Kawasaki GTR 1400

jota said:
Ljepe tihotapke nema  šta , možda se i odljepim od Bridgestona onako za probu .

To ti ja stalno govorim, sada u proljece dolazi novi michelin, taman na vrime da ga ti isprobas (y)
 
Michelin odličan izbor ja ih imam i oduševljen sam do sada sam napravio 10000 km. i imaju još podebelu šaru koliko ću još napraviti ne znam ,ali što se guma tiče moj sljedeći odabir je opet Michelin.
 
BIKERZZR1400 said:
Michelin odličan izbor ja ih imam i oduševljen sam do sada sam napravio 10000 km. i imaju još podebelu šaru koliko ću još napraviti ne znam ,ali što se guma tiče moj sljedeći odabir je opet Michelin.

Reci to Joti  :mrgreen:
 
jota said:
Dobro pobjedili ste naručio Power Pure , ako bt016 budu bolje šaljem račun bubici . Javiću kakve su negdje u 3 - 4 mjesecu .

Nema sanse, no ti si ko nevjerni Toma :jesus:
Bude doslo na moje i budes ti jos vozio samo Michelin  (y)
 
pr2 s malim zecom napravio oko 16 000. ići će barem još 8 000. oko 60% autoput. nije četvrtasta kao što se dogodilo s pilot power. najveća prednost, držanje na  hladnom ili mokrom i trajnost na autoputu.
 
Krunek said:
pr2 s malim zecom napravio oko 16 000. ići će barem još 8 000. oko 60% autoput. nije četvrtasta kao što se dogodilo s pilot power. najveća prednost, držanje na  hladnom ili mokrom i trajnost na autoputu.

Na meni je tek da to potvrdim, cek da natucem kilometre, sada moje tek 150km  imaju  (y)
 
Nove gume su gore, sada jos samo lijepog vremena i .... uzivaj  (y)

28gv0gp.gif
 
Prava turing guma na pravom turing motoru, kaj ces bolje.