Kawasaki GTR 1400

Keko xx said:
Na fotki se točno kuže postrugani oklopi,a fuzića ni nema.Jedino je dimnjak,tj.ispuh ostao netaknut.Taj organ reda se vozi za kujac.

:misli: Haloo, jel možeš ti bez strručne rrasprrave...? :whistle:
 
Mogao bi bez stručne rasprave kada bi svima nama Tibor Strašni objasnio fenomen postruganih oklopa.Do tada ja ga očajno prizivam.
 
Keko xx said:
Mogao bi bez stručne rasprave kada bi svima nama Tibor Strašni objasnio fenomen postruganih oklopa.Do tada ja ga očajno prizivam.

OPET nije tibor vec intelektualni brabonjak.
I ako ikada on izbaci tu tezu van saljem je odmah nekom nadleznom za takve specijalne slucajeve.
 
Jooj pardon krivo!! To je bilo za zzr - aše :mrgreen:

Ovo smo danas mašinali mi gt-raši... :misli:
 
E sad molim i ja pomoc iskusnih, to jest malu analizu oko guma! Nikako nemogu razumjet kako mi se ovako neravnomjerno trše gume na ovom gtr-u?
Stavio sam prošlo ljeto obadvije nove i sad nakon 27 tis km pređenih gle čuda kako to izgleda . Prednja ko nova a zadnja u ćurcu! prednja nije ni do pola a zadnJA DO RUBA.!!! ovjes je poštelan kod prravog majstora, gume pumpane uvijek na propisani tlak ( jedino su spuštani tlakovi kod agresivnije vožnje po Jakuševačkoj cesti i staroj Karlovačkoj ! ). Dali je zbog težine ( Ja sam 106 kg ) ili?? Svi savjeti su dobro došli a onaj najbolji bit če nagrađen sa volom na ražnju!!! Jako sam deprimiran i nemogu spavat od tih problema,,,,, :misli: (y)  Prilažem potke.... :)
 
Boris , kaj bi to sad trebalo biti smiješno ili što . . .
Izgleda da sam malo glup , danas , pa bi volio da mi objasniš smisao ove tvoje poruke !
Normalno , ako imaš volje .
 
Mitan said:
Boris , kaj bi to sad trebalo biti smiješno ili što . . .
Izgleda da sam malo glup , danas , pa bi volio da mi objasniš smisao ove tvoje poruke !
Normalno , ako imaš volje .

ne daj se provocirati!!

ja sanjam o gumama koje ce mi izdrzati vise od 4500km.
a on da ce ih potrositi unutar 15000km  :LOL: :LOL: :LOL:

iako nemam pojma kako ti gume toliko izdrze!!!
na s20 koje si ti vozio ( cini mi se ) 10000km ja sam ih potrosio na 2800km
s21 isto.....
 
Mr. Noo said:
E sad molim i ja pomoc iskusnih, to jest malu analizu oko guma! Nikako nemogu razumjet kako mi se ovako neravnomjerno trše gume na ovom gtr-u?
Stavio sam prošlo ljeto obadvije nove i sad nakon 27 tis km pređenih gle čuda kako to izgleda . Prednja ko nova a zadnja u ćurcu! prednja nije ni do pola a zadnJA DO RUBA.!!! ovjes je poštelan kod prravog majstora, gume pumpane uvijek na propisani tlak ( jedino su spuštani tlakovi kod agresivnije vožnje po Jakuševačkoj cesti i staroj Karlovačkoj ! ). Dali je zbog težine ( Ja sam 106 kg ) ili?? Svi savjeti su dobro došli a onaj najbolji bit če nagrađen sa volom na ražnju!!! Jako sam deprimiran i nemogu spavat od tih problema,,,,, :misli: (y)  Prilažem potke.... :)
o
Naprosto si pretežak.Smršavi na 85 kg i tvojim problemima će doći kraj.Ali onda moraš pazit jer ćeš bit prelagan za GTR -a,a samim time ćeš bit i prebrz.Boris,kako god okrenuo,šta god napravio,koliko god se trudio,oklopi će ostat netaknuti i to je ona prava istina.Nadam se da sam ti pomogao ovim savjetom,a ako ti nekaj nije jasno,uz vatricu će bit.
 
S 20 sam imao na xx, na zadnjoj su zice provirile nakon 5 tkm, inace guma je do kraja drzala vrhunski (y)
Tema je zivahna i to mi se svida  :D
 
gianni said:
S 20 sam imao na xx, na zadnjoj su zice provirile nakon 5 tkm, inace guma je do kraja drzala vrhunski (y)
Tema je zivahna i to mi se svida  :D

Nek je živnula, pa to se traži... (y) Us put čovjek svašta nauči a to je ono najvrijednije!! :D
 
kronik said:
ne daj se provocirati!!

ja sanjam o gumama koje ce mi izdrzati vise od 4500km.
a on da ce ih potrositi unutar 15000km  :LOL: :LOL: :LOL:

iako nemam pojma kako ti gume toliko izdrze!!!
na s20 koje si ti vozio ( cini mi se ) 10000km ja sam ih potrosio na 2800km
s21 isto.....

:zid: Opet ti stare rane otvaraš?  Pa sto godina da živim nebu mi jasno kak ti sa istim gumama sa istim mmotorom sa sličnim kilama sa sličnim mozgom( :shock: )!! Napraviš kilomeetražu koju dečki na r motorima naprave sa sport gumama a ne sport turing?! Amen... :wink:
 
Mitan said:
Boris , kaj bi to sad trebalo biti smiješno ili što . . .
Izgleda da sam malo glup , danas , pa bi volio da mi objasniš smisao ove tvoje poruke !
Normalno , ako imaš volje .

Miro! a zakaj me to pitaš?!  Kratko i jasno... - Ovo je forum, tu se zezamo i šalimo a ima i trenutaka kad smo jako ozbiljni. Ja spadam u one prve i rijetko kad sam ozbiljan. :wink: Nije mi jasno fakat zakaj me prozivaš? :shock: Haug!!! :headfones: