Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Zašto nisi samo namontirao ploču od Giwia na orginalnu. :misli:
Originalna ploca za kufer od GTR-a je premekana i zbog toga sam je narucio iz amerike od aluminija i sad je puno tvrda,a na nju smo instalirali givijevu koja ima posebne nosace pojacanja radi umirivanja kufera kod brze voznje jer je kufer inace "plesao" sto bi moglo dovest do puknuca male rame ili slicno sto sam ima prilike vidjeti.
 
xx-SB said:
A šta je sa vilicom  :misli: jel i ona otišla...milim, što ju je skidao  :misli:
Motori blazevis,servis koji je poznat po svojem vrhunskom dugogodisnjem radu,je kao uvijek odradio posao na visoko profesionalnom nivou.
Vilica na srecu nije nastradala, ali je morala bit skinuta da se vidi i preispita u kakvom je stanju,kao i cijeli motor,jer ipak je to bio udarac a tada treba sve iskontrolirat.
Eto zato je rastavljen cijeli motor i sve prekontrolirano, a onaj ko to ne uradi sigurno ne radi posao profesionalno.
 
T-T said:
Pozdrav, Tonči, sad sam tek vidjela što ti se dogodilo i što drugo reći nego shit happens... Možeš napravit milijun kilometara po svijetu da ti se ništa ne dogodi a nastradati, kao i toliki drugi, maltene, par metara od kuće. Opreza u vožnji nikad previše. Drago mi je da si ti OK, to je najvažnije, vjerujem da će majstor Blaž kao i uvijek napraviti sve što treba i želim ti puno sretnih kilometara na GTR-u.

Postovanje i veliki pozdrav.
Hvala lijepa na zeljama i podrsci koja od tebe nikad ne manjka na svoj poseban nacin.
Motor se radi i trebao bi biti gotov ubrzo i nece se ni primjetit da sam imao nesretan pad,koji se po svemu sudeci morao desit,nakon pustih km bez ikakvih problema.
Nadam se da se ovo vise nece ponovit barem u skorije vrijeme.
Ali kad dodu lipsa vrimena nadam se da ce te se spustit dole kod nas pa da se opet nademo sa ekipom iz MEC-a.
 
tonci said:
Motori blazevis,servis koji je poznat po svojem vrhunskom dugogodisnjem radu,je kao uvijek odradio posao na visoko profesionalnom nivou.
Vilica na srecu nije nastradala, ali je morala bit skinuta da se vidi i preispita u kakvom je stanju,kao i cijeli motor,jer ipak je to bio udarac a tada treba sve iskontrolirat.
Eto zato je rastavljen cijeli motor i sve prekontrolirano, a onaj ko to ne uradi sigurno ne radi posao profesionalno.
U potpunosti se slažem s tobom...malo je takvih servisa danas  (y)
 
tonci said:
Originalna ploca za kufer od GTR-a je premekana i zbog toga sam je narucio iz amerike od aluminija i sad je puno tvrda,a na nju smo instalirali givijevu koja ima posebne nosace pojacanja radi umirivanja kufera kod brze voznje jer je kufer inace "plesao" sto bi moglo dovest do puknuca male rame ili slicno sto sam ima prilike vidjeti.

I ja imam dodatni nosac, mislim da je od gusa ili neceg slicnog
No nemam one stabilizatore ili pojacanja sastrane i da, kofer skakuce.
neki dan stavio 30 jaja u kofer i do kuce imao mozete misliti ........ kajganu  :jesus:
Od tada furam u koferu mali jastuk koji "popije" te vibracije.No kofer svejedno skakuce .. :mrgreen:
 
Bubbica said:
Interesira me samo koliko ce ih u dogledno vrijeme biti citavo  :jesus:

2i760w8.jpg

[/q
uote]
jedan od ovih plavih mi je sused! pazite se dečki po našim cestama , ni ja ne želim bliski susret s njima !
 
BIKERZZR1400 said:
Zašto bi čovjek pazio voziš se stalno po autoputu 130-150 km/h i problema nema. :mrgreen:


Ko se jos vozi AC?
I jos ko puz?
Pa da i platim?
Milija mi onda normalna cesta ... :mrgreen:
 
3alfa3 said:
A i (skoro) brze dodjes do cilja  :mrgreen:

Ako govorimo o mojoj relaciji Zadar-Zagreb onda je AC ipak brza, no ne puno, ali je zato gust voznje od Gracaca do Plitvica fantastican  (y)
 
Ha ,ha papci kada se neznate voziti barem dobar dio vas nije stvar kuda se vozite nego kako se vozite . Ja stalno na autoputu, a gume sa  strane imaju puno maje mesa nego po sredini. :mrgreen: :LOL: :jesus:
 
BIKERZZR1400 said:
Ha ,ha papci kada se neznate voziti barem dobar dio vas nije stvar kuda se vozite nego kako se vozite . Ja stalno na autoputu, a gume sa  strane imaju puno maje mesa nego po sredini. :mrgreen: :LOL: :jesus:

Svatko ima svoj stil , svoje mogucnosti i na to netreba zamjerati niti se sprdati.
Ko koliko moze
Ja samo kazem da nevolim AC (osim njemacke)
Ona sprdacija od 130 na AC  je komicna  :jesus:
 
Bubbica said:
Svatko ima svoj stil , svoje mogucnosti i na to netreba zamjerati niti se sprdati.
Ko koliko moze
Ja samo kazem da nevolim AC (osim njemacke)
Ona sprdacija od 130 na AC  je komicna  :jesus:
Mislio sam na 130 i 1-oj. :LOL: :LOL: