kle 500 ili aprilia ie 650

BLACK JACK said:
na aprilii često odlazi dihtung na glavi, mješa ulje i benzin :palacdolje: znam dva čovjeka kaj su ih imali i na obadva isti slučaj


Obrazloži ovo "često odlazi dihtung"
Za sve postoji uzrok, posljedica i rješenje..... dihtung nitie na jednom vozilu ne smije odlazit "često"...... znači da nešto nije pri prvom popravku napravljeno kako treba.

Ja ću se samo okrenut onome što je netko već gore napiso.....
čovjek treba probat vozit oba motora i onda će vidjet koji mu bolje "sjeda" ... Badava mu svi savjeti ako kupi nešto na što mu poslije neće zaigrat srce.

Što se tiče trajnosti...... nema bojazni niti s jednim od ta dva ako ih bude čuvao, vozio i servisirao u skladu s onim što tim motorima treba...... i jedan i drugi kod njega mogu prijeć bez problema cca 40000 km, a do tad će ih sigurno zamijenit već.
 
Odlucio sam ipak ne uzimat ove starije modele oko 2000... Cekat cu jos neko vrijeme (nadam se ne dugo) dok se ne skupi jos nesto love pa ubost kakvu apriliu stradu iz 2007...

Jer kad pogledam da je razlika u 10k kn između aprilie cube i aprilie strade (7 god. razlike) , a razlika je nebo i zemlja, ipak mislim da se isplati čekat pravu pilu a ne uzet neko polovično rješenje ... jer ko čeka dočeka ;)

Fala vam ljudi na komentarima, ova tema zanima sigurno sve one koji imaju A2 kategoriju a takvih je puuuno  (y)
 
H@k said:
Odlucio sam ipak ne uzimat ove starije modele oko 2000... Cekat cu jos neko vrijeme (nadam se ne dugo) dok se ne skupi jos nesto love pa ubost kakvu apriliu stradu iz 2007...

Jer kad pogledam da je razlika u 10k kn između aprilie cube i aprilie strade (7 god. razlike) , a razlika je nebo i zemlja, ipak mislim da se isplati čekat pravu pilu a ne uzet neko polovično rješenje ... jer ko čeka dočeka ;)

Fala vam ljudi na komentarima, ova tema zanima sigurno sve one koji imaju A2 kategoriju a takvih je puuuno  (y)

a jesi razmišljal da si ipak hondu zemeš  :mrgreen:
 
H@k said:
Ako cu birat onda radije yamaha  :jesus:

:eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:

:LOL:
 
H@k said:
Odlucio sam ipak ne uzimat ove starije modele oko 2000... Cekat cu jos neko vrijeme (nadam se ne dugo) dok se ne skupi jos nesto love pa ubost kakvu apriliu stradu iz 2007...

Jer kad pogledam da je razlika u 10k kn između aprilie cube i aprilie strade (7 god. razlike) , a razlika je nebo i zemlja, ipak mislim da se isplati čekat pravu pilu a ne uzet neko polovično rješenje ... jer ko čeka dočeka ;)

Fala vam ljudi na komentarima, ova tema zanima sigurno sve one koji imaju A2 kategoriju a takvih je puuuno  (y)
..drago mi je da si otvorio baš ovu temu..jer i sam sam imao dilemu koji baš od ova dva motora uzeti..naravno da svaki ima svoje prednosti i mane..al eto..najbolje od svega bi mi pasala strada..ista situacija..al na kraju krajeva srce odlučuje tijelo se prilagođava..
 
Izašla napokon i treća marka Yamaha  :mrgreen:
 
H@k said:
Odlucio sam ipak ne uzimat ove starije modele oko 2000... Cekat cu jos neko vrijeme (nadam se ne dugo) dok se ne skupi jos nesto love pa ubost kakvu apriliu stradu iz 2007...

Jer kad pogledam da je razlika u 10k kn između aprilie cube i aprilie strade (7 god. razlike) , a razlika je nebo i zemlja, ipak mislim da se isplati čekat pravu pilu a ne uzet neko polovično rješenje ... jer ko čeka dočeka ;)

Fala vam ljudi na komentarima, ova tema zanima sigurno sve one koji imaju A2 kategoriju a takvih je puuuno  (y)
Aprilia strada ti je dobar odabir. (y)
Nećeš požaliti.
 
moover said:
nekak mi sve ovo smrdi na jednog crvenog Nexusa...  :LOL:

..ovo je 5 put danas da čujem takvu stvar za nexusa.. :misli: :misli:..
 
Savle said:
..ovo je 5 put danas da čujem takvu stvar za nexusa.. :misli: :misli:..
iskustvo, stari moj... i godine provedene tu na forumu, uz milijun tema sličnih ovoj...  :mrgreen: (y)
 
Ovaj kle 500 i aprilia 650 ie jesu li to neke djecje igracke ili sto  :misli: :misli:
 
vickodu said:
Ovaj kle 500 i aprilia 650 ie jesu li to neke djecje igracke ili sto  :misli: :misli:
          Jokine  :mrgreen:
 
Moja glas za KLE 500, osobno sam ga imao 2004.god., trošarine, održavanje, registracija, čista 5-ica, bio sam tipom koji je na njemu došao iz LITVE, okrenuo sat i na njemu ima 60 tkm, znači 160 tkm pređenih, kaže samo ga malo po Bosni j... gorivo. :D