KARAVANA "PREVLAKA-VUKOVAR 2009" 14.-19.11.2009

Status
Not open for further replies.
Žalosno mi je čitat ove neke komentare :cry: Ovako veličanstvaen događaj pretvarate u sprdačinu. Pada mi na pamet da sljedeće godine ni ne učestvujem u Karavani :palacdolje: ali ovakvih komentara je bilo i prošle godine i prije i poslje iste i samo da znate: JOŠ SMO JAČI!
 
RRZagreb said:
Žalosno mi je čitat ove neke komentare :cry: Ovako veličanstvaen događaj pretvarate u sprdačinu. Pada mi na pamet da sljedeće godine ni ne učestvujem u Karavani :palacdolje: ali ovakvih komentara je bilo i prošle godine i prije i poslje iste i samo da znate: JOŠ SMO JAČI!


u karavani sam ZBOG SEBE i onoga ŠTO JESAM..a licemjere,i ine ma...ko ih  :mrgreen:
 
ZLO said:
u karavani sam ZBOG SEBE i onoga ŠTO JESAM..a licemjere,i ine ma...ko ih  :mrgreen:
                                                                                                                                                                    Potpisujem. zbog sebe, onoga što jesam i drugih kvalitetnih ljudi!
 
Bok!

Ova je karavana bila jedna od najemotivnijih vožnji na kojima sam bio! Dugo će mi još donositi osmijeh na lice!

Složio sam blog sa mojim dojmovima i doživljajem putovanja, pa koga zanima...
http://zmayski.blog.hr/2009/11/index.html#dan13

E, da; upotrijebio sam i nekoliko slika kojima nisam autor; ako koga slučajno smeta što koristim njegovu fotku, neka mi kaže, maknut ću je...

 
Zmayski said:
Bok!

Ova je karavana bila jedna od najemotivnijih vožnji na kojima sam bio! Dugo će mi još donositi osmijeh na lice!

Složio sam blog sa mojim dojmovima i doživljajem putovanja, pa koga zanima...
http://zmayski.blog.hr/2009/11/index.html#dan13

E, da; upotrijebio sam i nekoliko slika kojima nisam autor; ako koga slučajno smeta što koristim njegovu fotku, neka mi kaže, maknut ću je...
Bravo!!!!!  Odličan osvrt na putovanje.  (y)
 
Zmayski, ovaj tvoj putopis je fenomenalan. Svaka čast!
 
Bok!

Ova je karavana bila jedna od najemotivnijih vožnji na kojima sam bio! Dugo će mi još donositi osmijeh na lice!

Složio sam blog sa mojim dojmovima i doživljajem putovanja, pa koga zanima...
http://zmayski.blog.hr/2009/11/index.html#dan13

E, da; upotrijebio sam i nekoliko slika kojima nisam autor; ako koga slučajno smeta što koristim njegovu fotku, neka mi kaže, maknut ću je...

Ovaj blog me, kao novog člana, "natjerao" da ispoštujem proceduru do kraja - bravo, prekrasno napisano, kao da sam bila tamo...
 
Zmayski said:
Bok!

Ova je karavana bila jedna od najemotivnijih vožnji na kojima sam bio! Dugo će mi još donositi osmijeh na lice!

Složio sam blog sa mojim dojmovima i doživljajem putovanja, pa koga zanima...
http://zmayski.blog.hr/2009/11/index.html#dan13

E, da; upotrijebio sam i nekoliko slika kojima nisam autor; ako koga slučajno smeta što koristim njegovu fotku, neka mi kaže, maknut ću je...

Odličan putopis
 
Zmayski drago mi je da smo se upoznali ja sam onaj u zelenim hlačama iz Virovitice . (y)
 
Šolaja said:
Zmayski drago mi je da smo se upoznali ja sam onaj u zelenim hlačama iz Virovitice . (y)

Bok, Šolaja!
Drago mi je što smo vozili od Zagreba do Vukovara. Sorry što nisam stao u Virovitici; bio sam u nekom čudnom điru, i samo sam htio ići doma. Svejedno, skužio sam te još na Barutancu; faca si s tim hlačama...  (y)
 
:misli: ma tko vam nebi dao šalice ?  bili ste mi prekrasni i tako sam bila sretna i ponosna što ste nam došli  :hug:

hvala ti zmayski na lijepim riječima, a svima na predivnom druženju  :naklon:
 
Zmayski, svaka čast!  (y) Predobrooo... :)
 
pozdrav ekipa i od mene,napokon sam popravio ovo moje s.... od komp
hvala Vam još jednom svima što ste bili kod nas i vidimo se do godine opet ako ne i prije
zmayski,izvrsno!
 
coyotevu said:
pozdrav ekipa i od mene,napokon sam popravio ovo moje s.... od komp
hvala Vam još jednom svima što ste bili kod nas i vidimo se do godine opet ako ne i prije
zmayski,izvrsno!
pa Coyote ostao si pravi informatičar. Hvala Vama na svemu, a sigurno se vidimo i prije.... hehe
 
Evo stigli i mi doma
zadnji putnici KARAVANE

Konačno :D :D :D
 
Zmayski said:
Bok, Šolaja!
Drago mi je što smo vozili od Zagreba do Vukovara. Sorry što nisam stao u Virovitici; bio sam u nekom čudnom điru, i samo sam htio ići doma. Svejedno, skužio sam te još na Barutancu; faca si s tim hlačama...  (y)

Sasvim normalno kompa , i ja sam jedva čeko .Puno posla oko Wintera a i na utovar sam žurio .
Vidimo se več negdje . (y)
 
Šolaja said:
Sasvim normalno kompa , i ja sam jedva čeko .Puno posla oko Wintera a i na utovar sam žurio .
Vidimo se več negdje . (y)

..zelene :mrgreen: , rekli bi mi dalmatinci, gaće, hehe..  :wink:
 
Status
Not open for further replies.