Kawasaki GTR 1400

I te kako bi ih iskoristio. Početkom devedesetih svi su pričali 150 ps je previše,ali ljudi su ih svejedno kupovali. Sad je ta granica pomaknuta na 200 ps , a ljudi i dalje kupuju. Mislim da bu sljedeća granica 250-300 ps. Puno konja pametna vožnja bez opterećenja kada si sam ili natovaren s koferima i suvozačicom te trebaš u preticanje na lolalnoj cesti ili autoputu svejedno ti je jesi li u 4-oj ili 6-oj brzini samo odvrneš ručicu,a ono prima kao blesavo to je bit cijele priče. Posebno s ljudima kao što sam ja koji imam preko 600 tisuća km. na motociklima nakon toliko kilometara kriteriji drastično skaču u odnosu na prosječnog vozača koji radi do 10 tisuća km. godišnje. Ja sam ove godine odradio tri izmjene ulja što znači 21.000 km. :misli:
 
I tih 21.000 km. nisam imao baš previše vremena. Ukoliko bude sve po planu sljedeće godine možda i poduplamo kilometražu.
 
Tommee said:
Glupost, bez elektronske kontrole, ne znam sto bi na cesti sa 300 konja radio molim te?
ukrotio  :mrgreen:
uživao  :mrgreen:
 
Bubbica said:
A da mi rađe odemo prosetati nase "zveri" nekuda, umjesto kaj stalno dedeke spominjete  :mrgreen: :misli:
hmm, pa evo prijedlog..
H(T)ommee i moja malenkost smo se dogovorili za 1.5. skočiti do Alpa pa eto ko hoće može se pridružiti  :mrgreen:

prošle godine su isto bili dogovori za neku vožnju ali na kraju smo samo nas dvojica napravili đir od 1500 km  :mrgreen:
na toj vožnji smo odlučili da to pređe u običaj sa nekom vožnjom  za 1.5. a za Alpe je već pao neki dogovor pa eto  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
H(T)ommee i moja malenkost smo se dogovorili za 1.5. skočiti do Alpa pa eto ko hoće može se pridružiti  :mrgreen:

prijatelju mislim da je pre rano za alpe 1.5.  :misli:
pogotovo ako misliš ići na prijevoje preko 2000 m/nv
planiram i ja ove godine u alpe ali negdje polovicom 8 mj ako se sve posloži kako treba..
 
Silvio said:
prijatelju mislim da je pre rano za alpe 1.5.   :misli:
pogotovo ako misliš ići na prijevoje preko 2000 m/nv
planiram i ja ove godine u alpe ali negdje polovicom 8 mj ako se sve posloži kako treba..
da, taj savjet sam več dobio..
a vidim bacio si i kost  :mrgreen:
 
2 puta sam prešao te prijevoje i nemam više želju ići tamo. Radije skoknem do Pariza ili Madrida ima se puno više toga za vidjeti , a i vožnja je više nego lijepa.