Kawasaki z500 ~ Njuškalo

A što pametno reć , farban , boja felgi i motora ko šaka u oko, mjenjana mašina ?.
Ako je ravan i ako je mašina dobra to bi trebao biti dobar motorić, još ako ti cjena odgovara OK.
Kod takvih triper kombinacija treba biti oprezan da nebi bio mačak u vrići.
 
Ima mehaničke karburatore bez membrana kaj je dobra stvar, kaj se tiće svega, a čuj ugrubo, AKO motor ima dobru kompresiju i ako karburatori ne preljevaju, i ide ravno motor za tu kiriju nemreš više motora dobiti, na oko gore su ti felge od nove tipe gpz-a 550/750, traži enkei felge sa mislim 6 krakova od starije tipe.

Eh da djelovi za te motore su dosta teško nabavljivi, od šasije ti brenze djeli sa gpzom 550 750, gumi gelenk, vjerojatno lanac i lančanici i tak to potrošno mislim da ti vilice isto pašu iako na oko nisu iste, ali fi im je gore isti, struja bobine regler i slično isto više manje,  prednost je kaj je sve jako robusno i osim pada nebi trebalo biti nekih problema.
Ulje neko polusintestko "tvrdo" i motor če biti puška.
Računaj si ovako ako se vozim 2 godine motor mi je ostao đabe, sve ostalo je čisti profit  :LOL:
 
neznam ništ o njemu al za te novce ...kaj možeš kupit,baotiana 125 ccm a ovaj je i regan.
 
Bio je to moj prvi "pravi motor"...nikad neću zaboraviti one sretne trenutke provedene na njemu.
Moj je bio u original stanju ( osim auspuha ) i nikakvih problema s njim. Palio i vozio bez greške, bez obzira šta je imao 17 godina.
Ovaj ima drugu mašinu i ovjes, ali izgleda pristojno za tu cijenu..ako je sve ok ( ako ravno vozi i  mašina dobro radi ) i ako ti se sviđa .. (y)
 
Vidio sam da se prodaje crveni gpz 550 koji je bio od člana forum Zagi_46, kad je kod njega bio motor bio je tip top, a i sada tako izgleda na slikama. nisam zagledao koja je cijena u pitanju
 
Zvao ja danas covjeka, kaze da mu je danas jedan opao s motora dok ga je probao i ogrebao deklo, slomio zmigavac i slomio km/h.. odma cijena 200€ manja SAD JE TRENUNTO 1000€ (7660HRK) (y)