Kawasaki Z 1000 ST 1980

gastajbarter said:
merline zaboravio si napisat..svakidan smo navracali i cak niti mi nismo smjeli sjest..mnozina crnimerline mnozina..uostalom nista ti nevjerujem a ako je sve ovo kojim slucajem istina volio bi da mi neko posalje adresu tog jelena da mu i ja prodam par vrhunskih primjeraka :mrgreen:
pomalo si dosadan sa svojim pračenjem sveg što MI napišemo ,i boli Najs kiki dali buš ti vjeroval ili ne , priča je istinita a jeleni su odavno otišli , ko je prodal prodal , ostali se vrte mjesecima po oglasnicima  :jesus:
 
crna71 said:
pomalo si dosadan sa svojim pračenjem sveg što MI napišemo ,i boli Najs kiki dali buš ti vjeroval ili ne , priča je istinita a jeleni su odavno otišli , ko je prodal prodal , ostali se vrte mjesecima po oglasnicima  :jesus:

jeleni su tu medju nama tj vi ste najveci jeleni kad ste povjerovali u tu pricu :mrgreen:..cuj prico mi decko koji je radio tamo..znaci vise ne radi pa niko nemoze provjerit pricu,a jelen iz AUS pa nemozemo ni njega pitat...uostalom svi znamo da su tamo dole klokani a ne jeleni :jesus:...inace svaka Vasa prica mi lici na onaj vic o Muji I Hasi kad je Mujo reko da je lijepo jebavat pa kad ga je  Haso pito kako znas ovaj odgovori...prico mi jedan sto je gledo :LOL:...haj tamo sastavljate tog MZ i ne bacajte bombe po forumima :LOL:
 
baš si uporan, priča je istinita a ovakvog lopatara kakav si ti odavno nismo imali na forumu, e da Mz , pa slažemo nešto oko struje pa idemo u Pečuh po novi auspuh ,masku , nosače kofera itd , bude eto lijepo zgledalo , začudil bi se kolko ima fanova mz-a ali to tebe ne zanima ,ipak si ti jelen lopatar koji misli da je vtr lijep motor , , bljak , ružan je do bola , radije da si ostavil vfr -a po kojem si sral cijelo vrijeme nemajući pojma o kakvoj se elegendi radi , ajde šic ,šic od nas ,