Kawasaki GTR 1400

Bojnik said:
a da nije bilo onih 10 dana kise bilo bi i 12000 zapravo i drugi servis...

Ja sam u 10 mjeseci napravio 12500 km, no kod tebe je nova igracka pa vise jašiš  (y)
Prije 2 tjedna napravio servis na 18000 km
 
GSX 1402 said:
sutra u 10.00h Senj, kavica pa magistralom  :mrgreen:

U Senju sam bio nocas okoli 1:45 i nebi vjerovali koliko ljudi bilo u Karlobagu na cesti i okolo u to glugo doba noci :misli:
 
još uvijek ne mogu vjerovat da si netko ovak može pofarbat motor!  :yikes:
 
Pa taj je barem uočljiv na cesti...  :jesus: A i u slučaju napada vanzemaljaca siguran je jer buju mislili da je jedan od njih :p hehehe

Ma ajde dečki, da nema takvih pacijenata kome bi se mi smijali?  (y)
 
Bubbica said:
Daj reci Joti nekaj onda, molim te  :misli:

Kad već vozite Setru a koliko vidim neki imaju i vozačku za autobuse i kamione , da makar imate ispravnu boju . Jedino bi trebalo to Kawasaki odljepiti i zakeljiti setrin znak . :mrgreen:
 
Koje gume imate na GTR 1400 i koliko ste kilometara sa njima napravili ,zanima me najvise zadnja jer ona se troši brze od prve. Ja imam BRIDGESTON  BATLAX BT O21R  190X50XZR17 M/C (73W) do sada sam napravil 10000 KM. Krajem 9 mjeseca cu ici na jednu vecu voznju po Italiji a dotle cu napraviti barem jos 4000 km pa me zanima kako se Vama trose gume na GTR-u i kako ste zadovoljni sa njima i opcenito sa ležanjem u zavoju.
 
Bojnik said:
Koje gume imate na GTR 1400 i koliko ste kilometara sa njima napravili ,zanima me najvise zadnja jer ona se troši brze od prve. Ja imam BRIDGESTON  BATLAX BT O21R   190X50XZR17 M/C (73W) do sada sam napravil 10000 KM. Krajem 9 mjeseca cu ici na jednu vecu voznju po Italiji a dotle cu napraviti barem jos 4000 km pa me zanima kako se Vama trose gume na GTR-u i kako ste zadovoljni sa njima i opcenito sa ležanjem u zavoju.

Iste te gume sam ja imao na svom GTR-u, mijenjao sam ih na 11500 km.
Sada vozim Michelin Pilot Power 2CT i imam do sada sa njima 7500 km i jako sam zadovoljan
Sto se tice voznje po zavojima, odlicno leze. Mislim da ce i iduce gume biti iste marke.
Koliko ce ici, vise ili manje od bridgeston, to cemo jos vidjeti.
Odlicne na suhom kao i na mokrom.
Prava turerska guma...
 
Bubbica said:
Iste te gume sam ja imao na svom GTR-u, mijenjao sam ih na 11500 km.
Sada vozim Michelin Pilot Power 2CT i imam do sada sa njima 7500 km i jako sam zadovoljan
Sto se tice voznje po zavojima, odlicno leze. Mislim da ce i iduce gume biti iste marke.
Koliko ce ici, vise ili manje od bridgeston, to cemo jos vidjeti.
Odlicne na suhom kao i na mokrom.
Prava turerska guma...
upravo to, za sportsku vožnju je jednostavno loša i osim bržeg prebacivanja u zavoju po svemu je dosta lošija od Bridgestona