Kawasaki GTR 1400

Ovaj vikend malo voznja sa GTR 1400 BOJNIK , Zagreb - Knin - Drnis  - Cavoglave - Sinj - Trilj - Livno - Trilj - Split - Šibenik - Zadar - Karlovac - Ozalj - Krasic - Jastrebarsko - Samobor - Zagreb.  :012: :012: :012: :012: :012: :012:
Prije puta stavljena nova guma Bridgestone BATTLAX  BT023, napravljeno ovaj vikend sa novom gumom cca 1500 km i jako sam zadovoljan.  (y) (y)
 
Bojnik said:
Ovaj vikend malo voznja sa GTR 1400 BOJNIK , Zagreb - Knin - Drnis  - Cavoglave - Sinj - Trilj - Livno - Trilj - Split - Šibenik - Zadar - Karlovac - Ozalj - Krasic - Jastrebarsko - Samobor - Zagreb.  :012: :012: :012: :012: :012: :012:
Prije puta stavljena nova guma Bridgestone BATTLAX  BT023, napravljeno ovaj vikend sa novom gumom cca 1500 km i jako sam zadovoljan.  (y) (y)
i mišljah da smo se mimoišli oko Drniša  :jesus:
 
Bubbica said:
i niste ledenu pivu razmijenili?
pa hebo vas, morali bite kaznene bodove dobiti  :jesus:
..... a nije bilo sanka i pive u zavoju;;;))))  :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :bonk: :piva: :piva: :piva:
 
Bojnik said:
..... a nije bilo sanka i pive u zavoju;; ;) )))  :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :bonk: :piva: :piva: :piva:

cccccc nije dpobro, nije dobro
I ja sam se sa njime razisao....
On u Šibeniku ja u Zadru..
Treba to pod hitno popraviti (y)
 
Moj plan za vikend je da ljubimca prošecem do Ogulina
A kazu i prekrasno vreme
Bilo bi steta sjediti kod kuce, zar ne?
 
Jucer u servisu zamijenio napuknuti vjetrobran, popucao od vijka deset centi prema kraju, kako na desnoj strani tako i na lijevoj.  :palacdolje: :palacdolje:  Priznata je garancija.  (y) (y) Međutim receno je da se vise nece priznati jer da je tvornica rekla da se smije voziti sa dignutim staklom samo do 120 km/h.  :misli: Bolje bi im bilo da naprave neko novo ojacanje jer ipak je to jedan od skupljih proizvoda u Kawasakiju. Nisam zadovoljan odgovorom jer ja se i dalje mislim voziti punom brzinom i ne mislim spustati vjetrobran. :cool: :cool: :grin: :grin: (y) (y)
 
Bojnik said:
Jucer u servisu zamijenio napuknuti vjetrobran, popucao od vijka deset centi prema kraju, kako na desnoj strani tako i na lijevoj.  :palacdolje: :palacdolje:  Priznata je garancija.  (y) (y) Međutim receno je da se vise nece priznati jer da je tvornica rekla da se smije voziti sa dignutim staklom samo do 120 km/h.  :misli: Bolje bi im bilo da naprave neko novo ojacanje jer ipak je to jedan od skupljih proizvoda u Kawasakiju. Nisam zadovoljan odgovorom jer ja se i dalje mislim voziti punom brzinom i ne mislim spustati vjetrobran. :cool: :cool: :grin: :grin: (y) (y)

Vidis, ovo nisam znao, ogranicenje?
Hmm, ja imam Givijev veliki vizir i ganjam se kada je zima i preko 200km/h sa dignutim vizirom  i nista
"Stari", mali vizir stoji u rezervi, za recimo nedaj boze ovakav slucaj koji se tebi desio...
 
Međutim receno je da se vise nece priznati jer da je tvornica rekla da se smije voziti sa dignutim staklom samo do 120 km/h.  :misli:

De to pise?
U manuelu?
Netko nas obavjestio?
Zvao?
Napisao?
Stoji na viziru ogranicenje 120 km/h?
Opet nas hebu jer se negdje potkrala greska?
 
Bubbica said:
De to? :misli:
u Zagorju, Hrvatskom zagorju, mi zagorci  jos imamo kuruze , pa prije neg dozreli, male je prorijedimo i zubima klase pocistimo, Tocna adresa Krapinske toplice, ispod desnog brega...u 19.00 sati. Ak ste pri volje same se javite , zestanek je na ulazu u Toplice , mam pored ulaza u Cermakov dvorec, u 18.30 sati.... 
 
Bojnik said:
u Zagorju, Hrvatskom zagorju, mi zagorci  jos imamo kuruze , pa prije neg dozreli, male je prorijedimo i zubima klase pocistimo, Tocna adresa Krapinske toplice, ispod desnog brega...u 19.00 sati. Ak ste pri volje same se javite , zestanek je na ulazu u Toplice , mam pored ulaza u Cermakov dvorec, u 18.30 sati....

Moram priznat da sam takve stvari vec i zaboravio kak je
Kuruza, krumpir...
Da, valjalo bi se prisjetiti
No predaleko sam  :(