Kawasaki GTR 1400

Ide to tebi, stizes me, a kako si krenuo i prestizes
Ja natuko 33000km
I to bez ikakvih problema..

Jedino mi se jucer malo kaciga nakupila musicama
Jos nikada kroz liku nisam pobrao toliko...

 
Ringo said:
kava tebi korist od vizira ????
Možda ga ni nema na GTR-u, s obzirom na količinu mušica. :LOL: Ili se diga na noge kad je vozija. :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :police:
 
Bubbica said:
Jedino mi se jucer malo kaciga nakupila musicama
Jos nikada kroz liku nisam pobrao toliko...


Vise od toga sam jucer pobrao u 100km djiru od ZG do Zagorja i nazad. Nesto nevidjeno. Dugo nema ni jedne, onda tu i tamo koja, ali kad uletis u roj, to je nesto prestrasno. U par metara si prekriven s tim letecim govnima. Kao da vozis brzo po kisi, takav je zvuk kad uletis u to. A spremam se za par dana kroz Liku do mora i nazad  :LOL:
 
3alfa3 said:
Vise od toga sam jucer pobrao u 100km djiru od ZG do Zagorja i nazad. Nesto nevidjeno. Dugo nema ni jedne, onda tu i tamo koja, ali kad uletis u roj, to je nesto prestrasno. U par metara si prekriven s tim letecim govnima. Kao da vozis brzo po kisi, takav je zvuk kad uletis u to. A spremam se za par dana kroz Liku do mora i nazad  :LOL:

Upravo tako, bili u rojevima, onako okomitim, oko metar i po do dva visine, promjera oko metar..
Jos sam u pocetku mislio da mi se pricinjava, no ne, rojevi tih musica su me docekivali s vremena na vreme ...
 
Sinna said:
Možda ga ni nema na GTR-u, s obzirom na količinu mušica. :LOL: Ili se diga na noge kad je vozija. :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :police:

Ma ,lovio ih po cesti, nisam dao da ijedna zbrise ziva  :jesus:
 
Ja kad se vozim magistralom u predvečernjim satima uvijek me zeznu te mušice, blizina onog potoka i par bara koje glume neke ribnjaake, raj za razmnožavanje tih čuda od mušica. Prva benzinska i pranje vizira.
 
Pitanje za vlasnike GTR-a,  na koliko su servisni intervali prema proizvođaču.
Tražim malo više informacija ali nigdje ne mogu naći users manual za skinut.
Hvala
 
zackoo12 said:
Pitanje za vlasnike GTR-a,  na koliko su servisni intervali prema proizvođaču.
Tražim malo više informacija ali nigdje ne mogu naći users manual za skinut.
Hvala
6000 km
 
BIKERZZR1400 said:
Ne kužim kaj nemreš dići dovoljno visoko prednji vizir da te mušice zaobilaze.

Vizir dizem samo kada je kisa ili mi zima  :mrgreen:
Da, kada ga dignem do kraja, vizir i kaciga ostaju cisti...
 
Bojnik said:
Ja kad se vozim magistralom u predvečernjim satima uvijek me zeznu te mušice, blizina onog potoka i par bara koje glume neke ribnjaake, raj za razmnožavanje tih čuda od mušica. Prva benzinska i pranje vizira.

Ma nije ih problem ocistiti, malo bisa za stakla, koja minuta strpljivosti i odu ko rukom odnesene (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Zašto je za isti motocikl u Njemačkoj servisni interval svakih 12000 km. kao i kod ZZR-a. :misli:

I za Z750, ER-6....