Kawasaki GTR 1400

Jel osta živ  :mrgreen: :shock: :shock: :misli:
 
Bubbica said:
To je i moje misljenje
Pa onda malo panike
Mozda i nije bas vjest i eto sranja ...
još je dobro i prošao da se nije zapenalio u banderu!!!
Ja sam ovo ljeto naletio na pijesak u zavoju i to pri brzini pri 50km/h i jedva ostao na motoru tako da sumljam da je mogao bilo što napraviti.. pri toj brzini :(
 
jaki said:
još je dobro i prošao da se nije zapenalio u banderu!!!
Ja sam ovo ljeto naletio na pijesak u zavoju i to pri brzini pri 50km/h i jedva ostao na motoru tako da sumljam da je mogao bilo što napraviti.. pri toj brzini :(

Istina, iz jedne bankine lansiran na drugu stranu..
Mozda je i bilo nekih sansi, no izgleda da ju on nije mogao iskoristiti...
Takve stvari, ulje, pjesak ili sta slicno vrebaju uvijek. mozda ne kod nas na moru, no u baranji ili zagorju se moze svasta ocekivati ...
 
Bubbica said:
Pokusao sam uvecati kilometar sat motora iza GTR-a
Mislim da su vozili između 120 i 140 kmh.
Prosudite sami

EQqYM.png


Sada je po meni brzina na satu 140kmh


Mislim da sam procitao u komentarima filmica da je covjek napisao da je vozio oko 140 km/h. Ali pogledaj mu polozaj tijela. Svinut ko kifla. Mzoda bi lakse iskontrolirao proklizavanje da je bio "u zavoju", a ne iznad motora. Al dobro je i proso pri toj brzini. BAr nije nigdje lupio u prepreku.
 
3alfa3 said:
Mislim da sam procitao u komentarima filmica da je covjek napisao da je vozio oko 140 km/h. Ali pogledaj mu polozaj tijela. Svinut ko kifla. Mzoda bi lakse iskontrolirao proklizavanje da je bio "u zavoju", a ne iznad motora. Al dobro je i proso pri toj brzini. BAr nije nigdje lupio u prepreku.

koliko sam uspio vidjeti i zakljuciti to je bila ta brzina.
Steta i lika i motora.
No nazad nema..
Nadam se samo da cemo mi ostali i nadalje ovako komentirati filmice a da necmo biti komentirani  (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Neka tebi bude krivo na mojih 30.000 km. u ovoj sezoni. :jesus: :jesus:

Ovu sezonu totalno podbacio
Jedva nekih 10.000 km
a hebi ga, dok je bilo vrime za đir ja morao raditi :jesus:
 
Ja se danas ugodno prodjirao 50tak km. Temperatura 5C. Naravno da sam time posro sam sebe kad sam si rekao da se necu vozit ispod 10C.  :mrgreen:

Ma samo nek je suho  :LOL:
 
Živit se ne mora, vozit se mora. (y) :jesus:
 
3alfa3 said:
Ja se danas ugodno prodjirao 50tak km. Temperatura 5C. Naravno da sam time posro sam sebe kad sam si rekao da se necu vozit ispod 10C.  :mrgreen:

Ma samo nek je suho  :LOL:

Onda je tu puno toplije
nekih dvadesetak stupnjeva
sada ce bura malo rashladiti, no nije to nista alarmantno ..
 
Bubbica said:
Onda je tu puno toplije
nekih dvadesetak stupnjeva
sada ce bura malo rashladiti, no nije to nista alarmantno ..

Ma tu su problem dugotrajne magle zbog kojih se temperatura ne moze dic. A danas je nije bilo, ali puse sjeverac. Tu kod mene doma (podsljemenska zona) je i manje od 5C bilo u 11 ujutro. U gradu mozda 6C, al ne idem prema gradu kad se idem vozikat nego po rubnim djelovima tako da se vozim, a ne cekam u kolonama.
Bio je jedan dio od 5+km gdje sam vozio preko 100 km/h (GPS kaze u spici 160 km/h) i tada je bilo stvarno hladno. Oprema mi trpi nekih 80 km/h konstantne brzine na toj temperaturi, ali ako si brzi ili ako je hladnije - uf....
 
3alfa3 said:
Ma tu su problem dugotrajne magle zbog kojih se temperatura ne moze dic. A danas je nije bilo, ali puse sjeverac. Tu kod mene doma (podsljemenska zona) je i manje od 5C bilo u 11 ujutro. U gradu mozda 6C, al ne idem prema gradu kad se idem vozikat nego po rubnim djelovima tako da se vozim, a ne cekam u kolonama.
Bio je jedan dio od 5+km gdje sam vozio preko 100 km/h (GPS kaze u spici 160 km/h) i tada je bilo stvarno hladno. Oprema mi trpi nekih 80 km/h konstantne brzine na toj temperaturi, ali ako si brzi ili ako je hladnije - uf....

Tu kod nas je puno toplije pa ja opet imam potpuno drugaciji nacin oblacenja i drugu opremu zimi nego ljeti.
Volim da mi toplo, a ne da mi zubi cvokocu dok se vozim..
Od vind stopera do dugih gaca i majci, potkapa, grijanih rucki i sjedala pa ko zna sta jos..
Kada se potegnes zima je zima..
Jos je kod nas sranje ako za dana odes nekuda pa zaglavis, pa se po mraku vracas..E onda se smrznes ko pic.... :mrgreen:
 
Evo da vas frisko obavijestim da sam jos u necemu prvi.
U nedelju dan posto sam dosao doma imao sam nezgodu sa GTR-om i kazu mi u servisu da sam prvi koji  je slupao Kawu tog kalibra.
Srce mi se para ali nazalost tako je.
Ja sam prosao liso sa manjim nebitnim ozljedama sto se za motor nebi moglo rec.
:cry: :cry: :cry: :cry: :gace: :gace: