Kineski motori - HALO ??? !!!

master

Member
do sada su nas bombardirali sa svakakvim ital, baotian i slicnim smecem ali stvari se ipak okrecu na drugu stranu

prvo su dotjerali ( osim retrovizora  :palacdolje: ) male 125 ccm a neke su napravili vec sa 200-250 ccm

125ccm4tpx4.jpg


125ccm4tjf9.jpg


200ccm4tkf6.jpg


da ga jebesh ovaj dobro izgleda


ALI osim ovih igracaka sad su se poceli igrati i sa malo ozbiljnijim stvarima

400 ccm sa finim balonkama za gradski asfalt

400ccmcz5.jpg


500ccm sa Subaru ( ???!!!) masinom

500ccmsubaruenginezb1.jpg


600ccm pegaso/bmw/transalp wannabe model

600ccmen8.jpg


i na kraju su se drznuli piknuti i preko oceana gdje su kupili masinu ( 1845 ccm) i slozili custom u stilu OCC ekipe

usaengine1845ccmcd8.jpg




zajebimo price o kvarljivosti - cak je i baotian smanjio kvarove ali ovi svi izgledaju odlicno i za dvije tri godine ce se prodavati s 3-5 godina garancije i nece se raspadati


ajme meni i kina po cijelom svijetu :(
 
...nisu normalni... na 95% proizvoda - made in china...  8)
 
Kinezi polako okupiraju cijeli svijet, jeste vidili neki dan njihove kopije Ferrarija..
Ne bih se čdio da i Indijci nakon auta od 11.000,00 kn izbace i motor za 6.000,00 kn..to bi onda bilo.. :LOL:
Hebote, Kina i Indija, najveće auto-moto industrije na svijetu.. :LOL: :LOL:
 
tommo21 said:
Hebote, Kina i Indija, najveće auto-moto industrije na svijetu.. :LOL: :LOL:

...tak i bude... smijali se mi tome ili ne... europski i ini proizvodi budu rezervirani samo za dobro potkovane...  8)
 
Kada naprave Ducati možda i bude kvalitetniji od onog made in italy. 8)
 
Sležem se sa Super Jurom

Inače,ja već duže vremena debelo razmišljam o ovakvom nekom motoru za po gradu i every-day,ovaj žuti od 400 ccm mi je fora.

Također,ovi motori su mila majka za mlade momke od 16-18 god ako im roditelji idu kupovat prvi motor da se uče. I vozit i šarafit..

šta ćete,nekoć davno su se i Japanci kvarili...
 
Retrovizori odlično zgledaju  :mrgreen:
 
ovo nešto neće valjati  :misli: toliko postova a nitko ne pljuje?  :shock:
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: stvarno su mi jadni ovi kinezi izgledaju očajno,ali što očekivat s obzirom na cjenu koja je smješna jednako kao i kvaliteta koje ni nema  :LOL: :LOL: :LOL: uvjek če biti ljudi koji negledaju na kvalitetu i imiđ več na cjenu i pokupovat če ove motore od 600 ccm i kada mu se pri cca 170km/h koliko če valjda moči,pukne rama po pola i rasipaju se po cesti da če ih morat skupljat,stvarno strašno,zato uvjek kupiti skuplje ali sigurno,kvalitetno i nešto što je gušt vozit.KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE  (y)
 
Evo ja ču :mrgreen:. Slažem se sa tvrdnjom da če Kinezi okupirat auto-moto tržište za 10-ak godina. Ali mi nije jasno da ne mogu napravit dobar dizajn. Neka plate nekom Italijanu,ovo je strašno.Vidi se mali pomak, ali još uvjek izgledaju kao igračke, u najbolju ruku kao umanjeni modeli pravih motora... :mrgreen:eto.
 
Bob Rock said:
Evo ja ču :mrgreen:. Slažem se sa tvrdnjom da če Kinezi okupirat auto-moto tržište za 10-ak godina. Ali mi nije jasno da ne mogu napravit dobar dizajn. Neka plate nekom Italijanu,ovo je strašno.Vidi se mali pomak, ali još uvjek izgledaju kao igračke, u najbolju ruku kao umanjeni modeli pravih motora... :mrgreen:eto.
e malo si zakasnijo ja sam prije popljuvo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ali komentar je  (y)
 
Ante250 said:
e malo si zakasnijo ja sam prije popljuvo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ali komentar je  (y)

On je govorio o dizajnu, a ti si se dotakao i kvalitete.

Ukusi su različiti, meni je jedan od njih nice bez retrovizora.


Kaj se tiće kvalitete, moje skromno mišljenje, tvoj post je blesav  :mrgreen:
 
Orin said:
On je govorio o dizajnu, a ti si se dotakao i kvalitete.

Ukusi su različiti, meni je jedan od njih nice bez retrovizora.


Kaj se tiće kvalitete, moje skromno mišljenje, tvoj post je blesav  :mrgreen:
znam da je blesav to i je cilj,jer me fakat nebi čudilo da pukne rama popola s obzirom na kvalitetu  :mrgreen:
 
ja bi se radije drzo necega cemu znam procitat ime a ne da me neko pita sta vozis ja nesto guianhaoxx
 
dino sc said:
ja bi se radije drzo necega cemu znam procitat ime a ne da me neko pita sta vozis ja nesto guianhaoxx

kađiva en dva superciti stodvajspet

hisong šestopedeset gete

:LOL: :LOL: :LOL:

Ne kenjaj