kle 500 ili aprilia ie 650

H@k said:
Odlucio sam ipak ne uzimat ove starije modele oko 2000... Cekat cu jos neko vrijeme (nadam se ne dugo) dok se ne skupi jos nesto love pa ubost kakvu apriliu stradu iz 2007...

Jer kad pogledam da je razlika u 10k kn između aprilie cube i aprilie strade (7 god. razlike) , a razlika je nebo i zemlja, ipak mislim da se isplati čekat pravu pilu a ne uzet neko polovično rješenje ... jer ko čeka dočeka ;)

Fala vam ljudi na komentarima, ova tema zanima sigurno sve one koji imaju A2 kategoriju a takvih je puuuno  (y)

ja imam a2 kategoriju pa vozim cbr 600 f  haha... 

ako se baš želite držati zakona preporučam xtx vozio sam ga prošle sezone i to je puno zabavniji motor i ljepši od klea i pegasa;)
 
Ako kupiš Talijana moraš otići na kvarcanje i kupiti dvije,tri havajke da bi bio u stilu sa mafijaškim imiđom što ti je još + trošak a ako kupiš Japanca ne treba ti ništa nego da šibaš po riži i izolirkom preko noći zatežeš oči - bičeš u plusu....
 
Ako se zelite drzati zakona kupite KTM Ovo sve drugo su igracke
 
na kraju kaj se ima od života, ostanu samo sjećanja, pa onda treba imati nekaj za sjećanje i to da te pila ostavi 300km od doma ak može do tam doći i važno je da kupiš kaj ti je i oku lijepo, u tm stvarima je teško biti racionalan (y) 8)
 
Sve je već opisano sto puta.
Kum je imao klea 2005 i morao ga prodat. Kupio je pretprošle godine stradu i ne može prežalit klea :misli:

A kaj se brzine tiće, sa dvije osobe, moj nosi bar trideset kila više i ......kak kome vjetar puše  :LOL:
Potrošnja indentična.

Fotka je sa ...ma nije potrebno imenovat i tak večina likova ovih odgovora zna od kud :mrgreen:
 
ima san priliku vozit oba dva motora......
to su dobri motorići za svaki dan, ali su slabi i dosadni za vozit...... :mrgreen:
ali prije bi uzea KLE-a jer mi je nekako više lega..... i u svakom slucaju se manje kvari nego aprilija i djelovi su jeftiniji
 
klesoo said:
a i skupiti ce se sto komada....
Jel se pripremas za put?
;)
:misli: u tom hebenom petom imam isplaniran drugi put, a i prikolica ide s menom, a tko zna  :neznam:

A nebu zima gore  :misli:
 
Moja je preporuka Kle,iz jednostavnog razloga,jeftina registracija,ne kvari se,jeftini djelovi! što se tiče vožnje,moje prvo sjedanje na isti je bilo kao suvozač,i čovjek me je tako iskrivinario,ispuštao do zemlje da sam se odmah odlučio da kupim jednog! Mane su mu kočnice i sic,a to oboje možeš rješiti,sic se presvlači,a na kočnice pancirna crjeva,progresivne opruge da ne tone u kočenju! mene je ljetos odvezao do Pule na Twin Horn sa potrošnjom do jedva 4.5litara! Vuče kao lud! Nisam nigdje proklizao,niti bilo šta drugo napravio do Pule i nazad! Jest da sam subjektivan ali to je moje iskustvo sa njim!
 
Po toj spiki jeftin...ne kvari se...jeftino održavanje...svi bi vozili KLE...ili u autoindustriji svi bi vozili Dacie... :jesus:
 
jedimaster said:
Po toj spiki jeftin...ne kvari se...jeftino održavanje...svi bi vozili KLE...ili u autoindustriji svi bi vozili Dacie... :jesus:

Mi smo jedina država u Europi ( ajd + ovi exYugaši ) gdje KLE500 čini značajan postotak na cesti u svojoj klasi.
Il smo mi tako pametni il su ostali blesavi!  :mrgreen: (y)
 
mali_zmaj said:
Moja je preporuka Kle,iz jednostavnog razloga,jeftina registracija,ne kvari se,jeftini djelovi! što se tiče vožnje,moje prvo sjedanje na isti je bilo kao suvozač,i čovjek me je tako iskrivinario,ispuštao do zemlje da sam se odmah odlučio da kupim jednog! Mane su mu kočnice i sic,a to oboje možeš rješiti,sic se presvlači,a na kočnice pancirna crjeva,progresivne opruge da ne tone u kočenju! mene je ljetos odvezao do Pule na Twin Horn sa potrošnjom do jedva 4.5litara! Vuče kao lud! Nisam nigdje proklizao,niti bilo šta drugo napravio do Pule i nazad! Jest da sam subjektivan ali to je moje iskustvo sa njim!


Mislim da se ipak treba bit malo objektivniji...... ne kažem da je loš, ali da vuče ko lud je u najmanju ruku malo optimistično za reć
 
blagi said:
Mislim da se ipak treba bit malo objektivniji...... ne kažem da je loš, ali da vuče ko lud je u najmanju ruku malo optimistično za reć

Nije ak nisi probal niš jaće !! :mrgreen:
 
mladen59 said:
Nije ak nisi probal niš jaće !! :mrgreen:
E to je istina. :wink:
Ja kad sam kupovao stradu, vozio sam skut od 50 ccm i mislio da 50 Ks mora da leti ko metak.I da, letilo je prvih pola godine, vuklo je ko ludo, ali onda je postalo preslabo. :mrgreen:
 
Matek said:
vuče kao lud u odnosu na apn 6s alpino krvavocrvene boje

a s cime bi trebali usporedjivati? S R1 ili Z1000 ili ...???
I ja kazem da vuce k'o lud, a ti pokusaj razmisliti sto to znaci.
:wink:
 
Vuce kao lud sto se tice motora u svojoj klasi! Vi probali RR ove,jace motore pa sad pravite usporedbe! Spominjanje apn-a.....!Da ne valja ne bi se pravio 20 godina! A da smo osuđeni na dačije ili kle-ove jesmo! Nažalost! Ali da ce i Kle postati slab meni ili drugima za par godina,naravno! Sa km u dupetu raste i apetitza jačem,bržem boljem! Ali šta je tu je...  :neznam: 
 
ništa loše nisam mislio ...
malo se slobodno zajebavamo... al recimo probao sam voziti i kle i recimo xt ili pegaso koji su u istoj klasi .. xtx sam vozio sezonu i odaje dojam da ima dosta više snage od kle-a ... nije kle nimalo loš motor... al reči da vuče ko lud pa čak i u klasi nije baš točno...
 
:misli: Tema je direktna usporedba dva motora, pa predlažem da pomirimo navijačke strasti i objektivnu činjenicu zaključkom

"KLE vuče kao lud  :shock: , ali Pegaso vuče znatno bolje  (y) "

i time prekinemo ovaj besmisleni off !!!
 
GeM said:
:misli: Tema je direktna usporedba dva motora, pa predlažem da pomirimo navijačke strasti i objektivnu činjenicu zaključkom

"KLE vuče kao lud  :shock: , ali Pegaso vuče znatno bolje  (y) "

Još jedna urbana legenda. :mrgreen: