Kawasaki Z 1000 ST 1980

kruns said:
dok dođem do te faze da ponovo rastavim motor javim i hvala! (y)

sve vrijedi ako ostavljaš isti hod. razmisli i o tome.

naravno, nemam pojma kako tvoje vilice izgledaju unutra i dali se feder odupire u čep ili ne. ali to su sve samo varijante. sve rješivo
 
Upravo ovako kako je na ovim gore slikama prikazano sam i ja rijesio svoje, jedino ne znam koko je on rijesio duzinu uloska???
Ja sam na uloske nadostukao komade visine vanjskih produzetaka (50 mm) kako bi performanse vilice stale iste  (y)

BTW ciji je ovo z1000 sa slike???

 
Pitao sam se kada če oživiti ponovo ova tema  :wink:
Drago mi je da si ga izvukao iz salona!!! Još da je ljepše vrijeme  8)
Dargo mi je da se ponovo nešto dela!
 
Vladu iz Županje???

Hvala još jednom.

Jako sam zadovoljan i ponosan što je ovako sve završilo  :mrgreen:
 
tema je stara ali nažalost gazda motora je prodal svoje remek djelo i motor je otišao prvom pravom lovašu koji je istresao popriličan iznos , znači ipak ima istine u onom sve ima svoju cijenu samo je pitanje kolko eurića , detalji prodaje su bili više nego smiješni ,  :palacdolje:
 
crna71 said:
tema je stara ali nažalost gazda motora je prodal svoje remek djelo i motor je otišao prvom pravom lovašu koji je istresao popriličan iznos , znači ipak ima istine u onom sve ima svoju cijenu samo je pitanje kolko eurića , detalji prodaje su bili više nego smiješni :palacdolje:

koji su to detalji smiješni :misli:
 
mene iskreno ne zanima razlog prodaje,covjek ga je slozio covjek ga ima pravo i prodat.

nego me cisto iz znatizelje zanima di je motor otisao?
 
pa priča ide otprilike ovako , tak bar veli dečko koji je radio u kaptol cargu kao prodavač. pošto mi je kaptol cargo kao firma bio usput svaki dan sam navraćao do njega i pričao o motorima sa pokojnim Kapecom pa smo se i doticali tog motora koji je bio izložen u salonu , čak niti ja nisam smio sjesti na njega jer je vlasnik to izričito zabranio . poštivam to jer mu je izgleda prirastao srcu , a kad ono prodan čim su novčeki zamirišali , daklem u salon je došao čovjek iz australije i kupovao je rukavice , kad se okrenuo po salonu vidio je kawca i zakolutao očima , jel momak kolko košta motor , nažalost gospodine nije na prodaju , kako nije pa izložen je , ma nije za prodaju i točka, ma ajd nazovi vlasnika i pitaj ga pošto motor , ajde dobro , tutuu , ej imam nekog u salonu i brate mili zapeo pa zapeo za tvoj motor , pita jel za prodaju ,pa jel sam ti rekao da ni za kakve novce nije za prodaju , al aboriđan zapeo , ma recite cijenu koju god hoćete , pa evo 100,00o kuna misleći da če ovaj odstati a kad ono dobro , motor je prodan , idem samo po novce u banku i sutra dolazim po motor a kad ono sa druge strane MUK  , kaj sad , ništa došao aboriđan sutradan i iskeširao novce , e sad ono NAJBOLJE  , recite gospon da sam rekao 200,000 kuna bi li kupili , pa naravno ,šta vi mislite ko sam ja , imam hrpu z 900 modela doma ali ovaj mi je zapeo kao prerada i morao sam ga kupiti , MALO OPŠIRNO ALI POANTA , SVE IMA SVOJU CIJENU PA ČAK I MOTORI NA KOJI NE SMIJETE NITI SJESTI ALI KAD IZVADITE ŠUŠKU SVE JE MOGUĆE , POZDRAV  :mrgreen:
 
crna71 said:
, MALO OPŠIRNO ALI POANTA , SVE IMA SVOJU CIJENU PA ČAK I MOTORI NA KOJI NE SMIJETE NITI SJESTI ALI KAD IZVADITE ŠUŠKU SVE JE MOGUĆE , POZDRAV  :mrgreen:
Zgodna anegdotica,ali "kupci" danas to shvate doslovno,pa dođu sa 50% love i misle da će im to proći  :palacdolje:
 
 
pa dobro to je u redu.
motor je bio izlozen i covjek nije htio da mu se bilo tko pentra po njemu.
i mene osobno bi to nerviralo.

ali znaci bajk ode za australiju.
mozda osvane opet na kakvom forumu  :mrgreen:
 
crna71 said:
pa priča ide otprilike ovako , tak bar veli dečko koji je radio u kaptol cargu kao prodavač. pošto mi je kaptol cargo kao firma bio usput svaki dan sam navraćao do njega i pričao o motorima sa pokojnim Kapecom pa smo se i doticali tog motora koji je bio izložen u salonu , čak niti ja nisam smio sjesti na njega jer je vlasnik to izričito zabranio . poštivam to jer mu je izgleda prirastao srcu , a kad ono prodan čim su novčeki zamirišali , daklem u salon je došao čovjek iz australije i kupovao je rukavice , kad se okrenuo po salonu vidio je kawca i zakolutao očima , jel momak kolko košta motor , nažalost gospodine nije na prodaju , kako nije pa izložen je , ma nije za prodaju i točka, ma ajd nazovi vlasnika i pitaj ga pošto motor , ajde dobro , tutuu , ej imam nekog u salonu i brate mili zapeo pa zapeo za tvoj motor , pita jel za prodaju ,pa jel sam ti rekao da ni za kakve novce nije za prodaju , al aboriđan zapeo , ma recite cijenu koju god hoćete , pa evo 100,00o kuna misleći da če ovaj odstati a kad ono dobro , motor je prodan , idem samo po novce u banku i sutra dolazim po motor a kad ono sa druge strane MUK  , kaj sad , ništa došao aboriđan sutradan i iskeširao novce , e sad ono NAJBOLJE  , recite gospon da sam rekao 200,000 kuna bi li kupili , pa naravno ,šta vi mislite ko sam ja , imam hrpu z 900 modela doma ali ovaj mi je zapeo kao prerada i morao sam ga kupiti , MALO OPŠIRNO ALI POANTA , SVE IMA SVOJU CIJENU PA ČAK I MOTORI NA KOJI NE SMIJETE NITI SJESTI ALI KAD IZVADITE ŠUŠKU SVE JE MOGUĆE , POZDRAV  :mrgreen:

merline zaboravio si napisat..svakidan smo navracali i cak niti mi nismo smjeli sjest..mnozina crnimerline mnozina..uostalom nista ti nevjerujem a ako je sve ovo kojim slucajem istina volio bi da mi neko posalje adresu tog jelena da mu i ja prodam par vrhunskih primjeraka :mrgreen: