Kawasaki GTR 1400

našao sam slike na jednom forumu prednje gume









prednja guma i nije baš nešto podnjela opterećenje FJR-a i gle kak se počela trošiti  piše nakon 1500 milja :?
 
mali_bandit said:
našao sam slike na jednom forumu prednje gume









prednja guma i nije baš nešto podnjela opterećenje FJR-a i gle kak se počela trošiti  piše nakon 1500 milja :?

Evo idem sada dole u garazu i poslikat cu ti svoju predcnju
Tek za usporedbu, s tim da moja ima 12.500 km
 
Evo nekoliko slika, prednje i zadnje PR3
12.500 km

GLvmi.jpg
 
nemogu vjerovat da gume tako izgledaju nakon tih km na motoru tog obujma  :shock:
zbilja best buy ako ista drze, a svi kazu da su i u tom pogledu jako dobre
 
gino_du said:
nemogu vjerovat da gume tako izgledaju nakon tih km na motoru tog obujma  :shock:
zbilja best buy ako ista drze, a svi kazu da su i u tom pogledu jako dobre

Ta je kilometraza na njima, stavljene u februaru ove godine.
A drze odlicno, no to ne kazem samo ja
PR2 je imao problem sa prednjom gumom, meni je preko 220 km/h podrhtavala, kao da je gubila kontakt sa podlogom
No kod ove nove toga nema
Drzi podlogu kako na 150 tako i na 250km/h
A sto se tice koliko jos guma nakon ove kilometraze ima i s obzirom da je motor tezak 320 kg sam prosudi...
 
Svaka čast ja ipak ostajem na Bridgestone Bt-023 i evo kako izgledaju nakon14.000 t.km vožnje.Jbg. izbrisao fotke morat ću slikati ponovo  u svakom slučaju imaju između 4-5 mm profila do graničnika potrošenosti.
 
s PR2 prešao sam oko 17 -18 tkm i tek tada su došle do onog markera za potrošenost (1mm)
na BT 023 sad imam oko 12 tkm i pri kraju su..
za oko 30 % je michelin dugotrajniji od bridgestona ... prava maratonka od gume!  (y)
na strani michelina je i brzina padanja u nagib a sve ostalo (stabilnost na pravcu,u nagibu,držanje...itd ) je bolje kod bridgestonea...
također i moj subjektivan dojam je na strani bridgestonea,predvidiv je i znam na čemu sam od prvog do zadnjeg kilometra...a michelin je sav mušičav ..nikad nemožeš bit siguran kako će reagirat i mislim da je dosta tvrda guma a s kilometrima jako gubi dobra svojstva,kad okrene 10 tkm izgleda još jako dobro ali nije to više to...
 
Samo da se javim,ali necu dugo.
Kako vjerujem znate,koristim bridgestone bt23 koji je stvarno izdrzljiv jer sam ga koristio u onim svojim voznjama i traje stvarno nekih 13000km se moze odvozit s tim gumama,moze i vise ako je u pitanju gradska  voznja.
Sto se tice naginjanja i okuka jos nijednom nisam imao teskoca sa tom gumom i uvijek se pokazala stabilnom u svim rezimima voznje u zavojima.
Mislim da je to vrlo odlican proizvod i pouzdan prije svega.
 
Bubbica fala na slijama  :wink:
mislim da je na onim mojim slikama koje su skinute sa net-a bilo nešto drugo u pitanju a svakako ne normalna upotreba,

nema druge na proljeće mjenjam PR2 za PR3  (y)
ako sam bio zadovoljan sa ovim prvima nema razloga da i ove druge nebudu dobre a autobus mi ima samo 290 kg dakle mršaviji od tvog  :jesus:
 
mali_bandit said:
mislim da je na onim mojim slikama koje su skinute sa net-a bilo nešto drugo u pitanju a svakako ne normalna upotreba

Michelin cestovne moto gume imaju opcenito meku karkasu i bocnice i prenizak tlak jako deformira gumu u voznji i rezultat je ko na slikama
 
3alfa3 said:
Michelin cestovne moto gume imaju opcenito meku karkasu i bocnice i prenizak tlak jako deformira gumu u voznji i rezultat je ko na slikama

vrlo lako moguće,
bilo je nekakvo objašnjenje da nisu za teške motore ali to bi onda i kod bubbice bilo tako
 
Ja doduse imam pokazivac pritiska u gumama, tako da su u 99% slucajeva na 2.9 pritiska..
Naravno hladne  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Michelin cestovne moto gume imaju opcenito meku karkasu i bocnice i prenizak tlak jako deformira gumu u voznji i rezultat je ko na slikama
Šta ti je to  :misli:
 
xx-SB said:
Šta ti je to  :misli:

bočnica - ona koja ga voli primit s boka  :lolcry:
a postoji i termin naziva "pobočka".... to je još mlada bočnica koja tek stasava  (y)

evo uozbiljit ću se  :eyebrow:
vjerujem da je alfa mislio na bočni dio gume...onaj na kojem piše ime proizvođača npr: SAVA,MICHELIN a nekad i OBILIĆEVO  :mrgreen:
 
Silvio said:
bočnica - ona koja ga voli primit s boka  :lolcry:
a postoji i termin naziva "pobočka".... to je još mlada bočnica koja tek stasava  (y)

evo uozbiljit ću se  :eyebrow:
vjerujem da je alfa mislio na bočni dio gume...onaj na kojem piše ime proizvođača npr: SAVA,MICHELIN a nekad i OBILIĆEVO  :mrgreen:
Aaaa  :misli: znaći ne radi mu č,ć,i ostala slova sa kvačicama na tastaturi  :mrgreen: