Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Naravno, naravno, no tu ipak caruje Kawasaki GTR :jesus:

Kawasaki Heavy Industries , dobra je kawa a tek kakve lokomotive i tankere rade .
Šala dobar motor nema što , između ostalog imam i jednog Kawasakija doduše starog i brutalnog ide mrcina da ti oči ispadnu .
 
jota said:
Kawasaki Heavy Industries , dobra je kawa a tek kakve lokomotive i tankere rade .
Šala dobar motor nema što , između ostalog imam i jednog Kawasakija doduše starog i brutalnog ide mrcina da ti oči ispadnu .

Onda ne kudi ni Kawu ni "autobus"  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Pa reci, nisam li u pravu? :misli:
:starac:


  :jesus:





ma jesi u pravu si  :mrgreen:
škiljim i ja na taj motorček  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Onda ne kudi ni Kawu ni autobus  :mrgreen:

Nikad nisam ništa rekao protiv Kawe malo grez ali super ali zato Yamaaaaaha kukala im keva , nego sirenu imaš pravu a kad ćeš montirati Webasto .
 
Bubbica said:
Onda cim prije "zaskilji" da ih bude vise  (y)

Brat od tetke kod kojeg si bio nekidan je zastupnik za Webasto možda bi se dalo rješiti po sistemu " halo Bing kako brat "
 
jota said:
Brat od tetke kod kojeg si bio nekidan je zastupnik za Webasto možda bi se dalo rješiti po sistemu " halo Bing kako brat "

Mogla bi me kostati ta ugradnja webasta u moj "autobus"  :misli:
 
Bubbica said:
Mogla bi me kostati ta ugradnja webasta u moj "autobus"  :misli:

Ovisi o tome u kakvim si odnosima s tetkom , a čuo sam da se to u Hercegovini može rješiti jeftinije .
Mogao si kupiti skije montirati na taj bus i otići tamo na skijanje i da ti usput stave Webasto .
 
jota said:
Ovisi o tome u kakvim si odnosima s tetkom , a čuo sam da se to u Hercegovini može rješiti jeftinije .
Mogao si kupiti skije montirati na taj bus i otići tamo na skijanje i da ti usput stave Webasto .
I naprave SnowBike preradu!! (y) (y)
 
Elias said:
I naprave SnowBike preradu!! (y) (y)

A koferi mu služe ko slideri u zavojima , jedan Organ me uvjeravao da kad su imali školu vožnje na Grobniku da je u zavojima strugao koferima .
Štoćeć jednom žandar vazda žandar .
 
jota said:
Ovisi o tome u kakvim si odnosima s tetkom , a čuo sam da se to u Hercegovini može rješiti jeftinije .
Mogao si kupiti skije montirati na taj bus i otići tamo na skijanje i da ti usput stave Webasto .

Hebote hesi me naso, ma volim ih ko bracu, no ipak nece oni prckati mo mom GTR-u :jesus:
 
jota said:
A koferi mu služe ko slideri u zavojima , jedan Organ me uvjeravao da kad su imali školu vožnje na Grobniku da je u zavojima strugao koferima .
Štoćeć jednom žandar vazda žandar .

Ma nije problem strugat koferima, samo reci koju stranu da sastruzem  :LOL:
 
jota said:
Jel ih voliš ko brata od strica ili ko brata od tetke ?

Ne vuci me za jezik, opet ce me banirati, a mogli bi i tebe.. :wink:
A webasto imam uvijek fore ugraditi... (y)