Kawasaki GTR 1400

Hrvoje666 said:
A bočni nosač i kuferi?

(možeš li mi dati točni link svoga glavnog velikog kufera?)

Bočni nosač i kuferi su standardna oprema GTR-a.  :D
 
Luk6a said:
Ista oprema za FJR s givi nosačem (njuškalo) cca.250 eura.

Givi nosač za GTR-a je ružan  :mrgreen:, a i triba bušiti rep motorina  :palacdolje:
 
Otišao sam danas u Piccila.
Mene bi došlo 5800kn sa svim nosačima i bočnim kuferima. :(  :cry: :cry: :cry:
 
garfield1974 said:
Givi nosač za GTR-a je ružan  :mrgreen:, a i triba bušiti rep motorina  :palacdolje:

Stvarno ružno do boli  :shock:
mkQHbmcKaUGWOMuVZJ8KiOA.jpg
 
luka737 said:
koja kobinacija kofera?

Sve givijevo, nosač, tabla i kufer 1720 kn tako nešto (47 litara je kufer)

A imam dvije opcije za ove bočne, polutvrdi od 15 litara svaki sa nosačem, oba su oko 2350 kn (ukupna cijena), a puni tvrdi od 35litara su oko 4000kn isto skupa sa nosačem.
 
Hrvoje666 said:
Sve givijevo, nosač, tabla i kufer 1720 kn tako nešto (47 litara je kufer)

A imam dvije opcije za ove bočne, polutvrdi od 15 litara svaki sa nosačem, oba su oko 2350 kn (ukupna cijena), a puni tvrdi od 35litara su oko 4000kn isto skupa sa nosačem.
ako mislis putovat (puno) i sa 2 na motoru isplatit ce ti se...ako ne,kupi centralni i miran si (y)
 
Sinna said:
Ako želiš odličnog i urednog GTR-a pošalji upit Tonču (Iron Butt), mislim da bi ga prodao za dosta manje od 20000 eura. :wink: (y)

Znam njega i njegovog GTR-a, njegova cijena je vise no fer, a i brdo opreme je na njega poserafio..
Lako ja njega nazovem i dogovorim se... (y)
 
garfield1974 said:
Givi nosač za GTR-a je ružan  :mrgreen:, a i triba bušiti rep motorina  :palacdolje:

Ploca za zadnji kofer u tvom slucaju je metalna, a original je plasticna i onda sve se piga i vibrira.
Bolje je odmah zamijeniti zadnju plocu kao sto sam ja i miran si  (y)
 
Ja isao danas u Sloveniju pogledati Gtr-a, ne izgleda lose na prvi pogled, treba servis na 36tkm i nove gume.
Motor se prevrnuo na desni bok i ima zanemarive piknice , al je i napukla ona rebrasta plastika(škrge)-

I zanima me dali je ikako mogao uci unutra ovaj leptir, a da nisu bili skidani satovi.
 
kober said:
Ja isao danas u Sloveniju pogledati Gtr-a, ne izgleda lose na prvi pogled, treba servis na 36tkm i nove gume.
Motor se prevrnuo na desni bok i ima zanemarive piknice , al je i napukla ona rebrasta plastika(škrge)-

I zanima me dali je ikako mogao uci unutra ovaj leptir, a da nisu bili skidani satovi.

Neznam kak bi usao leptir ako voda nemoze ni pod kojim uvjetima  :misli:
Bezi od toga
Imas na mobile de dosta GTR-a od prvog vlasnika i vrlo malo KM
servis ti je cca 500€ + 300€ za gune.
A imas u Zagrebu jedan crni, 2009 godina za 9.000me HR tablice
Motor uvezen iz USA concurs
Mogu ti dati broj moba ako nije prodan.
 
Bubbica said:
Neznam kak bi usao leptir ako voda nemoze ni pod kojim uvjetima  :misli:
Bezi od toga
Imas na mobile de dosta GTR-a od prvog vlasnika i vrlo malo KM
servis ti je cca 500€ + 300€ za gune.
A imas u Zagrebu jedan crni, 2009 godina za 9.000me HR tablice
Motor uvezen iz USA concurs
Mogu ti dati broj moba ako nije prodan.

Ovaj motor je isto od prvog vlasnika,masina radi odlicno, tiho...
Cijena je u biti to kaj me vuce k njemu, znam da je njemacka puna motora, ali su mi i troskovi puno veci.
Ovaj motor bi me dosao 6400e sa dostavom na kucnu adresu + davanja u Hr.

Kak je tak skup servis na 35tkm,kaj se mijenja?  :shock: