Kawasaki GTR 1400

Kaj bi bil daleko , dve tri vure voznje i tu si, a za prespati navek se najde, bar to nigdar ni bil problem vu zagorju zelenem...  :D :D :021: :021: :021: (y)
 
Bojnik said:
Kaj bi bil daleko , dve tri vure voznje i tu si, a za prespati navek se najde, bar to nigdar ni bil problem vu zagorju zelenem...  :D :D :021: :021: :021: (y)

B
Istina, no bolja polovica nebi htela ni cuti da sam to odrafim, a ona sljaka..
A i DEKTIVA (direktiva)je vikend u Ogulinu, nemres protiv takvih stvari se boriti..
Nekom drugom zgodom... sigurno (y)
 
Bubbica said:
Vidis, ovo nisam znao, ogranicenje?
Hmm, ja imam Givijev veliki vizir i ganjam se kada je zima i preko 200km/h sa dignutim vizirom  i nista
"Stari", mali vizir stoji u rezervi, za recimo nedaj boze ovakav slucaj koji se tebi desio...

Vidis ovo nije lose, mislim da cu stavit taj givijev da me bolje stit zimi,jer pravi bajkeri voze uvijek!!?
bubbica (y) (y)
 
tonci said:
Vidis ovo nije lose, mislim da cu stavit taj givijev da me bolje stit zimi,jer pravi bajkeri voze uvijek!!?
bubbica (y) (y)

Ja ga imam i odlican je
Vjerujem i bolji i kvalitetniji od originala, jer eto vec trecu godinu je gore i podignut kod 200 km/h i vise i nista
Preporuka svakako (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Zato što smatram da bum taman u godinama za kupit taj motor ( star i debel ).  :mrgreen: :mrgreen:

A ti si misljenja da je to motor za stare, debele i nikakve?
hmmmm, a dobro ...
Nek ti bude  :jesus:
 
Pa zar nije povišeni vizir namjenjen za velike brzine da ti ne puše vjetar,do 120 km baš i nije neki poseban vjetar  tak da mi ovo baš nije jasno  :misli: