Kawasaki GTR 1400

Nije stvar u promjenama.Govorim ti kao vozač jednog motora koji je slovio kao sport touring,a nije touring.Ja se volim propeljat brzo,ali isto tako volim i vidjet di sam bio.Napravila je Honda model sport touring,ali nije baš živahna kao GTR.Kažem ti svoje skromno subjektivno mišljenje i kako bi ja sklepao svoj idealni motor.
 
Keko xx said:
XX nije sport touring motor,već sport.Touringa ima vrlo malo,dok je kod GTRa drugačije.On je u punom smislu riječi sport touring motor.Odgovorno tvrdim jer sam xx vozio par godina.Honda je puno mekša i preciznija,dok je Kawić dosta grub i tvrd.Idu fest oba motora,jedino kaj im krajnje brzine nisu iste iz objektivnog razloga.Položaj sjedenja kod GTR a je fantastičan,što zbog povišenih ručki,što zbog udobnijeg sjedala.I po meni najbitnija stvar,GTR te ne tjera da se stalno brzo voziš.XX te vuče da odvrneš gas i onda se desi da napraviš 600 km u pola dana i skužiš da si stao jednom i usput vidio ništa.Jedina zamjerka kod GTR je mjenjač.Da su Japanci na xxu povisili ručke i napravili bolju zaštitu od vjetra u vidu pomičnog vizira,bio bi to idealan motor.Jako sam zadovoljan jer je GTR kompletniji motor koji opravdava naziv sportsko putnog motora.

(y) Bravo. Mene znaju (koji me znaju) da sam ovisnik o Hondi ali silom prilika sam prošle godine moral priječ na ovakvu vrstu prometala a Honda je tu svarnu jadna! Da xx postoji u varijanti sa drugačijim upravljačem i malo višljim oklopom i da nije zadnji rođen 2007, ja bi to vozil. A ono sa mjenjanjem guvernala i ostalog , to mi se jednostavno neda i nije mi to onda to. Za ono što mi sad treba od motor gtr je čist gute.. (y) (y)

m
 
Silvio said:
Ovog sam imao u garaži,ostao mi neoštećen od zzr-a.. sve paše ;-)

Pa kak to onda diše kad zzr ima dva topa?? Ili si imao four in one grane?
 
:misli: ja iako nisam vlasnik, mogu samo napisati,
bez obzira što razni testeri mislili;
meni je GTR totalno touring, a ZZR bi išao pod
sport-touring, sa vrlo malo sporta  :oops:  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:misli: ja iako nisam vlasnik, mogu samo napisati,
bez obzira što razni testeri mislili;
meni je GTR totalno touring, a ZZR bi išao pod
sport-touring, sa vrlo malo sporta  :oops:  :mrgreen:
ZZR XX i busa su sport-touring motori
i da, više touring nego sport, ako pričamo o cestovnoj upotrebi
ali i dominantni u nekim moto sportovima
GTR je touring motor...
 
GSX 1402 said:
ZZR XX i busa su sport-touring motori
i da, više touring nego sport, ako pričamo o cestovnoj upotrebi
ali i dominantni u nekim moto sportovima
GTR je touring motor...

(y) e

ništa loše - svi imaju svoje draži  8) ;)
 
GSX 1402 said:
ZZR XX i busa su sport-touring motori
i da, više touring nego sport, ako pričamo o cestovnoj upotrebi
ali i dominantni u nekim moto sportovima
GTR je touring motor...
[/quote
Baš se i ne slažem da su zzr i xx i hayabusa touring motori.Govorim kao čovjek koji je imao dva od tri navedena motora.A i govorim kao vozač koji se voli fest propeljat.Ili ja ne znam vozit.
 
Keko xx said:
GSX 1402 said:
ZZR XX i busa su sport-touring motori
i da, više touring nego sport, ako pričamo o cestovnoj upotrebi
ali i dominantni u nekim moto sportovima
GTR je touring motor...
[/quote
Baš se i ne slažem da su zzr i xx i hayabusa touring motori.Govorim kao čovjek koji je imao dva od tri navedena motora.A i govorim kao vozač koji se voli fest propeljat.Ili ja ne znam vozit.
ne znaš voziti  :jesus:  (y)
 
Sorry Noo,znam da ti je ovo prvi motor kao i meni.Isto tak znam da kroz zavoje prolaziš potpuno uspravnog tela,baš kao i ja.Tak se priča po gradu,pa sam te spomenul.Moral sam nekog spomenut,a pošto si ti blagoslovio moje riječi,uzeo sam si za pravo da nas svrstam u isti rang.Nemoj se ljutit na mene pliz.
 
e ekipa jel zna ko ovoga?

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-gtr-1400-oglas-19200588
 
Keko xx said:
Sorry Noo,znam da ti je ovo prvi motor kao i meni.Isto tak znam da kroz zavoje prolaziš potpuno uspravnog tela,baš kao i ja.Tak se priča po gradu,pa sam te spomenul.Moral sam nekog spomenut,a pošto si ti blagoslovio moje riječi,uzeo sam si za pravo da nas svrstam u isti rang.Nemoj se ljutit na mene pliz.

Aj... :drunk: :piva: