KAWASAKI ZX6R 2007

Mario_ said:
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 04-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najman

Potpisujem  (y)
 
malo zakasnio ali ova boja mi i nije nešto isto kao ni plava ni srebrna(bar kod starijih modela), samo crna ili zelena (y)
 
Mario_ said:
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 03-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najmanje

Zašto to? Odakle to da je nova šestica sporija od starih?  :misli:
 
Mario_ said:
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 03-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najmanje
starija brača su 636 :wink:

a sumnjam da ide nešto punlo lošije :wink:

ipak ima 131ks
 
Možda je malo off, ali želio bih se zahvaliti ponosnom vlasniku Ninje koji je danas oko 17.45 na pred kraj dubrovačke avenije, digao motor na zadnji kotač, i meni uljepšao dan :mrgreen:.
Gledal sam ga sa stanice, i premoćno je bilo. (y)
 
Mario_ said:
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 03-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najmanje

45% slabije :misli:

Ajde dobro, da si rekao 5 ili čak možda 10% slabije, još bih i razmislio o tvojoj tvrdnji ali ovakva tvrdnja je suluda :?

Motor ima 125 KS +  KS s Ram airom i bez obzira na Euro norme još uvijek ima 25 KS više od Z 750 kojeg sam originalno htio, tako da me to niti najmanje ne zabrinjava.
 
Cuj taj motor ide jebeno kad se vozis od kafica do kafica



Kad budes skupio hrabrosti dat mu gas onda ces svatit
 
Mario_ said:
Cuj taj motor ide jebeno kad se vozis od kafica do kafica



Kad budes skupio hrabrosti dat mu gas onda ces svatit

Hrabrost ću vrlo brzo skupiti, odnosno odmah nakon prvih 1600 km razrade, ne brini. Pitam zato jer nisam shvatio što si htio reći svojim postom, da ide super ili da je kanta?
 
Dobro Mario u pravu si da ide slabije ali nije bas 45% ubija si covika u pojam. :mrgreen: Ide slabije ali recimo nekih 10-15% . a vozi se ka bicikla i tu si u pravu. Vidim da znas i svaka ti cast  (y)
 
kawasaki636 said:
Dobro Mario u pravu si da ide slabije ali nije bas 45% ubija si covika u pojam. :mrgreen: Ide slabije ali recimo nekih 10-15% . a vozi se ka bicikla i tu si u pravu. Vidim da znas i svaka ti cast  (y)
Još nisam ni preuzeo motor a već ste me ubili u pojam! :mrgreen: :mrgreen:
 
Balki said:
Još nisam ni preuzeo motor a već ste me ubili u pojam! :mrgreen: :mrgreen:

Dobar motor kupujes sve ces ti zaboravit kad ga kupis ali nakon nekog vrimena ces shvatit da je malo slab pa ces kupit jaci jer covik je uvik nezadovoljan s onim sta posjeduje a uvik je gladan za novim zeljama.  :mrgreen:
 
kawasaki636 said:
Dobar motor kupujes sve ces ti zaboravit kad ga kupis ali nakon nekog vrimena ces shvatit da je malo slab pa ces kupit jaci jer covik je uvik nezadovoljan s onim sta posjeduje a uvik je gladan za novim zeljama.  :mrgreen:
Da je neznam kako jak nakon nekog vremena bi svi mi nešto jače! (y)
 
Ivek said:
Onda na godinu uzimamo ZX 10? 8)
A kaj ćemo onda uzet za 2-3 godine? Avion, raketu...