Kawasaki GTR 1400

Mr. Noo said:
Skidam ja i ove druge.... Ovdje 15 tam 60 kila pa da vidim ove zzraše!!! :wink: :ples:

ovo je najava  :boks:
 
kronik said:
ovo je najava  :boks:

A zakuhalo se... :misli:  Mirek je otišel u Liku na pripreme. Velnes, jahanje, trčanje, teretana!! :shock: Moram i ja počet radit nekaj, ošlo sve k vragu.... :LOL: :wink:
 
Mr. Noo said:
A zakuhalo se... :misli:  Mirek je otišel u Liku na pripreme. Velnes, jahanje, trčanje, teretana!! :shock: Moram i ja počet radit nekaj, ošlo sve k vragu.... :LOL: :wink:

a ja onda idem namazati kozno odijelo sa voskom. cisto da ostane mekano i fino i ugodno i areodinamicno :) :) :) :)
 
kronik said:
a ja onda idem namazati kozno odijelo sa voskom. cisto da ostane mekano i fino i ugodno i areodinamicno :) :) :) :)
dobar prijedlog...  :mrgreen:
 
kronik said:
a ja onda idem namazati kozno odijelo sa voskom. cisto da ostane mekano i fino i ugodno i areodinamicno :) :) :) :)
Bolje da odijelo namažeš sa špekom,strujanje zraka ni ne osjetiš,mušice se ne ljepe za tebe,a u slučaju struganja u zavoju nema iskrenja.
 
jednom sam spasavao glavu, a sada moram i guzicu

:bananalove: :bananalove: :bananalove:
 
Zato najbolje putovat na začelju,ove brze kaj stružu pustit napred,pa ih posle namazat...špekom ili vazeljinom.
 
Malo se bavilo motorima, dok vi sve opet na zajebanciju.... :no: :wave:
 
Ova slika je dokaz kak se mi sa GTR -ima vozimo.Potpuno smo polegnuti,a oklopi i spuhi su nam ko iz dućana.Čak prkosimo i zakonima fizike,bez obzira što smo većinu formula iz škole zaboravili.
 
Upravo čujem na radiju da je u Zadru 16 stupnjeva.Kod nas u Zagrebu -3.Pa jel moguće da je Dalmošima zimeka?!Šta ste se stisli?Spremili motore jel?Niste ni svjesni kakav Božji dar imate.
 
Keko xx said:
Upravo čujem na radiju da je u Zadru 16 stupnjeva.Kod nas u Zagrebu -3.Pa jel moguće da je Dalmošima zimeka?!Šta ste se stisli?Spremili motore jel?Niste ni svjesni kakav Božji dar imate.

i bolje!! barem ne provociraju sa slikama iz Carlitosa uz more na suncu pored prazne ceste......
vec mi je tesko oko srca a nisam niti za pravo pomislio .......
 
Keko xx said:
Upravo čujem na radiju da je u Zadru 16 stupnjeva.Kod nas u Zagrebu -3.Pa jel moguće da je Dalmošima zimeka?!Šta ste se stisli?Spremili motore jel?Niste ni svjesni kakav Božji dar imate.
Pa malo ko od nas sprema motore zimi. Kod nas nitko ne vozi od 15.6. do 1,10., jer je gužva, vruće i moramo se bavit turizmom! :wink: Evo u nedilju je bilo najmanje 30 motora u MA, a od toga je bilo 10 Dubrovčana koji su bili na izletu. (y) :peace: :letim:
 
Sinna said:
Pa malo ko od nas sprema motore zimi. Kod nas nitko ne vozi od 15.6. do 1,10., jer je gužva, vruće i moramo se bavit turizmom! :wink: Evo u nedilju je bilo najmanje 30 motora u MA, a od toga je bilo 10 Dubrovčana koji su bili na izletu. (y) :peace: :letim:

samo nemoj ocekivati da te necemo vrijedjati!! nije to nista osobno! vec samo nemoc sto ne mozemo voziti motore!!
pederu!!
 
Keko xx said:
Carlitos više nije đir.Tamo zalazi svaka šuša.

evo sada vidis koliko sam ja van mode!!

daj me malo "apdejtuj"
 
kronik said:
evo sada vidis koliko sam ja van mode!!

daj me malo "apdejtuj"
Na krivu adresu si pokucao Žac.Ja sam ti malo old school.Ne znam ni kaj je to aptuj dej.Brabonjka svojeg najdražeg moraš pitat.
 
Keko xx said:
Na krivu adresu si pokucao Žac.Ja sam ti malo old school.Ne znam ni kaj je to aptuj dej.Brabonjka svojeg najdražeg moraš pitat.

Koja točno stara škola, prva ili druga??? :misli: :mrgreen: