KARAVANA "PREVLAKA-VUKOVAR 2009" 14.-19.11.2009

Status
Not open for further replies.
RRZagreb said:
Žalosno mi je čitat ove neke komentare :cry: Ovako veličanstvaen događaj pretvarate u sprdačinu. Pada mi na pamet da sljedeće godine ni ne učestvujem u Karavani :palacdolje: ali ovakvih komentara je bilo i prošle godine i prije i poslje iste i samo da znate: JOŠ SMO JAČI!
Upravo sam to htio napisat.
Sramota,da nakon svega,što smo prošli i bili onako lijepo dočekani,da uopće postoje ovakovi komentari.
Dogodine je upitno dali ću uopče sudjelovati u karavani,jer ne želim biti dio ovih svađa.
Moj post na samom početku je bio odmah obrisan (nije bio uvredljivog sadržaja) a što je ovo ?
 
Tigar5 said:
Upravo sam to htio napisat.
Sramota,da nakon svega,što smo prošli i bili onako lijepo dočekani,da uopće postoje ovakovi komentari.
Dogodine je upitno dali ću uopče sudjelovati u karavani,jer ne želim biti dio ovih svađa.
Moj post na samom početku je bio odmah obrisan (nije bio uvredljivog sadržaja) a što je ovo ?
Ma Tigre moj ne daj se isprovocirati. Jednostavno piši što ti je na srcu i što te smeta. Neka samo traju prijateljstva koja su se rodila u KARAVANI i ne dajmo da Vukovar pade u zaborav. Znaš i sam da je toga bilo i bit će, a nama ostaje da se borimo protiv toga. Ne mogu nas srušiti toliko puta koliko se mi puta možemo ustati.  To vrijedi za sve dobronamjernike i domoljube u KARAVANI. (y)
 
djani said:
Ma Tigre moj ne daj se isprovocirati. Jednostavno piši što ti je na srcu i što te smeta. Neka samo traju prijateljstva koja su se rodila u KARAVANI i ne dajmo da Vukovar pade u zaborav. Znaš i sam da je toga bilo i bit će, a nama ostaje da se borimo protiv toga. Ne mogu nas srušiti toliko puta koliko se mi puta možemo ustati.  To vrijedi za sve dobronamjernike i domoljube u KARAVANI. (y)
Hvala na odgovoru.
Ovo je moj zadnji odgovor u ovoj temi.
 
Svaka čast svim onima koji su bili u karavani treba za to imat muda nije se lako vozit od Prevlake do Vukovara,a ovi šta grintaju izgleda mi ko da u životu ništa sami nisu napravili nego im je sve servirano,nije lako sve ovo organizirat vjerovatno je bilo i sitnih grešaka što je sasvim normalno,ja osobno nisam  moga ići ,što ću napravit dogodine,ali sam otišao do Škabrnje da se tamo poklonim,jer žrtve koje su pale za domovinu omogučile su nam svima da se vozamo po ljepoj našoj zaslužuju da im se do poda poklonimo.Možda bi dogodine  dalmatinci koji ne mogu do Vukovara mogli organizirat okupljanje u Škabrnji da pokažemo svima da su motoristi prava ekipa i da poštujemo sve žrtve ovoga rata.Ljudima koji su ovo sve organizirali svaka čast i poštovanje samo tako nastavite i nedajte da vas ko izbaci iz takta jer ne zaboravite da braća po oružju zauvjek ostaju braća ma šta ko mislija o njima.BOG I HRVATI
 
BacoSt said:
Svaka čast svim onima koji su bili u karavani treba za to imat muda nije se lako vozit od Prevlake do Vukovara,a ovi šta grintaju izgleda mi ko da u životu ništa sami nisu napravili nego im je sve servirano,nije lako sve ovo organizirat vjerovatno je bilo i sitnih grešaka što je sasvim normalno,ja osobno nisam  moga ići ,što ću napravit dogodine,ali sam otišao do Škabrnje da se tamo poklonim,jer žrtve koje su pale za domovinu omogučile su nam svima da se vozamo po ljepoj našoj zaslužuju da im se do poda poklonimo.Možda bi dogodine  dalmatinci koji ne mogu do Vukovara mogli organizirat okupljanje u Škabrnji da pokažemo svima da su motoristi prava ekipa i da poštujemo sve žrtve ovoga rata.Ljudima koji su ovo sve organizirali svaka čast i poštovanje samo tako nastavite i nedajte da vas ko izbaci iz takta jer ne zaboravite da braća po oružju zauvjek ostaju braća ma šta ko mislija o njima.BOG I HRVATI

potpisujem...
 
