KAWASAKI ZX6R 2007

Balki said:
A kaj ćemo onda uzet za 2-3 godine? Avion, raketu...

Onda za 2-3 godine ZX 10 s akrapovicem power comanderom i jos par sitnica i eto ga. A onda ce valjda izaci neki model s vise konja  :mrgreen: :mrgreen:
 
Evo bas sam se maloprije pohvalia kako sam vozia Kawu 12 s akrapom i cipom i nesto glava dirana mislim. oko 200 konja e to je bila smrt. na auto putu pokazuje analogni celer 330 km. E to su brzine iz 3 u 2 s vrhom gasa nas 2 na motoru ona slajfa i ostavlja trag. Koja zvjer ali je prejaka za grad i nase potribe  :LOL:
 
Mario_ said:
Ta sestica ide 45% slabije od starije brace 03-06god.
ako hoces da ide kao prethodne sestice  budi spreman dati jos 2000e najmanje
pričao sam o tome s dečkom koji vozi 6-ice jako dgo vremena a i kaže da je to glupost :wink:
motor ima nešto manje nage u niskim okretajima jel je izgubio 36ccm na zapremini ali u visokim okretajima i nije neka razlika tako da ti je ova teorija glupa :wink:
motor možda ide nešto sitno slabije ali jako sitno a ne 45% :shock: prije bi rekao da je do puno manje  i od 5%
 
bikerboy said:
pričao sam o tome s dečkom koji vozi 6-ice jako dgo vremena a i kaže da je to glupost :wink:
motor ima nešto manje nage u niskim okretajima jel je izgubio 36ccm na zapremini ali u visokim okretajima i nije neka razlika tako da ti je ova teorija glupa :wink:
motor možda ide nešto sitno slabije ali jako sitno a ne 45% :shock: prije bi rekao da je do puno manje  i od 5%


Kako bilo da bilo, ne zamaram se s 5 ili 45%. S obzirom da sam prije Ninje vozio Vespu od 8 KS, sada imam feeling kao da vozim Stonerovog GP Ducatija od 240+ konja! :mrgreen:
 
Ivek said:
Kako bilo da bilo, ne zamaram se s 5 ili 45%. S obzirom da sam prije Ninje vozio Vespu od 8 KS, sada imam feeling kao da vozim Stonerovog GP Ducatija od 240+ konja! :mrgreen:
(y) (y)
 
bikerboy said:
pričao sam o tome s dečkom koji vozi 6-ice jako dgo vremena a i kaže da je to glupost :wink:
motor ima nešto manje nage u niskim okretajima jel je izgubio 36ccm na zapremini ali u visokim okretajima i nije neka razlika tako da ti je ova teorija glupa :wink:
motor možda ide nešto sitno slabije ali jako sitno a ne 45% :shock: prije bi rekao da je do puno manje  i od 5%

Ajde da i ti nekaj pametno napišeš  (y)

Potpisujem
 
ma niš se ne sekirat...dam se kladit da ide ko metak....kad ga neko od vas razradi možemo bacit neku usporedbu sa mojim (sve seriski) pa da vidimo tu "silnu" razliku u snazi  :LOL: (y)
 
Bump said:
ma niš se ne sekirat...dam se kladit da ide ko metak....kad ga neko od vas razradi možemo bacit neku usporedbu sa mojim (sve seriski) pa da vidimo tu "silnu" razliku u snazi  :LOL: (y)

Može, dogovorit ćemo se!
 
Balki said:
Za ovu ninju još čekam da mi odobre kredit!
Boja je prebolesna, uživo je još barem 3 puta bolja!

Vidio uzivo, tog narandjastog izgleda otrovno, jest da je razbit ali :?
 
@ivek - nemoj se zamarat dal je slabija ili ne, pa nećeš obarat rekorde na grobniku... e , zanima me kako ćeš riješit "problem" sa tablicom i štop svijetlom ..vidio sam prije par dana novu kawu i baš su nezgodno to napravili  :? (onako isto kao i na cbr-ki 600)
 
primo said:
@ivek - nemoj se zamarat dal je slabija ili ne, pa nećeš obarat rekorde na grobniku... e , zanima me kako ćeš riješit "problem" sa tablicom i štop svijetlom ..vidio sam prije par dana novu kawu i baš su nezgodno to napravili  :? (onako isto kao i na cbr-ki 600)
na  kawi je  to puno lijepše riješeno!

prvo kawa ima puno lijepše zadnje svijetlo jel je puno tanje i kod kawe se da skinut nosać tablice a da svijetlo ostane a kod homde mora ići sve dole ili se nosać tablice mora rezat a ima i puno ružnije svijetlo od kawica
 
bikerboy said:
na  kawi je  to puno lijepše riješeno!

prvo kawa ima puno lijepše zadnje svijetlo jel je puno tanje i kod kawe se da skinut nosać tablice a da svijetlo ostane a kod homde mora ići sve dole ili se nosać tablice mora rezat a ima i puno ružnije svijetlo od kawica

sve ja to znam da je manje i ljepše  :mrgreen: ... ali opet mi to nekako loše izgleda naspram prošlogodišnjeg modela... i stalno imam dojam kao da je to sve naknadno stavljeno i da "smeta"..ne uklapa mi se nikako...al dobro, to je samo moje mišljenje..vjerovatno se nekima sviđa taj novi dizajn...
 
bikerboy said:
na  kawi je  to puno lijepše riješeno!

prvo kawa ima puno lijepše zadnje svijetlo jel je puno tanje i kod kawe se da skinut nosać tablice a da svijetlo ostane a kod homde mora ići sve dole ili se nosać tablice mora rezat a ima i puno ružnije svijetlo od kawica

kaj kompliciraš?

jednostavno reci da je homda ukupno ružnija i u qurcu i bok  :mrgreen:
 
Ivek said:
Razbijen? Već? Gdje?

Bogami mislim da ni tablicu jos nema, pukla maska, prednji blatobran, ali ima jedna dobra stvar kod motora.
Ima vrlo malo naljepnica, pa se po mom iskustvu to vrlo lako vraca u org. stanje.