Kawasaki GTR 1400

GSX 1402 said:
zzr ista priča  8)

Ma znam, no to niti nije motor za gradsku guzvu, za provlacenje između automobila, njegova namjena je potpuno drugacije prirode..
Za grad imam drugi, puno manji motor  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Ma znam, no to niti nije motor za gradsku guzvu, za provlacenje između automobila, njegova namjena je potpuno drugacije prirode..
Za grad imam drugi, puno manji motor  :mrgreen:



oš reči skutera...btw MAXI skutera :jesus:
 
Bubbica said:
Po gradu se vozim skuterom, mada mi se ovde neki prisutni smiju, no neka, gustam ja u toj voznji..
A ovaj Neoplan je za malo duze destinacije, recimo zagreb- zadar bez stajanja i tankanja goriva, pa probaj i ti ako mozes  (y)
Je bubi, toje i moja riceta, gradom skuter a ostalo bmw.
 
ZLO said:
jednog kleića za po gradu...tek moja sugestija :wink:

uff... fale mu malo jače kočnice i šira prednja guma za grad. nakon što sam prešao na motor s tvrđim ovjesom puno lakše dišem. s kle-om mi nikada nije bilo svejedno kada je bila frka. hoću reći da za takav tip motora je sve dobro samo stalno u gradu s njim... uff. 2 puta sam fakat skoro zaornio kada sam morao stati.
 
ZLO said:
oš reči skutera...btw MAXI skutera :jesus:

Bas to cu reci, dvestopedeseticu i super je za grad  (y)

A kaj hoces reci da nije skuter motor?
Zart nije uredno drzao tempo sa svima drugima kada smo bili u điru? :jesus:
 
Krunek said:
uff... fale mu malo jače kočnice i šira prednja guma za grad. nakon što sam prešao na motor s tvrđim ovjesom puno lakše dišem. s kle-om mi nikada nije bilo svejedno kada je bila frka. hoću reći da za takav tip motora je sve dobro samo stalno u gradu s njim... uff. 2 puta sam fakat skoro zaornio kada sam morao stati.

Mora da imas previse masnog tkiva pa si pretezak, moras biti ko Zlo, ona leprsa na svom kleicu  :)
 
Bubbica said:
Bas to cu reci, dvestopedeseticu i super je za grad  (y)
potpisujem  (y)

skuter je idealano sredstvo za grad,imao sam i KLE kao drugi motor i skutera 50ccm ...uvijek sam radije sjedao na skuter kad trebam po gradu...KLE je ipak MOTOR
na skuter natrpaš stvari ko u priči,pod sic u kofer ili pod noge a jedna ruka uvijek slobodna za mobilni  :LOL:
sad razmišljam da tu 50-icu zamjenim bar za 125ccm iako za ovu našu provinciju i 50 dosta!
 
Ja kad vidim bubicu nikad nemrem reč jel na skuteru ili kawasaki-ju  od spreda kava izgleda ko skuter (dotična).
 
Bubbica said:
To zato kaj ga ti imas  :jesus:

svaki cigo svoga konja hvali :jesus:


Bubbica said:
Mora da imas previse masnog tkiva pa si pretezak, moras biti ko Zlo, ona leprsa na svom kleicu  :)

lepršam??? stari moj to ti je AORIST :LOL: :LOL: :LOL:
 
Silvio said:
potpisujem  (y)

skuter je idealano sredstvo za grad,imao sam i KLE kao drugi motor i skutera 50ccm ...uvijek sam radije sjedao na skuter kad trebam po gradu...KLE je ipak MOTOR
na skuter natrpaš stvari ko u priči,pod sic u kofer ili pod noge a jedna ruka uvijek slobodna za mobilni  :LOL:
sad razmišljam da tu 50-icu zamjenim bar za 125ccm iako za ovu našu provinciju i 50 dosta!

Nemoj 125-ticu, pozalit ces
Uzmi 250 ccm, to je univerzalno
i za grad  i kupanje a da ne govorim kada ste dvoje..

 
ZLO said:
svaki cigo svoga konja hvali :jesus:


lepršam??? stari moj to ti je AORIST :LOL: :LOL: :LOL:




Samo ti hvali, od hvale glava ne boli, no ostatr cu ja i dalje na onoj maloj jurilici jesus



Bumo ti kupili nesto da te zvuzlamo za motor, da ne odlepršaš :jesus:
 
razmišljao sam neko vrjeme o nekom trial motoru 250-350ccm cvajtaktu starije proizvodnje ( jer se na njima još dalo sjediti ) to bi moralo biti dobro za grad .
 
jota said:
razmišljao sam neko vrjeme o nekom trial motoru 250-350ccm cvajtaktu starije proizvodnje ( jer se na njima još dalo sjediti ) to bi moralo biti dobro za grad .
Da pogotovu trial, na tomu se sjedi samo tako.
Rev-3%202007%204-stroke.jpg
 
Jebate tako kratka tema a prepuna offa  :(

A tako dobar motor...
 
jota said:
razmišljao sam neko vrjeme o nekom trial motoru 250-350ccm cvajtaktu starije proizvodnje ( jer se na njima još dalo sjediti ) to bi moralo biti dobro za grad .

Kupi, vozi i daj tu dojmove ... :mrgreen: