Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???

ispalo je ovako
 

Attachments

  • IMG_20150712_202948.jpg
    IMG_20150712_202948.jpg
    1.5 MB · Views: 216
šporki super izgleda ;) gdje si uzimo nosac tablice i zmigavaca? tako je i meni u planu, skinut cu blatobran dole i odrezati ravnicu. Ona rupa koja ce ostati zapunit cu stakloplastikom i poslije ofarbati sve zajedno. Stavit cu slikice kad se primim toga.

Sad se primam raskapanja karbsa i slaganja prednje vilice, jer trokira na malim okretajima i vilica mi slini :(
 
Karcher said:
ako proradi dobro kada digneš obrtaje, onda je zaštopana ler dizna na trećem karbu....skidaj cijeli registar dolje i lijepo sve raskopaj i očisti...provjeri i nivoe gorica u kotlićima....imaš sve tu po forumu slikovito objašnjeno kako ćeš što napraviti....da se ne ponavljam...

Naime pripremam se na THE posao u subotu bi skinuo registar i očistio karbove pa čisto da se uputim u nivo goriva u kotlićima ako netko može relinkat ovo kaj je Karcher pisao... Tražim u tražilici pa nemrem niš naći :(

Pripremam se na taj posao koda idem radit krovište na kući jebate a na svim jubito filmićima što sam vidio od Keihina i ne izgleda kao neki problem job. Ohrabrite me ljudi  :jesus:

Slikat ću i stavit kako izgledaju karbsi koji nisu otvarani i čišćeni 40000km  :cry: :cool:
 
moj je kod primariusa Taubija na sistematskom pregledu i pripremu za gustanje.
ak nebu nepredvidjenih sranja ( a dosada ih nije bilo ) samo nove sajle i redovan serivs  :D
 
Tko je taj Taubi? Ili kako god se već zove?

Ak je u Zagrebu i ak je doktor za zr-a može neki kontakt ili preporuka?  (y)
 
Moze li preporuka za gume, do sad sam na zr7s imao pirelli diablo hocu nove pa me interesuje npr. Pirelli angel GT ili merzeer roadtech 01 ili jos nesto slicno ima li sta interesantno neka iskustva preporuke. Imam oko 77kg a cesto na duze ture idemo dvoje [emoji16] prethodne gume su se slabo trosile jos su kao nove [emoji6]

Hvala ekipa

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
BigBalabuto said:
Moze li preporuka za gume, do sad sam na zr7s imao pirelli diablo hocu nove pa me interesuje npr. Pirelli angel GT ili merzeer roadtech 01 ili jos nesto slicno ima li sta interesantno neka iskustva preporuke. Imam oko 77kg a cesto na duze ture idemo dvoje [emoji16] prethodne gume su se slabo trosile jos su kao nove [emoji6]

Hvala ekipa

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Zivio,biras gume za sebe a ne za motor,sracunaj sve parametre koji ti trebaju na cesti (nacin voznje,drzanje,zeljena kilometraza itd.) I onda mozemo.pricati o gumama,uglavnom.ja san pobornik ST guma jer mi podnose sve rezime voznje uz dobru trajnost (naravno ovo se odnosi na modernije ST gume) I trenutno mi je najbolje kupnja Pirelli Angel ST koji jako dobro odradi sve zadatke uz jako dobru cijenu.Nesto manje od 1400 kn mi je set 120/180 pa bi za 120/160 tribalo biti i manje ali ako konstantno forsiras gas onda idi na sport segment ili race ali s obzirom na dosadasnji odabir Pirelli Diablo mislin da ce ti ovaj Angel biti i vise nego dovoljan

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Zivio,biras gume za sebe a ne za motor,sracunaj sve parametre koji ti trebaju na cesti (nacin voznje,drzanje,zeljena kilometraza itd.) I onda mozemo.pricati o gumama,uglavnom.ja san pobornik ST guma jer mi podnose sve rezime voznje uz dobru trajnost (naravno ovo se odnosi na modernije ST gume) I trenutno mi je najbolje kupnja Pirelli Angel ST koji jako dobro odradi sve zadatke uz jako dobru cijenu.Nesto manje od 1400 kn mi je set 120/180 pa bi za 120/160 tribalo biti i manje ali ako konstantno forsiras gas onda idi na sport segment ili race ali s obzirom na dosadasnji odabir Pirelli Diablo mislin da ce ti ovaj Angel biti i vise nego dovoljan

