KIJEV - UKRAJINA, EURO 2012 ili "kako je propao dobar plan"

Weller said:
Kad spominjes literanu formu mislis na nesto ovakvo u rimi?

Idem skelom preko Save
motorom boje garave.
Na obali ptice crkutave
od puta daljeg, nece da me zaustave.
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
(y)
 
dosta sam pročitao putopisa na forumu i ovaj zasigurno spada među zanimljivije. svaki je putopis dobar na svoj način(kao što je i svaka žena lijepa na svoj način  :mrgreen: ), ali umijeće je napisati putopis tako da bude zanimljiv i da te drži u neizvjesnosti što će se slijedeće dogoditi. ovo je jedan od tih.

svaka čast na hrabrosti i volji da ideš sam na taj put. veselim se slijedećem putopisu  (y)
 
warriorCRO said:
dosta sam pročitao putopisa na forumu i ovaj zasigurno spada među zanimljivije. svaki je putopis dobar na svoj način(kao što je i svaka žena lijepa na svoj način  :mrgreen: ), ali umijeće je napisati putopis tako da bude zanimljiv i da te drži u neizvjesnosti što će se slijedeće dogoditi. ovo je jedan od tih.

svaka čast na hrabrosti i volji da ideš sam na taj put. veselim se slijedećem putopisu  (y)

Hvala na cestitkama  (y)
Nekak kad ih citam dobijam zelju da opisem jos poneki izlet.  :mrgreen:
A sto se tice ovog "svaki je putopis dobar na svoj način(kao što je i svaka žena lijepa na svoj način)", moram primjetit da je ova zena iz tvog avatara lijepa na svaki tj. na bilo koji nacin. :0648:

 
 
Weller, putopis je odličan - pratio sam svaki dan kad dolazi novi post, no zanima me jedno: "kako je propao dobar plan"? meni se čini da je sve bilo ok, ništa neobično kaj se ne događa i inače kad čovjek ide solo motorom u nepoznato  (y)
 
vjerovatno je mislio na plan da igra Hrvatska - Engleska, a ne Italija - Engleska  :mrgreen:
 
Ciki_vž said:
Weller, putopis je odličan - pratio sam svaki dan kad dolazi novi post, no zanima me jedno: "kako je propao dobar plan"? meni se čini da je sve bilo ok, ništa neobično kaj se ne događa i inače kad čovjek ide solo motorom u nepoznato  (y)

Da, imas potpuno pravo. (y)
Sve je bilo OK, zaista se ne mogu pozaliti.
A ovo "kako je propao dobar plan" je prvenstveno vezano uz to sto Hrvatska reprezentacija nije igrala na toj utakmicu u Kijevu  :misli: a od te ideje (pretpostavke) je zapravo krenulo planiranje puta.



 
Putopis...odličan, iscrpan  (y)....a đir...čisti mazohizam  :mrgreen:
 
nexus said:
Putopis...odličan, iscrpan  (y)....a đir...čisti mazohizam  :mrgreen:

Ha, ha, mazohizam! :bonk: :bonk: :bonk:
Mislis zbog voznje po "sama-jama" cestama ili zbog puno kilometara u komadu?  :012:
 
evo da i ja izrazim pohvale na prekrasnoj turi jer sam bio u slicnom sosu kao i ti,samo sam ja isao u poljsku i gledao sam HRVATSKU i to dvije tekme.
kilometraza je slicna.
ovoliko truda kojih si ulozio u putopis zaista je za svaku pohvalu.
pisati cu i ja ali ne stignem cekam zimu i loše vrijeme.
ja sam zadnji dan napravio 1050 km i mogu ti reci da ni jedan misić i ukocenost nisam osjetio,lelujanja da :LOL:
putovanje sam da,ali s mojim najdrazim suputnikom koji nikad nije kvocao, bilo bi jos bolje.....
 
vlais ng said:
evo da i ja izrazim pohvale na prekrasnoj turi jer sam bio u slicnom sosu kao i ti,samo sam ja isao u poljsku i gledao sam HRVATSKU i to dvije tekme.
kilometraza je slicna.
ovoliko truda kojih si ulozio u putopis zaista je za svaku pohvalu.
pisati cu i ja ali ne stignem cekam zimu i loše vrijeme.
ja sam zadnji dan napravio 1050 km i mogu ti reci da ni jedan misić i ukocenost nisam osjetio,lelujanja da :LOL:
putovanje sam da,ali s mojim najdrazim suputnikom koji nikad nije kvocao, bilo bi jos bolje.....

Pisanje putopisa po zimi je definitivno bolja opcija iz jednostavnog razloga sto se ima vise vremena i sto (najvaznije) ljudi puno vise citaju putopise preko zime. Jedino treba sacuvati svjeza sjecanja. :nasilni:
Ja sam bio na "vagi" ici u Poljsku ili Ukrajinu. Na kraju sam se odlucio za ovo drugo.
Koliko sam citao ceste prema Poljskoj su takodjer dosta lose. :bicikler:
Koliko je trebalo vremena da prodjes tih 1050 km?  :012:

 
Jako lijep i detaljan putopis, šteta zbog loših cesta, ali tako je to u Ukrajini, ja sam čak i sa enduro motorom mislio da ćče mi se motor raspasti, no unatoč i isprkos lošim cestama Ukrajina mi je ostala u jako lijepom sjećanju.

Točenje na benzinkoj pumpi riješiš tako da im kažžeš da točiš do vrha, mene su svaki put pustili da natočim i onda platim, a temperature asvalta pišu zato što je kamionima zabranjen promet kada temperatura asvalta pređe X stupnjeva.

Hvala za link na nosač za iPhone, naručujem sigurno će dobro doći.

 
Weller svaka cast  (y) bas sam gustao ovaj putopis.
Hvala
 
svakak said:
Jako lijep i detaljan putopis, šteta zbog loših cesta, ali tako je to u Ukrajini, ja sam čak i sa enduro motorom mislio da ćče mi se motor raspasti, no unatoč i isprkos lošim cestama Ukrajina mi je ostala u jako lijepom sjećanju.

Točenje na benzinkoj pumpi riješiš tako da im kažžeš da točiš do vrha, mene su svaki put pustili da natočim i onda platim, a temperature asvalta pišu zato što je kamionima zabranjen promet kada temperatura asvalta pređe X stupnjeva.

Hvala za link na nosač za iPhone, naručujem sigurno će dobro doći.

Ovo zaista nisam znao da je kamionima zabranjen promet na visokim temeraturama. :yikes:
A zapravo je vrlo logicno. Cak bi se dala otvorit rasprava vezano uz to jer da je pravde (koje nema)  motociklisti bi trebali placati desetinu cijene za autocestu jer je UOPCE ne unistavaju za razliku od automobila a pogotovo kamiona.

Na eBayu je velika ponuda slicnih nosaca. Ovaj ima prednost sto nije skup a zadovoljava.

 
  Odlican putopis  (y)  (y) (y)
Svidja mi se tvoj smisao za humor. Pogotovo crni. I sami razlog planiranja puta ima izrazenu jaku crtu humora. (y) (y)
  Jer nisi valjda zbilja mislio da (nakon onakvih kvalifikacijskih utakmica)  nasa reprezentacija moze proci grupu sa Spanjolskom i Italijom. :LOL: :LOL: :LOL:
  ali putopis  (y)
 
 
Odlican putopis,neznan kad san zadnji put procita ovako zanimljivo štivo

Sent from 1000RR u brisucem letu