Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
naked_xjr said:
Hmmm, Crnogorska turneja nakon dan i pol završila u stijeni. Malo sam zgruvan, nekaj šerafa sam dobil u nogu i malo "armature" u dva prsta na ruci. Da ne brinete, dobro sam i jedino kaj je loše u svemu tome je to kaj je moja sezona na dva kotača za ovu sezonu završila. Ali, još je kolovoz pa možda i nije  :D
Pratim vas ovdje i u mislima putujem s vama...
I najvažnije nisam spomenul, motor nije toliko uništen.
o ribica, pa jebemu, pa kak to

ajde drz se, sve bu hredu (y)
 
Majstore, brzo ozdravljenje želim! ;)  Glavno da prsti rade da nam možeš koju natipkati ;)

A što se tiče ovog susreta, ja nekako sumnjam da ću moći uopće u 9 mjesecu...nagomilale se obaveze, skoro svaki vikend pun...osim ako ima koji praznik :p
 
Hvala svima na željama za brzo ozdravljenje. Stvarno nije tak loše. Jedino mi je žal kaj se ne oporavljam u crnogorskoj bolnici  :LOL:
Veliki pozdrav svima dok se ne vidimo negdje na  :piva:
 
naked_xjr said:
Hvala svima na željama za brzo ozdravljenje. Stvarno nije tak loše. Jedino mi je žal kaj se ne oporavljam u crnogorskoj bolnici  :LOL:
Veliki pozdrav svima dok se ne vidimo negdje na  :piva:
kad budeš mogao držat kriglu, javi se, ja sam na sv. duhu...  (y)
 
naked_xjr said:
I najvažnije nisam spomenul, motor nije toliko uništen.

A jebemu  :shock:

Zovem ženu danas na posao i kaže mi ona "dobro je Naked, kaže da nije tak strašno"
A ja pitam "a kaj mu je s motorom????"

Sada mi je lakše-hebeš prst i par šarafa, bitno da je makina OK. Pa da se uskoro vozimo sa tobom i tvojim litl-tenkom.
 
moover said:
kad budeš mogao držat kriglu, javi se, ja sam na sv. duhu...  (y)

Pošipkana mi je samo lijeva šaka tak da s desnom mogu svašta svaki dan od 14-16 i od 17-19 kad osoblju malo popusti pažnja  :mrgreen:
098 83 91 73
A do datuma kad se dogovorite za susret mislim da bu i noga mogla pritiskati gas tak da mogu biti tehničko začelje s  :vozi:  :D

Toma HR said:
A jebemu  :shock:

Zovem ženu danas na posao i kaže mi ona "dobro je Naked, kaže da nije tak strašno"
A ja pitam "a kaj mu je s motorom????"

Sada mi je lakše-hebeš prst i par šarafa, bitno da je makina OK. Pa da se uskoro vozimo sa tobom i tvojim litl-tenkom.

:wink: :D :D :D :D
 
Moover,kaj delaš na svetom duhu ,sad si me zabrinul.

A Naked ,kolko te budu držali gore,a kaj se tiče motora imam frenda kaj je specijalista za slupane motore pa ti može pomoć oko popravka.Bitno je da brzo zacijeliš.pozzz.
 
naked_xjr said:
Hmmm, Crnogorska turneja nakon dan i pol završila u stijeni. Malo sam zgruvan, nekaj šerafa sam dobil u nogu i malo "armature" u dva prsta na ruci. Da ne brinete, dobro sam i jedino kaj je loše u svemu tome je to kaj je moja sezona na dva kotača za ovu sezonu završila. Ali, još je kolovoz pa možda i nije  :D
Pratim vas ovdje i u mislima putujem s vama...
I najvažnije nisam spomenul, motor nije toliko uništen.

Evo i ja tek sada vidio. (Ipak je ova Kina predaleko  :mrgreen:)

Brzo ozdravljenje zelim  (y)

P.S.
Imas koju slikicu crnogorskih medicinarki za staviti na post  :D
 
garfield1974 said:
Evo i ja tek sada vidio. (Ipak je ova Kina predaleko  :mrgreen:)

Brzo ozdravljenje zelim  (y)

P.S.
Imas koju slikicu crnogorskih medicinarki za staviti na post   :D

Hvala na željama iz daleke "Made in China"! Koliko bi motorom trebalo do tamo?
A nisam slikal ništa po bolnici, mislil sam da sam u raju  :LOL: :LOL:
 
neki se stalno vozaju...  :mrgreen: dok drugi prodaju motore...  :jesus:

 
moover said:
neki se stalno vozaju...  :mrgreen: dok drugi prodaju motore...  :jesus:

a neki skupljaju dijelove  :wink:
kaj ti prodaješ motor...zato nema nikakav datum da se završi sezona  :misli:
 
moover said:
Odakle ti ta ideja???  :misli: Ne pada mi na pamet...

izgleda da ovi dani kad samo ležim djeluju na mene pa i misli krivo krenu :misli:

DacMan said:
ma prvo treba imat motor, tek onda ga more prodavat  :jesus: :LOL:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.