Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

a,čovik mi kaže da je isproba,i da paše ,ja nisan,pa ne morem tvrdit 100% (y)
 
Mladići,

  jedno pitanje. Dali znate za kakav karambolirani VN? Naime, potrebni su mi kablovi od elektroinstalacije, pa me zanima dali znate gdje da nabavim te kablove ili za kakav VN u dijelovima?  :misli:
 
danas mi frend na poslu priča(ima custom) da je promijenio sic tj uzeo od clasic

ne paše
morao je na svom dići bravicu za cca 1 cm i onda ga je upasao
eto tako
 
Nije ni cm , stave se podloška /dvije i to je to, da li onda prati liniju kao orginal ili negdje strši 0,2 cm nije bitno, poanta je da suputnik manje trpi.
Ja sam kupio u IT sic od classica i ostavio si i stari, kad ide žena sa mnom , 2 minute i problemi riješeni.
 
Bio sam u dučanu i probao. Sic od Classica možes staviti na Custom ali moraš spustiti (podložiti) pločicu sa štapičima na sicu ili dignuti bravicu, jer se inače ne može fiskirati. Ali sic od Customa ne ide na Classica (može se staviti i zaključati ali pozadi ne leži na blatobranu nego je viši za oko 2 cm.
Ja sam odlučio moj preraditi, pa ču staviti slike kad završim.
 
VN-ovci, da li je normalno da za vrijeme vožnje motor pišti, onako zvuk ko da netko zviždi...kad stisnem kvačilo onda prestane, pustim kvačilo, opet pišti...i uzbrdo pod opterećenjem i nizbrdo...
 
Pozdrav svima!

Jučer sam kupio polovnog Vn 900 u Puli.
Prije kupnje sam  na ovim stranicama citao neke stvari.Dobro je baš da i VN ima svoju temu.Moram priznat da naspram bivšeg  dragstara 650 classica ovaj je ko trkalica.

Kakva su iskustva sa auspusima di nabavit jeftine i bucne topove.Dragica je imala Jardine auspuh i bija sam prezadovoljan s njima.
 
Nek  te dobro služi!  (y)

P.S. Stavi par slikica.
 
STbest said:
Pozdrav svima!

Jučer sam kupio polovnog Vn 900 u Puli.
Prije kupnje sam  na ovim stranicama citao neke stvari.Dobro je baš da i VN ima svoju temu.Moram priznat da naspram bivšeg  dragstara 650 classica ovaj je ko trkalica.

Kakva su iskustva sa auspusima di nabavit jeftine i bucne topove.Dragica je imala Jardine auspuh i bija sam prezadovoljan s njima.

kucelj, radi kako ti hočeš.
ja imao ibio prezadovoljan, mislim da sam stavio u nekom prijašnjem postu broj telefona.
 
pozdrav ekipa...
jel mi netko moze reci koliko je tocno dugacak VN 900 custom od pocetka prednjeg kotaca do kraja zadnjeg, ono koliko je motor dug, da znam na koliko dugu prikolicu stane dijagonalno...moj je malo bolestan ali o tome vise kad ozdravi...a trenutno nije kod mene pa ga ne mogu izmjeriti..
hvala
 
Pozdrav ekipa, imam pitanjce, tražim za frenda crash bar za VN900 Classic, pa molim preporuke gdje kupiti, po kojoj cjeni inače ide (original je 1800 kn) , koji je promjer cijevi itd... Hvala  (y)


:021:
 
Mislim da treba pomnoziti sa 2,54, ali hvala ti puno...prikolica od 2,5m dijagonale ce biti vise nego dovoljna...a tko zna mozda nece ni trebati
 
Ja sam strojar pak sve množim sa mm, ako očeš sa cm onda je tak kak ti veliš. Sretno sa transportom i dobro ga povežite.
 
Malo sam "šrajfiv" po motoru, pa vidite kak je ispalo.  :mrgreen:


- stavio sam tribeove po tanku, te izradio novi nosač sica sa oprugama ( na čemu mi je guza iznimno zahvalna  :LOL:  )









- izradio sam novi nosač tablice





- namontirao sam stražnje LED svjetlo








Još planiram ispolirati gornju trubu auspuha, te izraditi novi nosač suvozačevog sica sa nosačem bisaga i sisy barom. A nakon toga ću se sjetiti nečeg novoga...

 
enygma said:
Malo sam "šrajfiv" po motoru, pa vidite kak je ispalo.  :mrgreen:


- stavio sam tribeove po tanku, te izradio novi nosač sica sa oprugama ( na čemu mi je guza iznimno zahvalna  :LOL:  )








- izradio sam novi nosač tablice





- namontirao sam stražnje LED svjetlo








Još planiram ispolirati gornju trubu auspuha, te izraditi novi nosač suvozačevog sica sa nosačem bisaga i sisy barom. A nakon toga ću se sjetiti nečeg novoga...

mislim da ti ovako tablica neće proći na tehničkom  :palacdolje:
 
enygma said:
Zašto?  :misli:

bio je jedan član foruma na tehničkom i rekao mu je gospodin koji radi tamo da nemože biti sa strane, imaš u temi:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,215185.175.html

8 stranica pri vrhu
 
Ja sam u 4. mjesecu obavio tehnički, nitko me nije pitao za tablicu i za žmigavce, ali su me hebali za volan! Tada je bike bio poslikan, a sada ovo kaj čitam je apsurd. Pa skoro nema choppera ili customa koji ima tablicu u sredini i original žmigavce!  :eek:hne: