Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Dao Bog da cijela zima bude takva. Hladnoća može ,ali bez jebenih bijelih padalina. (y) (y) (y) :mrgreen:

Ma kod nas i nema grtalice i onog bijelog sranja  :jesus:
No kisa zna pomrsiti racune, ne zato sto je se bojim, vec mi nije nesto vozikanje po kisi
Ako moram uopce nije problem, no besciljna vozznja mi ipak milija po suncu
Da, zato ce vikend biti suh i suncan, jos samo da smislim i nagovorim pajdase da nekam odjasemo  (y)
 
Bubbica said:
Ma kod nas i nema grtalice i onog bijelog sranja  :jesus:
No kisa zna pomrsiti racune, ne zato sto je se bojim, vec mi nije nesto vozikanje po kisi
Ako moram uopce nije problem, no besciljna vozznja mi ipak milija po suncu
Da, zato ce vikend biti suh i suncan, jos samo da smislim i nagovorim pajdase da nekam odjasemo  (y)
Slažem se.
 
Ringo said:
e baš ti hvala na ljepim željama!

Ma kaj bi to bile želje, si lud  :misli:
Samo hocu reci da ces se smociti jedino u moru, kiše nemaaaaaaaaaaa (y)
Ja jos samo nisam odlucio zapad ili jug u subotu... :misli:
 
I?
Jesmo li se sta vozili preko vikenda?

Evo nekoliko slika sa mog putovanja...

zadarsplitlivno008.gif


zadarsplitlivno012.gif


zadarsplitlivno011.gif
 
BIKERZZR1400 said:
Ljepo vrijeme maksmimalno iskorišteno i bez Bosne po Hrvatskoj. Rađe se provozam malo po Austriji ili Mađarskoj.

A neznam, Bosna je tu pod nosom, ceste relativno dobre, murje vidio samo jednom, a i jeftina je
Moja nakana je bila rucak (janjetina) u bosni no toga tamo izgleda vise nema...
A i krajolik je mrak, netreba bas do Dolomita da bi vidio nesto slicno, samo nazalost nije razvikano i ne kosta 5€ po spustu  :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Meni dođe na isto Mađarska 100 km,a Austrija nešto više i tamo se može jako povoljno i fino jesti.

U mađarsku se spremam vec neko vreme, no sada do proljeca nista.
Podsjetim te na to jednom kada budem u Zgb, pa može đir do mađarona  (y)
 
Bubbica said:
U mađarsku se spremam vec neko vreme, no sada do proljeca nista.
Podsjetim te na to jednom kada budem u Zgb, pa može đir do mađarona  (y)

osim klope, u mađarskoj mi i nije nešto posebno zanimljivo....u budimpešti prometni kaos a ostalo ravno ko tepsija  :?
 
Silvio said:
osim klope, u mađarskoj mi i nije nešto posebno zanimljivo....u budimpešti prometni kaos a ostalo ravno ko tepsija  :?

Nevolim Budimpestu, vrlo cesto se izgubim po onim njihovim mostovima i ostalom
Milije mi otici recimo prema ukrajini, dobra klopa, ne previse prometa i nize cijene no tamo prema austriji i balatonu..
Dok sam zivio u Zagrebu cesta destinacija bila poneka čarda u mađaroniji, obozavam njihovu klopu.. ubijem se .... :mrgreen: