Kawasaki GTR 1400

Keko xx said:
o
Naprosto si pretežak.Smršavi na 85 kg i tvojim problemima će doći kraj.Ali onda moraš pazit jer ćeš bit prelagan za GTR -a,a samim time ćeš bit i prebrz.Boris,kako god okrenuo,šta god napravio,koliko god se trudio,oklopi će ostat netaknuti i to je ona prava istina.Nadam se da sam ti pomogao ovim savjetom,a ako ti nekaj nije jasno,uz vatricu će bit.
mojih 85kg potroši gume na 5-6 tkm  :misli:
 
sta je krmci!! nema spike o klopi! nema spike o tim vasim poljoprivrednim strojevima!
nema intelektualnog brabonjka!

Samo ljencarite sunce vam neradnicko *ebem!!
 
kronik said:
sta je krmci!! nema spike o klopi! nema spike o tim vasim poljoprivrednim strojevima!
nema intelektualnog brabonjka!

Samo ljencarite sunce vam neradnicko *ebem!!
lako vama aprilijašima, Vi se svako jutro ispričate...  :LOL: :LOL:
 
Priča se po medijima i forumu da su vozači ZZR počeli panično prodavat svoje ljubimce jer je Kawasaki priznao konstrukcijsku pogrešku.Navodno da se ZZR više uopće neće proizvodit i da svu proizvodnju usmjeravaju u GTR.
 
Keko xx said:
Priča se po medijima i forumu da su vozači ZZR počeli panično prodavat svoje ljubimce jer je Kawasaki priznao konstrukcijsku pogrešku.Navodno da se ZZR više uopće neće proizvodit i da svu proizvodnju usmjeravaju u GTR.
i onda je svizac zamotao čokoLadu  :mrgreen:
 
kronik said:
sta je krmci!! nema spike o klopi! nema spike o tim vasim poljoprivrednim strojevima!
nema intelektualnog brabonjka!

Samo ljencarite sunce vam neradnicko *ebem!!

Molim lijepo budi pristojan. Kod nas je stalno i sve u pogonu.! Ak te zanima vikend je prošao ovako..... :misli: :misli: :wink:
 
Keko xx said:
Ja već danima samo mandarine.Valjda ću preživit do Božića.

tko ti vjeruje skupo bi te platio....
 
Vi se samo šalite i nasmijavajte!!  :wink: Ja se priprremam. :misli:
 
ti si potpuno krivo shvatio koje kile treba skinuti!!!
 
kronik said:
ti si potpuno krivo shvatio koje kile treba skinuti!!!

Skidam ja i ove druge.... Ovdje 15 tam 60 kila pa da vidim ove zzraše!!! :wink: :ples: