Kawasaki GTR 1400

Slusam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[/quote]

ne slusaj, gledaj  :jesus:
1ptkc3.jpg
                                                                                          [/img]
 
Bubbica said:
hahhaahah, pa de ti zivis prijatelju?
Jesi li ikada u zivotu u Hrvatskoj mogao sta probat voziti prije kupnje? :misli:

ne razumijem cemu smijeh, pa GTR1400 se mogao probati od 08. mj.prosle godine pa sve do 08.mj. ove godine u Zagrebu. :skuter:
 
Elias said:
Pa jebate di mi zivimo????
U civilizaciji mozes svaki motor probat, pogotovu kad dodjes na otvorenje sezone ili predstavljanje novi modela, tada mos probat cijelu gamu ako ti se da.
Pogotovu zato jer su skupi, neces ga kupovat svaki dan, zato ga i treba probat, stace sa nezadovoljnim klijentima.

U civilizaciji je i standard veći, pa se i proda se više od 5 GTRa na godinu!

... a ne bi se čudio i da je jeftiniji nego kod nas
 
228hr said:
Slusam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ne slusaj, gledaj  :jesus:
1ptkc3.jpg
                                                                                          [/img]

gdje se nalazi ta garaža?  :mrgreen: :slinavac:

koliko vidim to su modeli 2008/09?
 
Po cem si skuzio da su stari modeli, po laku na koferima kojeg nema sa donje strane  :mrgreen:
 
Tommee said:
Po cem si skuzio da su stari modeli, po laku na koferima kojeg nema sa donje strane  :mrgreen:

:LOL:  osim toga ima još dosta razlika...
 
          Ako nekog zanima gdje ga može pogledati u zg-u vjerojatno stari model je u kaptol cargu,barem kad sam u petak tamo prolazio bio je u izlogu,imaju samo dva motocikla a jedan od njih je gtr.
 
228hr said:
ne razumijem cemu smijeh, pa GTR1400 se mogao probati od 08. mj.prosle godine pa sve do 08.mj. ove godine u Zagrebu. :skuter:

Onda nekuzim ove zelje, ako ste ga mogli vidjet i probat, cemu sada te puste zelje? :misli:
 
Eo prvi glas da se to moglo...
 
Super Jura said:
U civilizaciji je i standard veći, pa se i proda se više od 5 GTRa na godinu!

... a ne bi se čudio i da je jeftiniji nego kod nas
Cijena u civilizaciji 24990CHF. Za broj prodanih nemogu reći ništa, ali više od 15 kom vidio sam u gradu u kojem živim.
Silvio said:
gdje se nalazi ta garaža?  :mrgreen: :slinavac:

koliko vidim to su modeli 2008/09?

Jao miline, sve mi toplo oko srca, čini mise kako bi mogao postat nevjeran svom moto brandu!!
 
gastajbarter said:
iz moto pulsa nista novo :palacdolje:..mana na nekedima je zastita od vjetra ,mana na erovima je neudoban cic za suvozaca,evo sad mana na GTR manevriranje u mjestu. Pa sta bi htjeli motor 1400ccm,kofere svu mogucu opremu a da bude ko pero lagan :misli:. Kupi si ER ako ti je tesko al ces imat dva cil manjka,nema kofera,nema kardana..nema nista al je lagan :mrgreen:...da se ne uvrijede vlasnici ER super je to motorino al u svojoj klasi
Neznam kako reć, ali tako teška mašina kao štoje GTR mogla bi imat i rikverc gang, kao recimo K1200LT na električni pogon. Olakšava manevriranje znatno. Ako je isto mislio tester onda mu ja osobno opravdavam kritiku, ali rikverc nije spominjao stoga mu je kritika neosnovana.
 
Elias said:
Neznam kako reć, ali tako teška mašina kao štoje GTR mogla bi imat i rikverc gang, kao recimo K1200LT na električni pogon. Olakšava manevriranje znatno. Ako je isto mislio tester onda mu ja osobno opravdavam kritiku, ali rikverc nije spominjao stoga mu je kritika neosnovana.

Slazem se sa tobom, no taj motor i nije namjenjen "leptiricima" vec onim malo krupnijima pa vjerujem tezima i jacima.
Nije da je pretesko manevranje, no moze predstavljati problem kada manevrirate a zadnji kraj gurate uzbrdo, inace ja osobno nemam nikakvih poteskoca...
No kao sto sam vec napisao, to nije motor za grad i za gradsku voznju i manevriranje po stisnutom parkingu, a onda sve ovo oko tezine manevriranja i "rikverca" pada u vodu..
 
Bubbica said:
Moje gume upravo danas okrenule 9000 km  :mrgreen: , jos tvornicke gore..
Mislim da cu na michelinke kao druge gume

Dobar si, meni prve 2 po 6t km  :mrgreen:, sada gore pr2, osjetno bolje, a vidim da ce duze i trajati  :D, preporucam  (y)
 
Stormbringer said:
Dobar si, meni prve 2 po 6t km  :mrgreen:, sada gore pr2, osjetno bolje, a vidim da ce duze i trajati  :D, preporucam  (y)

A cuj, vreme je da mislim na gumež
Citam tuda sta decki misle i koje komentare daju..
Mislim da ce mi michelin pilot biti najbolji izbor