Kawasaki GPZ 750 '83

Hrki said:
E da.... Trebam savjet! Zna li neko može li se na GPZ 750 '83, staviti šira zadnja felga od nekog drugog motora? Jeli neko od vas to možda radio? Hvala...
čuja san da paše felga od gpz 900 R-a  150
 
Kažu ljudi da bez preinaka ništa ne paše, a onda to triba uštimavati i tako dalje....
Za sada ću ja ostaviti taj dio standardan.
Hvala za linkove i savjete!
 
TURBO Bandit said:
i mene je to zanimalo, u biti saznao sam da bi mogao zgurati 150 ali je pitanje felge dali je dosta široka. A za to sam opet cuo da ima lik u zagrebu koji moze prosiriti felgu tako da to sljaka. Ima i varijanta da se stavi vilica od zx6r-a i to zahtjeva neke preinake a i izgleda malo smjesno s tom malom gumicom. imas to na www.750turbo.com/forum
Felga nije dovoljno siroka za primiti bez deformacije gumu siru od 140! Toliko povecanje sirine gume je i tvornicki dopusteno. (y)
 
TURBO Bandit said:
netko je pitao za slike , nisu bas najbolje ispale ali mislim da se nesto vec vidi
Lijepo! (y)
 
Mislio sam staviti felge 17ke, sa nekog drugog motora sa širim gumama. Zato me zanima dali ima neko kakve informacije, ili iskustva, sa kojega motora pašu?
Gledao sam po netu neke slike, našao sam jednoga, i mislim da ima felge od yamahe R6, ali iste felge ima i TDM 900 twin. Slika mi je u laptopu, pa ću ju staviti sutra kada budem na poslu.
 
Hrki said:
Mislio sam staviti felge 17ke, sa nekog drugog motora sa širim gumama. Zato me zanima dali ima neko kakve informacije, ili iskustva, sa kojega motora pašu?
Gledao sam po netu neke slike, našao sam jednoga, i mislim da ima felge od yamahe R6, ali iste felge ima i TDM 900 twin. Slika mi je u laptopu, pa ću ju staviti sutra kada budem na poslu.
Ako mijenjas i vilice s felgama, onda nema vecih problema, ali samo felge :misli:...e, to je vec jebada za upasat. :mrgreen:
 
imao prije gpz-a 750 iz '82 ovakvog,ali zlatne boje
92648756_1thumb_550x410.jpg


a sada imam gpz 600r iz '85-te
zeemaxgpz600r012md2.th.jpg

zeemaxgpz600r003re6.th.jpg

serviser005sm7.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=F189zxqyOhg
http://www.youtube.com/watch?v=AVLzPG3cCCQ

zna li tko da li na gpz 600r pašu dijelovi od novijih kawa?
koji dijelovi sa kojih kawa?
hvala
 
zeemax said:
zna li tko da li na gpz 600r pašu dijelovi od novijih kawa?
koji dijelovi sa kojih kawa?

hvala
Uh majstore, "malo" tesko pitanje! Znas li ti koliko je Kawasaki modela tijekom godina napravio? :shock:. Da probas malo konkretnije? :misli:
 
Gato said:
Uh majstore, "malo" tesko pitanje! Znas li ti koliko je Kawasaki modela tijekom godina napravio? :shock:. Da probas malo konkretnije? :misli:

diskovi,eventualno komplet vilice s kotačima '17
 
zeemax said:
diskovi,eventualno komplet vilice s kotačima '17
Diskovi na tvoj 600 R pasu od svih Gpz-R modela, te sa RX 1000 i GTR 1000, isto tako i kocnice, vilice i felge, z.amortizer, i jos dosta toga (osim zadnje vilice i kotaca s GTR 1000 koji ima kardan). Kotace 17" nije problem ubaciti ako idu zajedno s pripadajucim vilicama, eventualno malo carobiranja oko prihvata straznjeg amortizera na ramu i centriranja zadnje vilice. Ako ubacujes samo kotace na svoje vilice, tu vec ima puno vise posla. :mrgreen:
 
ljudi ja svoga prodajen, pa ako je ko od ljubitelja GPz-a zainteresiran...... :wink:
 
klavijatura FZR 600
 
A moga si ipak uzet nešto sa više kubicih, ali ako je uredna onda je to o.k.
 
ostecenko said:
ljudi ja svoga prodajen, pa ako je ko od ljubitelja GPz-a zainteresiran...... :wink:
Koliko znam, prodaje se i onaj Turbo Bandita, nije li to isti? :misli:
 
Gato said:
Koliko znam, prodaje se i onaj Turbo Bandita, nije li to isti? :misli:
nije isti
 
CroKick said:
ako je imalo sličan GPX-u onda je nepoderiv, dok je frend imao GPZ 600 i radio je ko urica
gpz unitrak  i gpx nemaju jedan sa drugim nikakve veze to su sasvim drugačije mašine. :LOL:
 
Drummer said:
Pozdrav ekipi i ljubiteljima gpz-a:) Ja sam nedavno kupio gpz-a 900r iz 84 godine i stalno neki problemi :( Nedavno sam bio na motorijadi u krapini sa kolegom kad odjednom primjetim da nesta smrdi po bezinu kad ono imam sta za vidjet pipa za gorivo zablokirala i curi gorivo kroz karburator.Na brzinu otvorim svoj kufercic sa alatom uzmem kljuc 10 i skinem rezervoar i zacepim prstom dovod goriva,rastepem pipu i napnem onaj feder na membrani na vakumu.Slozim pipu kad ono upalim motor i on radi na tri klipa prelio benzin svijecicu...sta sad nemam kljuc za svecicu (3/8,18mm) i tako laganini ja i kolega iz krapine za varazdin na tri klipa.Ujutro kad sam pogledo nivo ulja imo sam sta za vidjet benzina u ulju kao u prici.Sad moj gpz ceka bolje dane i generalku,razmisljo sam cak da kupim drugu masinu ako netko ima...ni sam neznam sta se dogodilo sa masinom da radi na tri klipa i sta je crklo.. i sta sve treba menjat:(
nađi mašinu od gpz 1000 rx, paše ti bez preinaka, a ima nekih 20ks više i ima manje "dijećijih" bolesti