Kawasaki GTR 1400

Naravno i o težištu samog motora kada neko usporedi moj motor s Hondom XX jeza me hvata jer Honda ima izuzetno visoko težište.
 
moramo polagati za E kategoriju jer obavezno prikolice idu sa nama  :LOL: (y) :D, a to je ipak GT Grand Tourer  (y)
 


(Powered by frubar.net)

Nista bez nasih dragih (prikolica) Treba treba   E kategorija, treba znati voziti takvu grdosiju... :D :D :D :D :D  (y) (y)
 
Ringo said:
Da bi reči rekel ... 8)

A i tebi bi bilo vreme da polozis E kategoriju i konacno pocnes vlec tu svoju prikolicu  :jesus:

novaslika.png


Ako to sto imas neizgleda ovako, zaboravi voznju GTR-a  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Jooooooooooj ubija me ovo vrijeme, sada traktori po zagorju idu sa polja i iz šuma a gume ostavljaju dobar sloj blata na cesti... ides koja sklizaljka... pa ova kisaaaaaa, ma u tri...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Bojnik said:
Jooooooooooj ubija me ovo vrijeme, sada traktori po zagorju idu sa polja i iz šuma a gume ostavljaju dobar sloj blata na cesti... ides koja sklizaljka... pa ova kisaaaaaa, ma u tri...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
ili još jače kad naletš na snijeg na autoputu....koji je pao s nekog auta.. :LOL:
 
Od sutra prekrasno vrijeme malo hladno,ali bez oborina. Sutra idemo za Koln pa ćemo uživajući u vožnji sjetiti se i vas koji ne idete. :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Od sutra prekrasno vrijeme malo hladno,ali bez oborina. Sutra idemo za Koln pa ćemo uživajući u vožnji sjetiti se i vas koji ne idete. :mrgreen:

Tu je vec danas prekrasno i vrlo toplo vrijeme
Bude izgleda prekrasan dugi vikend  (y)
Treba to iskoristiti ..
 
BIKERZZR1400 said:
Mislim da ga neću moći iskoristiti bolje od ovoga. Po mom računanju u 3 dana ćemo napraviti 3000-3500 km. :D :D

Tako je, samo gustaj  :mrgreen:

I nemoj se izgubiti u Europi