Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

marcusL said:
Veliki.
Hvala na postu, a i na ponudi.  (y)
Morati cu te odbiti, sto je stvar mog osobnog principa, a to je da ne kupujem polovno dokle god si to mogu priustiti.

Inace, ti si bio do sada jako zadovoljan?
Jako zadovoljan i žao mi je što ga moram prodati, ali beba je došla pa mi sad motor ne treba  :mrgreen:
 
mravac said:
Dobro, znam da trenutno kiša pada....al biti će sunčanih vikenda pa da probamo nešto organizirati  :mrgreen:

Ajmo prijedlozi  8)
preporučujem Umag, MK Staaari Rokeri
 
zackoo12 said:
Ako si mislio da se nađemo mi vn-ovci, ja sam za, čak mi je i tu blizu.


Drago mi je što se moja ideja nakon toliko vremena izvukla iz naftalina  :jesus: možda bi trebali voditi računa pa da mjesto okupljanja bude mjesto/susret nekako na pola puta između najudaljenijih vn-ovaca  :mrgreen:
 
Ljudi, je kome poznat ovaj motor?

http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-vn-900-custom-900-cm3-oglas-2246579

Jako mi se dopada, pak Vas molim da ako netko zna nešt o njemu što inače ne piše u oglasu nek mi javi, može na pp. Hvala.
 
:D Pa šta čekaš???????????, Dok budeš čekao možda vlak bude prošao!! (y)
zlaja
 
Evo, i ja sam nabavio Customa. 2009, crnog, special eddition. Iz Engleske. Koštao je 4610 funti. Jedan isto lud prijatelj me je poveo gre na FJR pa onda svak na svome kući. Još moram platiti homologaciju (96 €) i porez na motorna vozila (za 37 KW i Euro 3 motor iznosi 2% - oko 110 €). Ima prednju šajbu, kromani sisybar sa crnom homemade rešetkom za prtljag, Oxford ogrijevane ručke i ugrađen alarm Datatool. Kad bi sredio papire do petka, došao bi na Jarun ovog vikenda na regatu.

Pošto je engleski, ima taho u miljama i svijetlo za levu stran vožnje. Zanima me, dali neko prodaje lampu od Customa (u biti trebam samo parabolu). Za sada sam samo okrenuo parabolu za cca 15 stepeni u lijevo, da je leva strana svetla vodoravna, a desna svjeti na gore. Nisam još probao u tami ali na zidu je videti u redu.

E, sad pitanja:
Lijevi retrovizor je nešto niži od desnog. Jeli to normalno?
Kako mora biti zategnut remen? Ja ga mogu micati rukom oko 2 cm.
Koliko točite goriva u rezervoar? Kod starog EN500 sam točio do ruba a ovde ima neka pločica oko 4 cm ispod ruba. Poslednji put sam natočio preko te pločice (malo točim, pa pričekam, da se slegne, pa opet točim) pa mi je, kad sam izašao iz trgovine, kapalo ispod motora - očito previše, ili se počeo širiti zbog temperature.
 
He he ljudovi, evo i mene k vama!

Moja nova pila.  :D

 
Hvala mladići na željama i čestitkama. Samo se još nadam da ću uspjeti naći dovoljno vremena za vožnju.
 
enygma said:
Hvala mladići na željama i čestitkama. Samo se još nadam da ću uspjeti naći dovoljno vremena za vožnju.

nisi ti nošel mojega glet ??  :mrgreen:
 
Na Web-u sam našao Service manual za VN900 Clasic 2006 u PDF formatu (588 stranica). Postoji možda nešto slično za Custom? Znam, da su u biti sve stvari slične, barem što se tiče motora i pogona ali ipak.
 
Ja sam isto tražio za customa , ali nigdje nema free verzija, ovaj za classic imam i ja mislim da je to dovoljno, jedino ako trebaš nešto na prednjem kotaču raditi.
 
Neznam više, gde sam ga skinuo. Ima oko 13MB, ako ti poštanski sanduk prima toliko, mogu slati na e-mail.
 
Poslao mi je zackoo link. Hvala!  (y) Ako neće ići se javim.
 
Evo da se i ja pridruzim onima koji traze Service Manual za Customa..
naime imam onaj file od 588 stranica i imam mogucnost da ga isprintam, pa bi radije printao verziju bas za Customa ako negdje postoji, a postoji sigurno samo ju ne mogu naci...
 
Gde god pitam, dali sic od Clasica paše na Custome, svi mi kažu da ne paše, a vi tu menjate i paše vam. I na netu gledam siceve i različite su verzije za custome i clasice. Dali je donji dio identičan ili so potrebne neke prerade. Neki mi kažu, da je kod customa treba skinuti neke djelove ispod sica, i da još nije skroz poravnat sa blatobranom. Moram nači nekog sa klasikom pa da vidim. Inače sam gledao nešto tako:
http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?model_id=0&Category_ID=1&manufacturer_ID=161&product_ID=29506&sblid_name=Kawasaki_Fire_and_Steel_Gel_Seat__Studded____Vulcan_____Classic_LT

ali ima samo za Classic i LT a i cijena nije baš mala (+ poštarina + carina + PDV). Želeo bi nešto slično kao na Triuph America, pa ču možda staviti proširenje od lima i tapecirati ga na šire.