Kawasaki zrx1200,suzuki gsx1400,yamaha xjr1300 i Honda cb1300SA

negledljivo, tip je iritantan nakon 30 sec

ovo je mogo bit dobar motor. ali jamaha




Srki
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
pričamo o motorima, a dobri stari sredju opet baca drkicu na tu kartonsku maketu s romboidnim klipovima i revolucionarnum paljenjem, welcome back majstore, falio si!
 
  • Haha
Reactions: prpa and WraGG
Ma kaka mt i tracer govna..pa ja bi umro od žalosti na novom traceru.
Evo komotno bi sad odnesel tih 7500eur za avans ostalo lizing pušing i nov tracer..ma ne pada mi napamet.
 
  • Like
Reactions: MGS
Uglavnom išel sam pogledat jučer cb1300SA.
Izbor u Slo. je trenutno u kurcu..al uspjel sam kont. četvoricu vlasnika preko FB koje sam našel preko različitih grupa.
Ni jedan nije u prodaji al svak od njih bi prodal.
Uglavnom več po detaljnim slikama se je vidjelo da su manje više izvozani bez ljubavi i njege..jedna ogrebana na rezervaru..druga padla na mjestu i na ljevu i na desnu stran..treča sva zapečena, popucani oklopi.
Uglavnom ta od jučer, uvezena iz Klagenfurta, deda 76g. bio 1. i jedini vlasnik.
Ovaj kaj ga je uvezel ga ima sad 2g...ima i sve papire iz Austrije od dede.
Čovjek ima više motora, između ostalih ima i gtr za svaki dan i to voza neglede na vrijeme.
Nisam imal kaj puno razmišljat..dogovorili smo prijepis za srijedu jer vlasnik nemože prije, do srijede ču spavat na jedno oko..a valjda ču preživjet da me ne strefi šlog od iščekivanja😅
 
Uglavnom išel sam pogledat jučer cb1300SA.
Izbor u Slo. je trenutno u kurcu..al uspjel sam kont. četvoricu vlasnika preko FB koje sam našel preko različitih grupa.
Ni jedan nije u prodaji al svak od njih bi prodal.
Uglavnom več po detaljnim slikama se je vidjelo da su manje više izvozani bez ljubavi i njege..jedna ogrebana na rezervaru..druga padla na mjestu i na ljevu i na desnu stran..treča sva zapečena, popucani oklopi.
Uglavnom ta od jučer, uvezena iz Klagenfurta, deda 76g. bio 1. i jedini vlasnik.
Ovaj kaj ga je uvezel ga ima sad 2g...ima i sve papire iz Austrije od dede.
Čovjek ima više motora, između ostalih ima i gtr za svaki dan i to voza neglede na vrijeme.
Nisam imal kaj puno razmišljat..dogovorili smo prijepis za srijedu jer vlasnik nemože prije, do srijede ču spavat na jedno oko..a valjda ču preživjet da me ne strefi šlog od iščekivanja😅
Znači to je ova kod nas s Njuške ?
 
Jel zna neko objasnit kad su na cb1300sa zlatne feljuge a kad crne.
Jel to bila neka opcija ili neko određeno godište?
 
na N-u je od 2006. ak se ne varam, ali mislim da je išla samo u crveno bijeloj kombinaciji boja..ja sam svoje svakako ofarbao u zlatno jer to tak mora biti :mrgreen:
 
Ova srebrno plavo crna kombinacija s crnom mašinom mi je ok,poslije crveno bijele ,možda da su joj felge u nekoj svjetlijoj varijanti ,eventualno mat srebrna.,čisto da se stvori kontrast između gume i felge.👍
 
Uglavnom išel sam pogledat jučer cb1300SA.
Izbor u Slo. je trenutno u kurcu..al uspjel sam kont. četvoricu vlasnika preko FB koje sam našel preko različitih grupa.
Ni jedan nije u prodaji al svak od njih bi prodal.
Uglavnom več po detaljnim slikama se je vidjelo da su manje više izvozani bez ljubavi i njege..jedna ogrebana na rezervaru..druga padla na mjestu i na ljevu i na desnu stran..treča sva zapečena, popucani oklopi.
Uglavnom ta od jučer, uvezena iz Klagenfurta, deda 76g. bio 1. i jedini vlasnik.
Ovaj kaj ga je uvezel ga ima sad 2g...ima i sve papire iz Austrije od dede.
Čovjek ima više motora, između ostalih ima i gtr za svaki dan i to voza neglede na vrijeme.
Nisam imal kaj puno razmišljat..dogovorili smo prijepis za srijedu jer vlasnik nemože prije, do srijede ču spavat na jedno oko..a valjda ču preživjet da me ne strefi šlog od iščekivanja😅
sliku imaš kakvu ili je top šekreting dok ne riješiš?
 
  • Like
Reactions: e39 and MGS
Ajd jedna slikica😅
 

Attachments

  • image000009.jpg
    image000009.jpg
    63.7 KB · Views: 0
na N-u je od 2006. ak se ne varam, ali mislim da je išla samo u crveno bijeloj kombinaciji boja..ja sam svoje svakako ofarbao u zlatno jer to tak mora biti :mrgreen:
Al čudno mi je (gledam SA modele sa maskom) da ih ima pun kufer 2004/5/6 sa zlatnim felgama.. onda 2007 su večinoma crne..i onda novije opet zlatne felge.
 
Ova srebrno plavo crna kombinacija s crnom mašinom mi je ok,poslije crveno bijele ,možda da su joj felge u nekoj svjetlijoj varijanti ,eventualno mat srebrna.,čisto da se stvori kontrast između gume i felge.👍
Joj stari ja ti srebrne felge nemrem smislit.
Farbal sam ih iz srebrne u crno na Tenerejki i na ZZRu
 
Razmem te u potpunosti.Ljudi su različiti ,a ljepota je v oku promatrača ,puno puta nas vlasnika .Ja uvijek naginjem k življim bojama, pogotovo felge.Ak ne lakiram,onda bar dam potokariti rub i krakove bar vanjski dio do svjetloga i onda prek toga bezbojni.A ima nas svakakvih .👍Sve pet.
 
  • Like
Reactions: e39