Tigar5 said:
Hvala na odgovoru.
Ovo je moj zadnji odgovor u ovoj temi.

Tigre, ne budi dite, ovo je internet, ovdi u principu najviše galame koji u praksi najmanje daju (ovdi pri tom mislim na karavanu, ali i na davanje onda kad se to od nas najviše očekivalo  :() ..jedan moj post je isto izbrisan, a samo san te tila ohrabrit jer znam koliko ti to znači..  :wink: ..al ne osuđujem nikoga, to mi samo probudi inat i pojača snagu u stvarom životu..  (y) (y)

Vidiš da ove godine ne pišem gotovo ništa, ne isplati se dušu i srce ranjavat, a dala san mnogima podršku telefonom i na svoju VEEEliku radost, dočekala Vas u Požegi iako mi je ove god. posjet VU bija 'nemoguća misija'..  :( ..ne moramo ovdi puno pisat mi koji znamo di i zašto idemo.. :wink:

A s druge strane, svak ima pravo na mišljenje, samo bi ipak neko triba čuvat temu da je ne šporkaju oni koji niti su bili , niti su kompetentni.. da san ja organizator (Đani  :p) svak bi dobija šapon u startu  :yes: ili bi se tema navrime zaključala i otvarala po potribi.. jer nekome je uvik u interesu da išporka naše svetinje i da dobru namjeru pritvori u nešto loše (na lanjskom primjeru ja doktorirala  :x).. al to je nažalost naša svekolika hrvatska  stvarnost..  :wink: 

No, svi vi koji ste u karavani bili lani, a s kojima san bliska, koji ste plakali na one moje ispisane emocije, jer ste ih doživili na isti način, svi vi samozatajni sa smješkom na licu u kojem samo istomišljenici vide ono skriveno, a koji ste išli i ove godine, koji ste izrazom lica pokazali, neki po prvi, neki po ko zna koji put zgroženost na Ovčari, nevjericu i razarajuću bol u bolnici, svi vi koji ste brisali suzu u tami Spomen doma...............
Vi ste karavana, Vi ste srce karavane, ostali se priključuju, većina na isti način jer dišu tako, neki možda malo zalutali, nedovoljno informirani o cilju i svrhi karavane (pa se turira isl.. srićon je taki malo i nisu vridni spomena), ne razlikujuć di se dolazi sa pijetetom i strahopoštovanjem stupivši na najužasnija stratišta i spomenike iskrvarene Hrvatske, a di se piva u zagrljaju sa preživjelim Herojima koji 'plaču' ionako po cilu godinu i čekaju sve Nas da popunimo Vukowar makar tih nekoliko dana, da zajedno pustimo suzu ili zapivamo, da pokažemo da nisu sami u ovoj možda najgoroj bitci koju prolaze i dan danas.. jer kao što san i onda napisala, samo Heroji mogu danas živit u VU, a svi jako dobro znate zašto.. oni koji ne znaju, ne triba ih napadati, triba ih naučiti i što više neupućenih (o zločinu koji još 'živi') poslat u VU jer se iz tog Grada NITKO ne može vratit doma isti kakav je krenuo, osobito oni kojima je prvi put..  :( :( 

Virujem da će svake godine biti sve više istinski bikera i domoljuba i da će karavana biti sve veličanstvenija, jer imamo toliko mladi bikera domoljuba na koje sam kao branitelj tako ponosna  (y) (y), fala Van što ne okrećete glavu od bolne prošlosti koja Vam se opet može ponoviti ako zaboravite.. :(  ..a nas ''stari žilavi ratnika'' možda nema puno al smo jači više nego zlobnici mogu zamislit, zato i dalje ustrajno braćo i sestre, pod sloganom: 'Zajedno u ratu, zajedno u miru''..  (y) (y) 

..eto, jednim postom san sve nadoknadila  :mrgreen: ..Đani, nemoj sad ključat temu jer bi mogla ubost koju sliju sad kad san ih napokon sredila i digla na fejs..  :D
 
Požega..  :D


 

 

 




 

 

