Kawasaki ZZR600D '90, prerada, restauracija, dorada, brate mili sve po malo :-)

odlicna tema, odlicne price , rad  i autobiografija a bome i nova cura  :mrgreen: (y)

samo pisi dalje
 
aposaric said:
Sve kaj je ostalo za napravit je montirat sve sajle, custom made naravno, zvog veće dužine, napuniti tekućine, otić na tehnički, rega i tak to :)

Šibnul bum nove fotke ovih dana kad sve to posložim :)

Ne znam da li itko uopće ovo čita, ali svi komentari su i više nego dobrodošli.

Imam nekoliko pitanja za vlasnike sličnih restauracija:

1. koja je najbolja stanica za tehnički pregled, zagreb ili okolica, gdje rade bajkeri ili nekakvi relativno razumni ljudi? Čul sam da ekipu znaju zajebavati zbog LED signalizacije i sličnih sitnica.

2. Ja imam svu TUV, C9, 4, 1 i sličnu dokumentaciju za sve dijelove na motoru, da li naša vrla država priznaje te standarde?

3. inaće ?

Uglavnom, fala unapred na odgovorima,

lepi pozdrav,

andrija  :021:

Kapa do poda majstore...prije bih rekel da si pravi umjetnik!  :naklon: Moram priznati da sam uživao čitajući tvoje postove i slike!  (y) (y) (y) (y)

Ps. Tek sam skužil čari u ovoj temi ''Prerade''  :mrgreen:
 
BeLa-Vg said:
Sreli se sinoć kod Iblerovog i Vlaške... Pokazali ti (y)

Samo teraj :wink:

Ej majstore, sori kaj se nisam prije javil, nisam baš na forumu, a u zg još manje :) Sjećam se kad ste mahali kod iblerovog :) Kaj najbolje, nemrem vjerovat kolko ovaj stari sklepanec pažnjeprivlači :)

(y)

plavi15 said:
(y) Volim ovakve teme, pratim.

Bude uskoro sljedio nastavak, sad je malomrtva sezona pa bum češćeu zg  :mrgreen:


frane.p said:
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: (y)

(y)

nakir said:
odlicna tema, odlicne price , rad  i autobiografija a bome i nova cura  :mrgreen: (y)

samo pisi dalje

Hahaha, je, zadovoljan sam  :mrgreen:  (y)  :LOL:

Fracha said:
Kapa do poda majstore...prije bih rekel da si pravi umjetnik!  :naklon: Moram priznati da sam uživao čitajući tvoje postove i slike!  (y) (y) (y) (y)

Ps. Tek sam skužil čari u ovoj temi ''Prerade''  :mrgreen:

Drago mi je da ti se sviđa, nastavak slijedi  (y)
 
Moram potražit malo fotke od ovog ljeta okolo s bajkom pa stavim, ali evo mali hint zakaj ima tak širok volan :)))

20141020_171115.jpg


20141020_170804.jpg
 
jel ima to živih? :mrgreen:
 
odličan projekt , motor izgleda skroz pristojno pogotovo sa koferima jedino mi nisu sijeli retrovizori odnosno njihov položaj.
 
prpa said:

(y)

Phobocaster said:
jel ima to živih? :mrgreen:

Kako kad, trenutno mortus umoran  :mrgreen:
rkonfic said:
odličan projekt , motor izgleda skroz pristojno pogotovo sa koferima jedino mi nisu sijeli retrovizori odnosno njihov položaj.

To mi je bila jedina pozicija gdje vidim preko ramena sve oko sebe, a plastični su i sklapaju se pri prevrtanju, tak da sam ja zadovoljan  (y)

Sredju said:
A ne da bi mu legle Conti TKC 80.

Gledal sam čudo ripnjača za bajk, jedino me jebe prednja guma, trebal bi premjestiti blatobran i narihtati neku stražnju 130x17 gore kontra, bum videl za ovu zimu, već je drugi par dunlopica sportmax roadsmart gore, ja zadovoljan, super drže po suhom, po snijegu ionak sve pleše pa se vozim polako  :wink:
 
Viš, to nisam znal, hvala na infu :) Od početka je bio plan gore nakeljiti ripnjače, tak da je ovo sada definitivno opcij  (y)