Kawasaki GTR 1400

gtrwheelieweb.jpg
 
Bubbica said:
To moras Ringu reci, on stalno stenta da mu ga dam da proba, sto zadnji, sto prednji  :LOL:
Ne samo zapljenio nego i zabranio upravljanje takvim remek dijelom koje takvi ljudi očito ne cijene niti najmanje,a očito da ne shvaćaju niti namjenu tog motora.
 
BIKERZZR1400 said:
Ne samo zapljenio nego i zabranio upravljanje takvim remek dijelom koje takvi ljudi očito ne cijene niti najmanje,a očito da ne shvaćaju niti namjenu tog motora.

(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Bojnik said:
Danas malo na voznju, sa "SKUTEROM" i gez grijanih sjedala malo do Maribora...  :D

Da, da, "skuterom", tako neki nazivaju te makine (znamo i koji)
No to ide njima na dusu
Ja cu do Splita, imam neki dogovor.. :mrgreen:
 
Evo danas malo voznje sa prijateljima iz Slovenie pa preko Austrie , lijep dan i lijepa voznja  :D








(Powered by frubar.net)
 
Ja bio do splita po planu, no vratio se kuci sa 40 temperaturom, hebi ga, sada u krevetu umjesto u sedlu :(
 
BIKERZZR1400 said:
Ne samo zapljenio nego i zabranio upravljanje takvim remek dijelom koje takvi ljudi očito ne cijene niti najmanje,a očito da ne shvaćaju niti namjenu tog motora.

onda pajdo kupi nešto što ima jedno 100ks manje, i ispunt će ti sve namjene.  :jesus:
 
Ringo said:
onda pajdo kupi nešto što ima jedno 100ks manje, i ispunt će ti sve namjene.  :jesus:
hmmm.... :misli:
kak vidim i ti voziš kravu koja ima viška svega  :jesus:
a iz tvog posta mogu zaključiti samo da sve jaće od npr. er5 je nepotrebno  :LOL: :LOL:
:mrgreen:
 
:D ima moja krava svega ali dosta , dosta ti je prvih mjesec dana, a onda opet fali i tako u nedogled

GSX 1402 said:
hmmm.... :misli:
kak vidim i ti voziš kravu koja ima viška svega  :jesus:
a iz tvog posta mogu zaključiti samo da sve jaće od npr. er5 je nepotrebno  :LOL: :LOL:
:mrgreen:

da sve jaće od npr. er5 je nepotrebno

NEKIMA DA ALI MENI NE, sve zavisi kako se ko vozi  8)