 
..toliko od mene...  :wink:
Hvala svima koji su mi ulipšali i olakšali ovogodišnji posjet Gradu, osobito Štrci koji mi je omogućija putovanje koje je ove godine bilo prikriženo da bi neko drugi moga vozit.. :(
..al nije mene lako slomit, devet života iman, hehe..  :wink: 8)
Pozdrav svim istinskim bikerima i domoljubima.. te riječi znače puno više nego sist na motor ili volit svoju zemlju.. oni koji to ne znaju, teško da će i spoznat.. a poseban pozdrav živim herojima Vukowara, ma gdje bili..  (y) (y)
 
Evo par filmića iz Karavane, od dočeka u Zagrebu do Vukovara

http://www.youtube.com/watch?v=OPUtRx_kPX8
http://www.youtube.com/watch?v=IEnRmd-j0Vs
http://www.youtube.com/watch?v=fFJLa2x0guw
 
Sledgehammer said:
Moj dobar kolega Mario Kociper i njegova ekipa iz foto-kluba objavila je na svojem stručnom foto-portalu "Ptičica" više fotografija, uredno tagiranih, iz objektiva malo jačih foto-makina od onih koje mi standardno nosimo sa sobom, a njihovim pregledom pronašao sam i puno poznatih ljudi sa ovog foruma i iz moto-svijeta...

Pogledajte na http://www.pticica.com/oznake/karavanaodprevlakedovukovara

(y) (y) (y)
Sledg je to ekipa šta nas je dočekala kod Lučkog na benzinskoj ,jer bili su neki sa nekakvim bagijem koji su snimali čitavu vožnju kroz Zagreb
 
ATILA said:
Ne znam postoje li još te boje, jer to su jedine vukovarske boje koje se nisu pojavile tokom tri dana trajanja karavane u Vukovaru. Hvala svima koji su nas primili i ugostili da ih ne nabrajam ponaosob. Vidimo se na moto susretu MK Vukovar.
Danas sam se nenadano čuo s dosta kompetentnih ljudi koji su mi rekli da M.K.Vukovar ipak postoji,te mi objasnili zbog čega nisu došli na Trpinjsku,pa im se ovim putem ispričavam na neumjesnom postu!
RESPECT
 
E sad bi ja htio znati o čemu se radi? Nakon svega nekakvi respecti i suludi završeci. Nakon rata mir i ruka pomirenja???? E ja vam ljudi nisam za to i mislim da se svaki prozvani domaćin ima pravo upitat zašto ga se proziva!? Jedan telefonski razgovor da riješi ovakvu diskusiju punu iskrica. To mi ne ide u glavu. Tko je koga tu u šta uvjerio? Tko je promijenio mišljenje o drugome? Tko kome nasjeda?  Tko je kompententan ovdje koga prozivati? Mislim da se ovdje ne radi o tome. Ovdje se radi samo o hodočašću Gradu heroju i njegovim žrtvama. Igrom slučaja na motorima jer ih volimo. Istina, ima i šminke. Ona je neizbježna. Znamo svi tko su šminkeri. Ne volim to isticat i ne želim nikoga dotaknut, al se ko pokretač ove KARAVANE ograđujem od svakog pojedinca tko spominje bilo kakvu lošu stvar, a bio  je sudionik KARAVANE koja se temelji na srcu i poštovanju. Ne "respectu", POŠTOVANJU!  SVOJU SAM DUŠU I OVE GODINE OBOGATIO PRISJEĆAJUĆI SE ŽRTVE KOJU SU GRAĐANI I BRANITELJI PODNIJELI BRANEĆI VUKOVAR, STVARAJUĆI HRVATSKU, ZEMLJU I MOG DJETETA!!  HVALA IM. Sve drugo ide pod ostalo, a tamo su igrom sluzčaja motori, ko što je netko već spomenuo da smo tamo sasvim slučajno.....
 
dakle, tema je očišćena. koliko - toliko. sv i postovi koji su maknuti se nalaze ovdje : http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,163582.0.html

pa ako neko još danas ima kakav prigovor na išta obrisano, slobodno mi javi, jer sutra to sve ide lijepo u smeće.

dalje, ako neko ima šta za dodati na ovu temu, neka mi pošalje pp da otključam.


edit : bleki me zamolio da otključam temu jer bi dodao jednu priču..... za koju mislim da bi bila lijepi kraj ovogodišnjoj priči o karavani  :wink:
 
Status
Not open for further replies.