Kawasaki GTR 1400

Ono i nije bio neki zavoj
pokusaj pomno pogledati detalj kada mu zadnji kraj prolize, vidi se kako se dize prasina
Mislim da je na cesti bilo pijeska ili neceg slicnog i to ga je "bacilo"..
Sumnjam i da je bio novi model sa KTRC sistemom, da bi uspio..
 
mali_bandit said:
a kak mu je koferče ispalo  :misli: tada je još na kotačima.... nije valda pobral onu ogradu  :?
To sam i ja gledao
No ako ga pravilno stavis i zakocis, nemoguce da ispadne..
Posto nije nigdje udario sa njime, a otpao je, pretpostavljam da nije dobro sjeo u svoje nosace ...
 
Bubbica said:
Sumnjas u sebe ili nju da bi joj se dopalo?
Ajde, stavi zenu gore i gustaj ko i mi ostali  (y)

Steta motora,desi se i boljim vozacima sranje, ali isto mislim da Gtr nije za neko ludovanje nego je to motor za brzu sigurnu voznju a kad dodu okuke onda pametno,moze on sve podnit, ali pravi gust je na njemu putovat u dvoje jer tad daje svoj  maximum.
A on je pao jer je skinuo bocne kufere i to mu je bila zla kob,ako se zeli jurit neka si uzme zzr-a,jer se gtru ne skidaju nikad kuferi hahahhah. (y) (y)
 
Bubbica said:
Sumnjas u sebe ili nju da bi joj se dopalo?
Ajde, stavi zenu gore i gustaj ko i mi ostali  (y)

Ona se ne voli vozit na motoru, a ja sam zbog toga jako "zalostan"  :LOL:
 
3alfa3 said:
Ona se ne voli vozit na motoru, a ja sam zbog toga jako "zalostan"  :LOL:

hhahahhah, onda nađi jednu "rezervnu" koja se voli voziti..
Ili si ti vise vuk samotjak? :misli:
 
tonci said:
Steta motora,desi se i boljim vozacima sranje, ali isto mislim da Gtr nije za neko ludovanje nego je to motor za brzu sigurnu voznju a kad dodu okuke onda pametno,moze on sve podnit, ali pravi gust je na njemu putovat u dvoje jer tad daje svoj  maximum.
A on je pao jer je skinuo bocne kufere i to mu je bila zla kob,ako se zeli jurit neka si uzme zzr-a,jer se gtru ne skidaju nikad kuferi hahahhah. (y) (y)

Ma, u pravu si, nije GTR ZZR, no kada mu uhvatis zicu, kada se stopite, hoce i on i po zavojima i po ravnom..
A ja stalno vozim bez kofera, stavljam ih samo kada idem na duze staze i nosim vise stvari ... :mrgreen:
 
Smatram da je GTR ipak motor za finu i gospodsku vožnju te za eventualno brži tempo po autoputu,a nikako za pretjerivanje po zavojima ZZR je za to.
 
BIKERZZR1400 said:
Smatram da je GTR ipak motor za finu i gospodsku vožnju te za eventualno brži tempo po autoputu,a nikako za pretjerivanje po zavojima ZZR je za to.

Prvo probaj pa onda reci
Evo Tonči vozi oba, nek on koju kaze...
GTR je prvenstveno turer za duge pruge, no moze on i vise od pustog tempa 250 na autoputu  :mrgreen: