Kawasaki ZZR 1400

Dir i vise nego odlican nakon pauze 😁
Malo i iz drugog kuta slika 😬
 

Attachments

  • IMG_20200320_225530.jpg
    IMG_20200320_225530.jpg
    561.9 KB · Views: 192
odlične fotke :palcegore:

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

 
Bela, vidio na jednom z1000sx odvaljene rolice i njihove navoje na vilici jer su auspusi udarili u njih. Kod tebe spuh prolazi slobodno pored rolica? Djeluje jako blizu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
danas sam dao kolegi koji inače vozi ZX12R... da raspuše mrvu ZZR-a... konačno sam čuo kako zvuči LeoVince iz daljine...a sjećam se kako rade i akrapi na istom... neznam zašto neznam kako ali Leo mi je bolji  8)
 
M12 said:
danas sam dao kolegi koji inače vozi ZX12R... da raspuše mrvu ZZR-a... konačno sam čuo kako zvuči LeoVince iz daljine...a sjećam se kako rade i akrapi na istom... neznam zašto neznam kako ali Leo mi je bolji  8)

i sta kaze kad je skino osmjeh sa lica..jel mu se tresu ruke :mrgreen:
 
gastajbarter said:
i sta kaze kad je skino osmjeh sa lica..jel mu se tresu ruke :mrgreen:

samo je rekao fino... ipak vozi staru školu nije 12-ka baš bezazlena  :mrgreen:
 
izašli malo uhvatit sunca
1001c6138b6aa8ca89a9cd7579fdd079.jpg


Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

 
Alo ekipa trebam odgovor....kad se vozim recimo, brzinom ljudskog hoda,negdje kod zadnjeg kotača se čuje iritantno isprekidano cviljenje.Vjerojatno se čuje i pri večim brzinama ali ga ja ne čujem normalno zbog buke.Probao sam motor gurati i ne čuje se...probao sam skakati sa svojih 100 kg na mjestu po njemu i ne čuje se...bez obzira dali pritisnem ili ne zadnju kočnicu isto se čuje...stavljene nove gume,nove disk pločice,lanac je kao novi...čulo se prije i nakon toga...motor osim toga j... ciljenja radi perfetno ali me izluđuje....zadnje sam našpricao spoj zadnje vilice na ramu i opet isto....zna tko kaj bi bilo..?????????
 
SinoGixer600 said:
Alo ekipa trebam odgovor....kad se vozim recimo, brzinom ljudskog hoda,negdje kod zadnjeg kotača se čuje iritantno isprekidano cviljenje.Vjerojatno se čuje i pri večim brzinama ali ga ja ne čujem normalno zbog buke.Probao sam motor gurati i ne čuje se...probao sam skakati sa svojih 100 kg na mjestu po njemu i ne čuje se...bez obzira dali pritisnem ili ne zadnju kočnicu isto se čuje...stavljene nove gume,nove disk pločice,lanac je kao novi...čulo se prije i nakon toga...motor osim toga j... ciljenja radi perfetno ali me izluđuje....zadnje sam našpricao spoj zadnje vilice na ramu i opet isto....zna tko kaj bi bilo..?????????
da si fčera došel platiti pive na keriju bi ti rekel kaj je :jesus:
 
SinoGixer600 said:
Alo ekipa trebam odgovor....kad se vozim recimo, brzinom ljudskog hoda,negdje kod zadnjeg kotača se čuje iritantno isprekidano cviljenje.Vjerojatno se čuje i pri večim brzinama ali ga ja ne čujem normalno zbog buke.Probao sam motor gurati i ne čuje se...probao sam skakati sa svojih 100 kg na mjestu po njemu i ne čuje se...bez obzira dali pritisnem ili ne zadnju kočnicu isto se čuje...stavljene nove gume,nove disk pločice,lanac je kao novi...čulo se prije i nakon toga...motor osim toga j... ciljenja radi perfetno ali me izluđuje....zadnje sam našpricao spoj zadnje vilice na ramu i opet isto....zna tko kaj bi bilo..?????????
Skini tocak pa pregledaj lezajeve...ili nastavivozit kad neato crkne znaces ata je
 
Ako ga mozes dignuti na stender pa zavrti kolo ali onako od prve lako bi mogao biti lezaj kola
pogotovo ako se cesto pere mini wash-em

Imao slicnu situaciju
 
ne da se često pere, nego u životu nisam vidio mušicu na tom motoru :shock:
ja sam mu savjetovao da kupi apriliju i više nikad neće čuti nikakve zvukove :LOL:
 
Nadam se da sam otkrio uzrok cviljenje...pošpricao sam sa WD gumene semeringe na prednjim i zadnjim kotačima i za sada se ništa ne čuje...