Kawasaki GTR 1400

Silvio said:
prijatelju mislim da je pre rano za alpe 1.5.   :misli:
pogotovo ako misliš ići na prijevoje preko 2000 m/nv
planiram i ja ove godine u alpe ali negdje polovicom 8 mj ako se sve posloži kako treba..


Možda njih dvojica imaju dobre zimske gume! :LOL:
 
Neka "Pomoć na cesti " u Engleskoj.
Previše crveno-bijelih kockica da nebi prenio na forum  :mrgreen:

Axa-Assistance-Kawasaki-140.jpg
 
Bob Rock said:
Nisu Englezi bogati ka Hrvati, pa da kupuju duplo skuplje Bmw motore za takve i slične službe....Ili možda nemaju uvoznika sa vezama u vladi.

O cemu ti to ?  :misli:
 
kober said:
O cemu ti to ?  :misli:



O tome da su naši platili, ako se ne varam dva BMW-a oko 500 000,00 kn za nekakve brze intervencije u tunelima, navodno motori imaju nekakvu sofisticiranu opremu, a koje još nitko nije vidio, osim na dan slikanja na tv-u!
 
da nadodamo


kaptol cargo prodao 10 GTRa MUPu...
baš me zanima po kojim cijenama  :LOL:
 
maredm1 said:
O tome da su naši platili, ako se ne varam dva BMW-a oko 500 000,00 kn za nekakve brze intervencije u tunelima, navodno motori imaju nekakvu sofisticiranu opremu, a koje još nitko nije vidio, osim na dan slikanja na tv-u!

Gluposti,motori su u sluzbi vec vise od godinu dana.
A kostaju toliko zbog skupe opreme na njima.
Bila je negdje i tema o njima.

http://www.24sata.hr/news/vatrogasci-na-posebnom-motoru-brzi-i-od-200-kmh/152238/
 
GSX 1402 said:
hmm, pa evo prijedlog..
H(T)ommee i moja malenkost smo se dogovorili za 1.5. skočiti do Alpa pa eto ko hoće može se pridružiti  :mrgreen:

prošle godine su isto bili dogovori za neku vožnju ali na kraju smo samo nas dvojica napravili đir od 1500 km  :mrgreen:
na toj vožnji smo odlučili da to pređe u običaj sa nekom vožnjom  za 1.5. a za Alpe je već pao neki dogovor pa eto  :mrgreen:

Mislis na Dolomite?
Da, citam clanke i gledam slioke, izgleda fantasticno...
Mogli bi se i dogovoriti oko toga.
 
GSX 1402 said:
da nadodamo


kaptol cargo prodao 10 GTRa MUPu...
baš me zanima po kojim cijenama  :LOL:

Ja vidio svjetlo plavog u Lučkom - civilni, ne u bojama. Mislim da je još jedan bio na parkingu.
 
kober said:
Gluposti,motori su u sluzbi vec vise od godinu dana.
A kostaju toliko zbog skupe opreme na njima.
Bila je negdje i tema o njima.

http://www.24sata.hr/news/vatrogasci-na-posebnom-motoru-brzi-i-od-200-kmh/152238/



Ok bio sam u krivu i drago mi je da se motori koriste, ali zašto kupovati nešto što je duplo skuplje u odnosu na GTR-a koji je za takve stvari u najmanju ruku isto tako dobar motor za gotovu 50% manju cijenu! (y)
 
maredm1 said:
Ok bio sam u krivu i drago mi je da se motori koriste, ali zašto kupovati nešto što je duplo skuplje u odnosu na GTR-a koji je za takve stvari u najmanju ruku isto tako dobar motor za gotovu 50% manju cijenu! (y)

Koliko je cijena Gtr-a ?
Oko 130tkn ?
Bmw kosta 143tkn, tak da je to tu negdje.
 
kober said:
O cemu ti to ?   :misli:






O čemu?? O tome šta na primjer i policija voza skupe Bmw-e po Splitu recimo, a više nego dobar bi im bio Xt 660 ili GTR za pratnju...O tome šta ista policija vozi npr. skupe Golfove s 3 godine garancije, a bila bi im predobra Kia Ceed koju vozi pola Evrope sa 7 godina garancije...Sve zbog namještanja natječaja i love direkt u džep. Ali nema veze ,ako ljudima koji to plačaju ne smeta, neka voze i MV Aguste i Porsche.
 
Bob Rock said:
O čemu?? O tome šta na primjer i policija voza skupe Bmw-e po Splitu recimo, a više nego dobar bi im bio Xt 660 ili GTR za pratnju...O tome šta ista policija vozi npr. skupe Golfove s 3 godine garancije, a bila bi im predobra Kia Ceed koju vozi pola Evrope sa 7 godina garancije...Sve zbog namještanja natječaja i love direkt u džep. Ali nema veze ,ako ljudima koji to plačaju ne smeta, neka voze i MV Aguste i Porsche.

kober said:
Koliko je cijena Gtr-a ?
Oko 130tkn ?
Bmw kosta 143tkn, tak da je to tu negdje.
 
Silvio said:
prijatelju mislim da je pre rano za alpe 1.5.   :misli:
pogotovo ako misliš ići na prijevoje preko 2000 m/nv
planiram i ja ove godine u alpe ali negdje polovicom 8 mj ako se sve posloži kako treba..
Ovo je rano za malo vece nadmorske visine, na Gothard-u tada ima jos dva metra snijega, sam dozivio.