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Pozdrav prijatelju,
naveo sam da su mi ove Diablo ostale kao nove sto bi trebalo znaci da nisam neki agresivac [emoji846] volim duze ture i nekad onako volim opaliti po gasu al sve je to umjereno pa mi na moju kilazu gume ostaju u jako dobrom stanju. Iskreno ove gume ne mogu ni zagrijati kako treba i nikad nisu pokazale nesto lose ali ne bih volio da to osjetim. Želim nesto novo i mekse pa eto da pitam koje su vaše preporuke. Cesto smo dvoje na motoru sa tri kofera tad su ove diablo gume odlicne i mogu se zagrijati [emoji3]. Sad bih gumu koja ce biti dobra i kad sam sam da osjetim da fino drži.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
BigBalabuto said:
Pozdrav prijatelju,
naveo sam da su mi ove Diablo ostale kao nove sto bi trebalo znaci da nisam neki agresivac [emoji846] volim duze ture i nekad onako volim opaliti po gasu al sve je to umjereno pa mi na moju kilazu gume ostaju u jako dobrom stanju. Iskreno ove gume ne mogu ni zagrijati kako treba i nikad nisu pokazale nesto lose ali ne bih volio da to osjetim. Želim nesto novo i mekse pa eto da pitam koje su vaše preporuke. Cesto smo dvoje na motoru sa tri kofera tad su ove diablo gume odlicne i mogu se zagrijati [emoji3]. Sad bih gumu koja ce biti dobra i kad sam sam da osjetim da fino drži.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Mislim da ti je trenutno Angel ST trenutno.odlicna kupnja,dok je potrosis vidit ces da trpi sve segmente voznje uz dobru kilometrazu i sve to uz odlicnu cijenu.Ja sam na Hornetu 900 i prezadovoljan sam s njima a volim potegnit po gasu ;)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Mislim da ti je trenutno Angel ST trenutno.odlicna kupnja,dok je potrosis vidit ces da trpi sve segmente voznje uz dobru kilometrazu i sve to uz odlicnu cijenu.Ja sam na Hornetu 900 i prezadovoljan sam s njima a volim potegnit po gasu ;)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
samo što ta Angel na ZR-u u  izgleda ko da je 140 širine :)
 
Frendica traži štitnik lanca za ZR7, ako tko ima i da je OK cijena, javite mi u inbox mob i cijenu pa ću joj proslijediti da se čujete i dogovorite, ona je inače iz Svete Nedjelje tak da je idealno ak ste tu negdje u okolici ZG, ak ne, bute poštom se dogovarali  :wink:
 
BigBalabuto said:
Moze li preporuka za gume, do sad sam na zr7s imao pirelli diablo hocu nove pa me interesuje npr. Pirelli angel GT ili merzeer roadtech 01 ili jos nesto slicno ima li sta interesantno neka iskustva preporuke. Imam oko 77kg a cesto na duze ture idemo dvoje [emoji16] prethodne gume su se slabo trosile jos su kao nove [emoji6]

Hvala ekipa

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja imam Metzelerke i pokazale su mi se dobre.
 
ZR 7 kupio s Dunlopom-fuj (mozda je guma bila ubijena ne znam)
Michelin Pilot Road 2 CT mi se pokazala odlicnom
Bridgestone S 20 je isto bio jako dobar ali je relativno rano (u odnosu na PR 2) dobio ravnicu na sredini
Metzeler Roadtec prezadovoljan, odlicna guma i za po gradu a i za van grada
 
Frendica još uvijek traži plastični štitnik lanca, a sada je pronašla i da bi za one bočne platike između rezervara i sica, trebala nekakve gljivice koje se utiču u rupe na ušicama na tanku, naime, rečeno joj je da ih nema uopće pa bi joj plastičar zalijepio te gljivice sa neke druge potrgane plasitke.

Eto, ako netko ima potrgane plastike na kojima ima tih "gljivica", javite, hvala  :wink: