Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Vidim da ne dijelimo samo strast po pitanju motora nego i auta Alfa 166 ,6 Alfa po redu,a sljedeća je nadam se Brera.
Znam da imaju svojih mana kao i svaki auto ali jednom alfa uvijek alfa (y) (y)
Mislim da rade aute koji bolesno drže cestu ali nisu tvrde ko kamen (y)
 
Ja sam do sada Michelinom bio pre zadovoljan jedino što me smeta je što je nestabilna na ravnom pri visokim brzinama,ali što se držanja tiče i upravljivosti ja sam pre zadovoljan ,a i što se kilometraže  tiče promjenio sam zadnju na 25500 km,a motor sada ima 42000 i još ima čudo zazora i sa sa strane i po sredini. Otprilike 3 mm do graničnika istrošenosti po sredini.
 
BIKERZZR1400 said:
Ja sam do sada Michelinom bio pre zadovoljan jedino što me smeta je što je nestabilna na ravnom pri visokim brzinama,ali što se držanja tiče i upravljivosti ja sam pre zadovoljan ,a i što se kilometraže  tiče promjenio sam zadnju na 25500 km,a motor sada ima 42000 i još ima čudo zazora i sa sa strane i po sredini. Otprilike 3 mm do graničnika istrošenosti po sredini.
Vjeruj meni kada sam probao ove bt023 prvo što sam primjetio da je volan jako jako miran kao da si ga zašarafio da stoji ravno dok kod bt016 preko 200km7h je bio kao da je malo u zraku-nisam imao puno povratne informacije s asfalta...
Evo vozio sam i pri većim brzinama i do sada mi je motor najstabilniji s ovim gumama...razlika nebo i zemlja
 
Mislim da je Bridgestone definitivno ispravio grešku koju je napravio s bt021.
Svim teškašima preporučam ovu gumu jer je stabilnost pri većim brzinama izvaredna
 
Ja sam bio zadovoljan i s bt-021 jedino što se po kiši ne može usporediti s Michelinom i mora se motor rušiti u zavoj s michelinom ide gotovo sam. Kakva je bt 023 po zavojima u odnosu na bt-021 ?
 
BIKERZZR1400 said:
Ja sam bio zadovoljan i s bt-021 jedino što se po kiši ne može usporediti s Michelinom i mora se motor rušiti u zavoj s michelinom ide gotovo sam. Kakva je bt 023 po zavojima u odnosu na bt-021 ?
Nisam vozio do kraja ruba pa me nije niti jednom iznenadila ali po meni je bar 50%bolja od bt021....ustvari nešto između bt016 i bt021...
 
BIKERZZR1400 said:
Nisam dobro postavio pitanje. Da li se motor i dalje mora rušiti ili sam pada u nagib kao s Michelinom ?
Bt023 definitivno se ne ruši sam.....moraš malo potegnuti...neće motor sam padati....ali nemožeš imati stabilnost na pravcu i padanje sam u zavoje
 
Pa ne bi se baš u potpunosti složio s tobom. Kako onda GP motori stabilni na ravnom,a gume super sport ( znači same padaju u zavoje).
 
BIKERZZR1400 said:
Pa ne bi se baš u potpunosti složio s tobom. Kako onda GP motori stabilni na ravnom,a gume super sport ( znači same padaju u zavoje).
Nemam pojma ja znam da meni do sada koje sam ja koristio na svom motoru nisam našao i jedno i drugo...kada pričam o stabilnosti na pravcu govorim na brzinama preko 200km/h...čim su gume same padale u zavoj meni je motor na ovim brzinama po ravnome bio malo kao da je u zraku  :misli:
 
Je slažem se s tobom u potpunosti čim motor pređe brzinu 200 kao da prednja nema dodira s asfaltom. Doduše da ti budem iskren ne sjećam se kada sam zadnji put prešao brzinu 160-180. Jer najčešće putujemo u dvoje ,a brzine preko tih me jako zamaraju. Doduše jedino se još po  Njemačkoj možeš tako voziti,a u ostalim zapadno Europskim zemljama kazne su rigorozne tako da je bolje ne poigravati se.
 
BIKERZZR1400 said:
Je slažem se s tobom u potpunosti čim motor pređe brzinu 200 kao da prednja nema dodira s asfaltom. Doduše da ti budem iskren ne sjećam se kada sam zadnji put prešao brzinu 160-180. Jer najčešće putujemo u dvoje ,a brzine preko tih me jako zamaraju. Doduše jedino se još po  Njemačkoj možeš tako voziti,a u ostalim zapadno Europskim zemljama kazne su rigorozne tako da je bolje ne poigravati se.
I ja sam pretežno u dvoje pa ako će se voziti neka malo i potrpi :LOL: :LOL:
 
BIKERZZR1400 said:
Je slažem se s tobom u potpunosti čim motor pređe brzinu 200 kao da prednja nema dodira s asfaltom.
S ovim gumama nećeš imati takvih problema (y)