Kawasaki GTR 1400

Jedno pitanje za majstore..
Juče zamjenio gume na Concours 14, i od tad ne radi na displeju pritisak u gumama..
Sve normalno radilo do zamjene. Senzori nisu oštećeni ni zakačeni prilikom zamjene..
Inače baterije nisam mjenjao jer su bile ok pa nisam čačkao..
Jeli imao neko sličan problem da mu oba senzora odjednom budu sjebana  :(
 
GOJKO said:
Jedno pitanje za majstore..
Juče zamjenio gume na Concours 14, i od tad ne radi na displeju pritisak u gumama..
Sve normalno radilo do zamjene. Senzori nisu oštećeni ni zakačeni prilikom zamjene..
Inače baterije nisam mjenjao jer su bile ok pa nisam čačkao..
Jeli imao neko sličan problem da mu oba senzora odjednom budu sjebana  :(

Nisam imao takvo iskustvo  :misli:
 
GOJKO said:
Jedno pitanje za majstore..
Juče zamjenio gume na Concours 14, i od tad ne radi na displeju pritisak u gumama..
Sve normalno radilo do zamjene. Senzori nisu oštećeni ni zakačeni prilikom zamjene..
Inače baterije nisam mjenjao jer su bile ok pa nisam čačkao..
Jeli imao neko sličan problem da mu oba senzora odjednom budu sjebana  :(
Skini kleme s akumulatora na par sekundi i vrati nazad.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Dal je neko imao ovakav problem..
Motor trese na kočenju oko 120kmh, na manjim brzinama se nista ne osjeca..
Gume nove, balansirane itd.. diskovi i tockovi pravi 100%, nove plocice, lageri u tocku ok, lageri u vratu volana ok (nemaju lufta).. Motor na satu 26,000km
Usrasmo se da nadjemo problem  :undecided:
 
GOJKO said:
Dal je neko imao ovakav problem..
Motor trese na kočenju oko 120kmh, na manjim brzinama se nista ne osjeca..
Gume nove, balansirane itd.. diskovi i tockovi pravi 100%, nove plocice, lageri u tocku ok, lageri u vratu volana ok (nemaju lufta).. Motor na satu 26,000km
Usrasmo se da nadjemo problem  :undecided:
DISKOVI  (y) meni na zzru ista stvar bila...mudrijali i mudrijali..ako trese kada kočiš to je 100 posto...i da..može cuga za otkrivanje problema  :mrgreen: posudi prednji kotač od nekog drugog i probaj  (y)
 
Pozdrav ekipi.Zanima me sljedeće.Koji nosač ili kako riješiti problem središnjeg kofera?Ne bi htio stavit original Kawin jer je preskup i premali,a oni nosači kofera su mi nakaradni kojima štange vire na sve strane.Da li postoji ploča koja se direkt šerafi u original Kawinu,a opet da je dovoljno čvrsta da gore stavim Maxiu ili sličan veliki kofer?
 
Mislim da se zove sw-motech ili tako nekako. Imam ja za givi 47v.  Javim kako tocno kad se vratimo sa puta za par dana  :D
 
Keko xx said:
Pozdrav ekipi.Zanima me sljedeće.Koji nosač ili kako riješiti problem središnjeg kofera?Ne bi htio stavit original Kawin jer je preskup i premali,a oni nosači kofera su mi nakaradni kojima štange vire na sve strane.Da li postoji ploča koja se direkt šerafi u original Kawinu,a opet da je dovoljno čvrsta da gore stavim Maxiu ili sličan veliki kofer?
Novo jato jel :mrgreen: (y)
 
:misli: Dobar dan. a kupil se neki gtr, pa tak da pozdravim cijenjeno pučanstvo.....