Kawasaki GTR 1400

Ringo said:
Vratio se jučer tako da sad mogu Zaje....t.
Došla mi ona maska iz (odnekud), pa sad tražim šurafe kako to montirat.

Pazi kak namontiras, to dojde s prednje strane  :mrgreen: :mrgreen: (y) :LOL:
 
merlin68 said:
Sa ovim tvojim postom samo dokazuješ da si ti ustvari največa sirovina. :prsti:

Nisam ti ja kriv ako si pandur, moje misljenje o njima uvijek isto, pa ja to uvijek kazem  :mrgreen: (y)
No ostaje cinjenica oko motora, BMW-a i njih, da ne skrecemo sa teme..
 
Bubbica said:
Mislis onih 5% bilo svjesno ostalih panjušina u njihovim redovima? :misli: :mrgreen:
Ima nas još oko 5000 tisuća iz 91' i nadamo se još malo Uniji i zasluženoj penziji a tek ćete onda vidjeti kaj vas očekuje sa ovim novima. :LOL:
 
BIKERZZR1400 said:
Pogrešno smo se razumjeli nisam ja rekao da nešto ne valja samo sam prenio informaciju koju sam i sam dobio od pojedinih vozača BMW motocikala. Što se tiče same marke ja sam siguran da nikada neću voziti ništa osim Kawasaki-a iz prostog razloga što m i je najbolje legao od svih motocikala , a ne zato što tvrdim da je najbolji.
Mismo se itekako dobro razumili, moja je namjera bila samo pokazat da ima i jedan bmw koji se ne kvari, iako muje motor malo neobicno umjesten u ramu.
Nekvari se mozda zato sto ga redovito servisiram, uredno odrzavam i (nedaj Boze)ne izivljavam se na njemu.
Pozdrav iz snjezne Svice.
 
Elias said:
Mismo se itekako dobro razumili, moja je namjera bila samo pokazat da ima i jedan bmw koji se ne kvari, iako muje motor malo neobicno umjesten u ramu.
Nekvari se mozda zato sto ga redovito servisiram, uredno odrzavam i (nedaj Boze)ne izivljavam se na njemu.
Pozdrav iz snjezne Svice.

Ono o cemu sam i ja govorio, da se BMW-i kvare odnosilo se na strance koji dođu na godisnji u HR
Nisu to neki kvarovi, vecinom elektronika i senzori.
No kada ih nemas pri ruci onda je to grozan kvar.
A danasnji motori su puni elektronike za sve i svasta (ukljucujuci i moj motor) tako da nije stvar odrzavanja jer se tu bas i nema bog zna sta odrzavati  :mrgreen:
 
Reci sta bi od Tempomata?? Jesil bio u svabiji??
 
Elias said:
CB1300!!! :gace:
Pa makar bi švicarci trebali čitati Alpentest , a postoji li išta osim CB1300 , taj motor ni organi nemogu uništiti ( jedini koji u tome mogu uspjeti bi bili eventualno hrvatski serviser ) .
 
jota said:
Pa makar bi švicarci trebali čitati Alpentest , a postoji li išta osim CB1300 , taj motor ni organi nemogu uništiti ( jedini koji u tome mogu uspjeti bi bili eventualno hrvatski serviser ) .
O da mi citamo alpentest, jos mije draze kad vidim dase i kod nas cita. :bananapivo:
 
jota said:
Ma ljudi kupite Hondu i zaboravite probleme , a organe molim ne dirati .

hahahahahah, organe?
A nisu li oni najprikladniji za zahebanciju?
Bolje i od honde i BMW-a i Kawasakija :LOL:
 
jota said:
Ma ljudi kupite Hondu i zaboravite probleme , a organe molim ne dirati .
od kad sam zaboravio hondu zaboravio sam i probleme  :mrgreen: