Kawasaki GTR 1400

2010 GTR1400 vs. K1300GT
http://www.youtube.com/watch?v=K6orM549yH4&feature=sub
 
Ja već sada znam da je to definitivno moj sljedeći motor. ZZR definitivno ostaje u garaži do starih dana,a GTR dolazi. Mislim da je to savršen putni motor i da čovjek više od toga nema šta tražiti. Jedina veća klasa od GTR-a je Honda Gold Wing samo kaj je to autobus,a ne motor.
 
BIKERZZR1400 said:
Ja već sada znam da je to definitivno moj sljedeći motor. ZZR definitivno ostaje u garaži do starih dana,a GTR dolazi. Mislim da je to savršen putni motor i da čovjek više od toga nema šta tražiti. Jedina veća klasa od GTR-a je Honda Gold Wing samo kaj je to autobus,a ne motor.

GoldWing je krstarica, i po meni puno prevelika za nase krajeve
To ameri guraju od obale do obale.
A GTR je savrsenstvo.. neces fulati ako ga nabavis.. (y)
 
Hvala znam da je savršenstvo. Uostalom ja sam se pretplatio na Kawasaki do starih dana. Jedva čekam da ga uzmem onda će Tata i Sin biti zajedno u garaži ZZR i GTR.
 
BIKERZZR1400 said:
Hvala znam da je savršenstvo. Uostalom ja sam se pretplatio na Kawasaki do starih dana. Jedva čekam da ga uzmem onda će Tata i Sin biti zajedno u garaži ZZR i GTR.

Da ti onda nece biti previse konjica u garazi?
Ko ce to sve nahraniti (y)?
 
Cccc, al ste ga zaspamali  :)
 
BIKERZZR1400 said:
Konjića nikada nije previše,ako je čovjek pametan jedino ih može biti premalo.

Istina, no oba ova motora imaju dovoljno konja za bezbriznu razonodu na cesti (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Konjića nikada nije previše,ako je čovjek pametan jedino ih može biti premalo.

Glupost, bez elektronske kontrole, ne znam sto bi na cesti sa 300 konja radio molim te?