Kawasaki GTR 1400

313n9zp.jpg


iz service manuala

s3n0o7.jpg


iz owners manuala
 
gino_du said:
a za koje su podneblje servisi servisi od 10-12k kao sto je u servisnim?
U Njemačkoj ti je za ZZR i GTR servisni interval predviđen svakih 12.000 i tako im piše i u servisnim knjižicama dok je kod nas to predviđeno svakih 6.000t. km.
 
BIKERZZR1400 said:
U Njemačkoj ti je za ZZR i GTR servisni interval predviđen svakih 12.000 i tako im piše i u servisnim knjižicama dok je kod nas to predviđeno svakih 6.000t. km.

Hoces reci da vozimo RAZLICITE motore ili nas jednostavno treba derati sa servisima? :misli:
 
BIKERZZR1400 said:
Nemoj insinuirati kao majstori iz HDZ-a nisam ja ništa takvoga rekao. :jesus:

Tako iz svega ispada
Oni voze prvu klasu, a mi??7Jer inace je servisni interval jednak svukuda ...
Znam da postoji velika razlika u automobilima, kamionima koji su za HR trziste ili za neka zahtjevnija trzista
No stvarno nisam imao ni u peti da se to i sa motorima radi!
 
Bubbica said:
Tako iz svega ispada
Oni voze prvu klasu, a mi??7Jer inace je servisni interval jednak svukuda ...
Znam da postoji velika razlika u automobilima, kamionima koji su za HR trziste ili za neka zahtjevnija trzista
No stvarno nisam imao ni u peti da se to i sa motorima radi!
Ma naravno da se to s motorima ne radi pre malena je produkcija da bi im sa isplatilo uostalom Kawasaki industries samo ti 3 % otpada na proizvodnju motocikala.
 
BIKERZZR1400 said:
Ma naravno da se to s motorima ne radi pre malena je produkcija da bi im sa isplatilo uostalom Kawasaki industries samo ti 3 % otpada na proizvodnju motocikala.

Onda stvarno nevidim razloga da i mi vozimo ko i švabi po 12000 km između servisa
Osim ako generalni uvoznik nije totalna pizda pa u korist sebe i ostalih servisera uzima duplo vise nego bilo ko u evropi
A ako ne cinis bas tako kako se njemu digne, gubis garanciju.
I jos nesto, svabe imaju mogucnost 4 godine garancije na GTR bez obzira na kilometre, moze li se to i kod nas?
Moze li to biti razlog?
 
Nije stvar u tome. Stvar je takva da oni znaju kako se ljudi ovdje ophode prema motociklima i zato nam ne daju dulje garancije jer takve stvari kakve su ovdje reklamirane pod garancijom tako nešto nikad nije reklamirano od niti jednog zapadno Europskog dilera uostalom tamo nitko ne vozi motor čim ga kupi koliko ide a ja ovdje znam za par primjeraka koji čim su ispeljani iz prodavaonice su se ganjali u crveno i do kraja koliko motor ide pa znaju oni s kim imaju posla mi uvjiek mislimo kako ćemo zajebat ovoga ili onoga i na kraju uvijek zajebemo sami sebe što nam i situacija u državi dokazuje. :shock:
 
BIKERZZR1400 said:
Nije stvar u tome. Stvar je takva da oni znaju kako se ljudi ovdje ophode prema motociklima i zato nam ne daju dulje garancije jer takve stvari kakve su ovdje reklamirane pod garancijom tako nešto nikad nije reklamirano od niti jednog zapadno Europskog dilera uostalom tamo nitko ne vozi motor čim ga kupi koliko ide a ja ovdje znam za par primjeraka koji čim su ispeljani iz prodavaonice su se ganjali u crveno i do kraja koliko motor ide pa znaju oni s kim imaju posla mi uvjiek mislimo kako ćemo zajebat ovoga ili onoga i na kraju uvijek zajebemo sami sebe što nam i situacija u državi dokazuje. :shock:

Ima logike i u tome, no onda se takvima NE prizna garancija i kvit
De je problem?
Nisu oni sisali vesla da neznaju koje su posljedice na motor recimo ako ga tiskas a ulje jos ledeno?
Nije li tak?
Mislim to su banalne stvari ..
 
Bubbica said:
Ima logike i u tome, no onda se takvima NE prizna garancija i kvit
De je problem?
Nisu oni sisali vesla da neznaju koje su posljedice na motor recimo ako ga tiskas a ulje jos ledeno?
Nije li tak?
Mislim to su banalne stvari ..
Čuj povjiest je dokazala da radi neodgovornih pojedinaca uvijek najebu svi.
 
BIKERZZR1400 said:
Čuj povjiest je dokazala da radi neodgovornih pojedinaca uvijek najebu svi.

Istina
Ma nije mi za tih par sto kuna, no ljuti me cemu uvijek moramo biti ljudi drugog reda u odnosu na druge??
Samo to..
A i napravim tih 6000 km dok se okrenes
Evo, napravio servis u sedmom mjesecu, a sada imam opet 6000 i ovo nanovo ..
 
BIKERZZR1400 said:
Što se tiče ono kaj  si rekao drugoga reda pa i za to smo si sami krivi.

Hmm, mi ili ove seronje koji se predstavljaju kao lideri ove banana republike?
Ne, nismo mi nista krivi
Ovce smo koje dopustaju sve i svasta
MI smo drzava, a ne par usranaca koji sjede u saboru , cohaju jajca i nas hebu!
Eto...
 
Bubbica said:
Hmm, mi ili ove seronje koji se predstavljaju kao lideri ove baana republike?
Ne, nismo mi nista krivi
Ovce smo koje dopustaju sve i svasta
MI smo drzava, a ne par usranaca koji sjede u saboru , sohaju jajka i nas hebu!
Eto...
Pa da mi smo krivi da nismo onda bi naše ulice izgledale kao  i one u Grčkoj,a nas jebu već 15 godina uzduž i poprijeko 200 ljudi vlada Hrvatskom,a mi i dalje šutimo. :cigle:
 
BIKERZZR1400 said:
Pa da mi smo krivi da nismo onda bi naše ulice izgledale kao  i one u Grčkoj,a nas jebu već 15 godina uzduž i poprijeko 200 ljudi vlada Hrvatskom,a mi i dalje šutimo. :cigle:

Upravo o tome govorim
I svi imaju putra na glavi, svi kradu, svi su ljigavci a mi ko poslusne budale sutimo i trpimo
DOKADA?
 
No bilo kako bilo, mi cemo i dalje raditi servise na 6000 km, naravno ako cemo u skoroj buducnosti imati na cemu  (y)
 
Stavit cu veci vizir od givija i idem se vozit,uf jedva cekam,jos malo,ali kad sjednem nedizem se bar 2000km hahahhaaha
 
tonci said:
Stavit cu veci vizir od givija i idem se vozit,uf jedva cekam,jos malo,ali kad sjednem nedizem se bar 2000km hahahhaaha
Dolazi zima, pa se možeš ić vozit po Libiji i Siriji, jer je tamo toplije. :mrgreen: :LOL: :jesus: :afro:
 
tonci said:
Stavit cu veci vizir od givija i idem se vozit,uf jedva cekam,jos malo,ali kad sjednem nedizem se bar 2000km hahahhaaha

Hebote, sada ces jos i jedro staviti  :jesus: :jesus: