Kawasaki zrx1200,suzuki gsx1400,yamaha xjr1300 i Honda cb1300SA

I ja sam prešao na zlatne 🤩😍
IMG_20240524_212152.jpg
IMG_20240524_212214.jpg
 
nič od toga, previše filozofije,snova i kaj god još i još pitat ovdje 🤣 ja znam kaj bi, zrx, zašrafil od onog iz Vojvodine ima 1500eu raca mašinu s druom glavom, 6 gang getriba, drugi ovjes, kočnice itd. Ak se oče razletit nek se razleti. Više manje se zna zakaj se razleti, pretežno moron vlasnik ili mehaničar isto takav koji održava
 
A zašto ne pitati ovdje?
Kaj te to tak smeta ovdje?
Ovdje ima poštovanja vrijednih ljudi sa kojima djelimo trenutke,iskustva svakodnevno več 20g.
Ljudi koji su posjedovali preko 20 i kusur različitih motora.Ljudi koji te nasmiju kad ideš srati ujutro i refrešaš stranicu.
Za sve ostalo imaš FB debilanu pa bolje da nas preskočiš ovdje
 
Ne sjećam se jel sam uopće kod nas videl Lady na nekom bajku.,prije par let u Sloveniji na xjr jesam ,Sato viđam.😎👍
 
  • Like
Reactions: e39
Znači da se😅
Onak kak sam ja prekrstil onaj shark iz louisa,u scorpion..graviral brojeve i ajmo gas😅
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Nojima ima fantastičan zvuk ,možda nije u rangu izrade akrapa.Za homologaciju bi trebal pitati Grigića,mislim da je on to i nudil kao dodatnu opremu k Yamahama.
Za Moriwaki masa ljudi nije niti čula,isto kao niti za Marschal ,niti Archimoto.👍😎
 
  • Like
Reactions: e39
Ako se ne varam jedna dobro napiljena xjr se prodavala- prodaje na njuški sa nojimom,al piše da su sve prerade homologirane osim auspuha
 
Ova dvocjevka se nije dala, jer nije imala nikakvih brojeva na sebi.
 

Attachments

  • 20240525_201507.jpg
    20240525_201507.jpg
    238.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: WraGG