Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
sada sam tek vidio ovaj O, neces valjda i zenu dobiti gore do Odese? :misli: :mrgreen:

Bili smo prošlo lito po Bosni pa joj se izgleda omililo.  :mrgreen:

Ako me put nanese u one krajeve, znaš da ću se javiti  (y)
 
garfield1974 said:
Bili smo prošlo lito po Bosni pa joj se izgleda omililo.  :mrgreen:

Ako me put nanese u one krajeve, znaš da ću se javiti  (y)

Znas, drago mi je onda sto ti se investicija isplatila i imala koristi da i nju stavis na motor
a hebi ga, pa na njemu je ljepse no u fotelji...
Dobrodosli ste uvijek  (y)
 
kober said:
Mislim da stagnira.... :wink:
Odustal sam od onog slovenca.
A drugo nis na vidiku da je povoljno!

E, jesi škrt sa detaljima ....  :mrgreen:
 
Bome ZZR  1400 je dosta jeftiniji za održavanje na 48.000 : Svjećice  440    Kn.
                                                                                Filter ulja  82    Kn.
                                                                                Ulje          440
                                                                                Rad štelanje ventila+ čišćenje ubrizgavanja te zamjena svega nabrojanog
                                                                                            1200    Kn.
Znači sve zajedno 2162 kn.
                                                                                   
 
BIKERZZR1400 said:
Bome ZZR  1400 je dosta jeftiniji za održavanje .....
                                                                                 


ZZR je i u startu jeftiniji  :rolleyes:

Odbi cijenu senzora + skidanje / stavljanje guma...
Ne vidim stavku nove brtve i O-ringova, filtera zraka, ulja u vilicama , ulja u kocnicama i antifriza  :misli:

A, osim toga, što se hvališ kad ne želiš podijeliti informaciju da i nama bude jeftinije, makar i po servisa  :jesus:
 
garfield1974 said:
ZZR je i u startu jeftiniji  :rolleyes:

Odbi cijenu senzora + skidanje / stavljanje guma...
Ne vidim stavku nove brtve i O-ringova, filtera zraka, ulja u vilicama , ulja u kocnicama i antifriza  :misli:

A, osim toga, što se hvališ kad ne želiš podijeliti informaciju da i nama bude jeftinije, makar i po servisa  :jesus:
Ma naravno da ću podijeliti s vama koji želite jeftinije proć,a nisam htio napisati koji je servis jer sam se s njima razišao na vrlo ružan način,a imam majstora koji je i stručniji i jeftiniji pa ću to rado podijeliti s vama ,ali na PP. Ulje u vilicama,kočnicama i antifriz ah pa koliko to može dići cijenu  ukupnog servisa 1 radni sat.
 
garfield1974 said:
Servis na 48000 km je mene izašao otprilike ovako:(ljen sam sada tražiti račun  :mrgreen: ) :

- Novi kljuc + narezivanje 180 kn
- Ulje u vilicama 105 kn
- Brtva poklopca ventila 405 kn
- O ringovi oko svica 320 kn
- Filter zraka 445 kn
- Senzor pritiska u prednjoj gumi 1 700 kn
- Senzor pritiska u zadnjoj gumi 1 700 kn
- Svice 500 kn
- Filter ulja 110 kn
- Ulje Motul 675 kn
- Ulje kocnica 75 kn
- Ulje diferencijala 25 kn
- Antifriz 250 kn
- Demontaza i montaza guma + balansiranje 220 kn
= 6710 kunica + ruke  :0648:

Molim te objašnjenje????
Zašto si morao mijenjati senzore pritiska ako se samo promijeni baterija u njima za 30 Kn.
:misli: :misli: :misli:
 
Bojnik said:
Molim te objašnjenje????
Zašto si morao mijenjati senzore pritiska ako se samo promijeni baterija u njima za 30 Kn.
:misli: :misli: :misli:

Na starijim modelima se nemre promijenit samo baterija.
 
kober said:
Na starijim modelima se nemre promijenit samo baterija.

Istina  :x

Ali ću sada i ja, za pet godina, moći prominiti bateriju za 30 kuna  :mrgreen: