Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Može čitati tko god žli,ali az tako nešto složiti treba imati i znanja. :jesus: :LOL: :misli:

Hebote kaj si ti nabrijan danas  :mrgreen:
Daj tam na osiguranju reda napravi,  :mrgreen: vidis da ima dva-tri pametnjakovica sa kojima neces lako na kraj ...
 
Nemre se tu prijatelju  reda napraviti. Malo prije sam napisao kada mi bude pun k...c svega radna dozvola je u džepu ode ja nazad u lijepu Njemačku. Kod nas reda jedino HITLER može napraviti.
 
BIKERZZR1400 said:
Nemre se tu prijatelju  reda napraviti. Malo prije sam napisao kada mi bude pun k...c svega radna dozvola je u džepu ode ja nazad u lijepu Njemačku. Kod nas reda jedino HITLER može napraviti.

Ma stvarno se cudno ponasaju
i ja sam na moru i vozim cijelu godinu, no i ja cu odjaviti ako treba jer u interesu nam je svima
Nije vazno ko sta vozi i koliko kosta motor
Bit problema je u pretjeranoj cijeni obaveznog osiguranja.
Ono sto neki govore da smo rizicna skupina, istina je, no kod udesa od 10 puta mozda se jednom aktivira nasa polica, ako i +ta jednas
Prema tome nismo po toj osnovi rizicna skupina
I ja placam sa 50% 2.100 kuna policu osiguranja... plus sve ostalo ...
Cestarine smo izborili, sada je redc na osiguranju!
 
Bubbica said:
Rekoh ti, definitivno ZA!
Treba nesto uciniti po tom pitanju
Pa gori smo od ovacakoje se šišaju
Izgleda da smo samo mi koji vozimo ZZR-ove i GTR-ove u ovoj cijeloj priči normalni hvala Bogu puna Rvatska GTR-ova i ZZR-ova pa da se samo mi  skupimo i to bi bilo dovoljno. Očito da ćemo na ovoj temi dogovarati takve stvari. (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Izgleda da smo samo mi koji vozimo ZZR-ove i GTR-ove u ovoj cijeloj priči normalni hvala Bogu puna Rvatska GTR-ova i ZZR-ova pa da se samo mi  skupimo i to bi bilo dovoljno. Očito da ćemo na ovoj temi dogovarati takve stvari. (y)

Oni nas podjebavaju jer vozimo to sto vozimo i kaj onda kukamo za osiguranje
A ne kuze da se radi o cjelokupnom osiguranju, od 50cc, pa do 2000ccm
Svima bi se spustila premija ne samo ovima preko 1000 ccm..
No takvih je bilo i biti ce ih .
Ja odustao tamo od debate, pa kaj da me mulci podjebavaju i podsmjehuju se..
a modovi ne reagiraju..
 
A vidim, nakon jedne pametne koju neko napise, odma bezveznjakovici natrljaju svasta..
Ne kuzim samo kak to modovi dopustaju
Ja sam na tom topicu pobrao upozorenje jer sam puko i liku reko da je majmun
Na to je mod reagirao, a na njegove postove koji sa nicim nemaju veze nikom nista..
Hebi ga, rodbinske veze ili zemljaci? :misli:
 
Kada sam tu dosao prije koju godinu, bilo je masu upozorenja da je ovo ozbiljan topic sa ozbiljnim temama.
No mislim da tu vise nemozes nista napisati, otvoriti niti jednu temu a da ju drugi nezapljuvaju...
Teme koje se otvaraju, trebale bi ili dati neku pouku drugima ili na neki nacin istraziti ono o cemu se pise
Svako je sa nekim razlogom otvorio temu, nije li tako?
 
Bubbica said:
Kada sam tu dosao prije koju godinu, bilo je masu upozorenja da je ovo ozbiljan topic sa ozbiljnim temama.No mislim da tu vise nemozes nista napisati, otvoriti niti jednu temu a da ju drugi nezapljuvaju...
Teme koje se otvaraju, trebale bi ili dati neku pouku drugima ili na neki nacin istraziti ono o cemu se pise
Svako je sa nekim razlogom otvorio temu, nije li tako?

E moj prijatelju, ovo je ipak Balkan i balkanski mentalitet di svak gleda svoju guzicu. :misli: :LOL: :jesus:
 
Zog said:
E moj prijatelju, ovo je ipak Balkan i balkanski mentalitet di svak gleda svoju guzicu. :misli: :LOL: :jesus:

Nazalost, ne ne kuzim te budale koje toliko bljezgare i samo lupetaju ..
Bolje bi bilo da sute jer ionak nemaju sta pametnog za reci, bez obzira kaj su vec stari konji....
 
eeee stari moj Zagrepčanec baš te ljute ali nema ti tu pomoći.... mnogima je ovo ovdje nažalost "virtualna vožnja" i ja osobno nemam vremena prepucavati se ovdje sa nekima koji noće za tipkovnicom  :mrgreen:

i vožnja sa kovanicama nije krenula preko foruma, za tako nešto treba i više od foruma,

e da nije skroz off nigdje nisam pročitao kak si prošao sa novim mishelinkama? negdje sam vidio slike kako se i nisu dobro pokazale točnije prednja na teškim motorima, kak je to kod tebe prošlo?
 
mali_bandit said:
eeee stari moj Zagrepčanec baš te ljute ali nema ti tu pomoći.... mnogima je ovo ovdje nažalost "virtualna vožnja" i ja osobno nemam vremena prepucavati se ovdje sa nekima koji noće za tipkovnicom  :mrgreen:

i vožnja sa kovanicama nije krenula preko foruma, za tako nešto treba i više od foruma,

e da nije skroz off nigdje nisam pročitao kak si prošao sa novim mishelinkama? negdje sam vidio slike kako se i nisu dobro pokazale točnije prednja na teškim motorima, kak je to kod tebe prošlo?

Takvih je bilo i takvih ce uvijek biti.
Ovaj forum je fantasticno zamisljen, virtualno druzenje i rjesavanje problema motorista
No neki to na drugi nacin zloupotrebljavaju, a modovi sute.
Glavno da meni napise opomenu jer puknem u "razgovoru sa takvim likovima.
Povuko sam se sa one teme, sta cu komentirat ljude koji nisu ni za vrtic a kamoli sta vise.

Gume?
Evo tucem dvanaestu tisucu kilometara
Ja zadovoljan.
Puno su bolje od PR2
Nema drmanja predne preko 200kmh, suti i drzi liniju.
Drze cestu
Ni po mikrom nisam primjetio da bi "bjezale"
Relativno brzo se ugriju.
Sve u svemu nisam pozalio sto sam ih stavio.
Evo slike kako izgledaju sa 12.500 km

NO9wJ.jpg


fh5c8.jpg