kle 500

veliki

New member
Što mi možete reči za taj motor?
Zanima me 2003 god.
Dali su izdržljivi na malo duže rute sa dvije osobe i prtljaga...
 
Prije nego te ovi "napeti" razapnu na kriz, ja cu biti njezan - imas gore prema vrhu ekrana liniju sa dodatnim opcijama. Jedna od njih se zove "TRAZI". Tu kliknes, utipkas KLE i dobijes jedno 38 stranica razlicitih recenzija svega i svacega na KLE-u...

Samo moras biti brz, jer su ludjaci vec tu negdje, u blizini...

:mrgreen:
 
Bok,
imam ja kle500 iz 2003. Evo ovaj vikend smo cura i ja išli na Tour de Gorski Kotar, sa cca 10kg prtljage u i na top caseu. Za informaciju, ja imam 115kg s opremom, ona cca 65 kg sa opremom. Sve je bilo ok.
Stajali smo svakih cca 40-tak km (slikanje, cuga). Točio sam ga full na Tifonu u Lučkom, i tek opet na povratku sa Risnjaka u Delnicama. U Delnicama sam natočio tek jedva 10 litara, na ukupno 192 km na brojčaniku.
Što se tiče udobnosti, kle je ok. Njoj je bilo malo knap zbog kofera, al na ritam stajanja se nije previše žalila.
 
Tifon????

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes:


:nono: :nono::nono::nono:

:punch:
 
Znači isplatilo bi se kupiti 2003 do 20000km.
Nisam baš u cijenama doma pa me još zanima okvirna cijena za taj model. Naravno ni jedan nije padan i svi su ko novi.. :wink:
 
Kaj niko nema nikakve savjete na kaj da obratim pažnju,, :misli:ili nek samo kupim kaj got :mrgreen:
 
ak si veliki ne kupuj
to nije za dvoje ljudi na duge ture
ak je za po međimurju ok

ostalo udvoje je mazohizam
 
Kaj ja znam kolko je veliko za taj motor,.
ja sam 190-85kg, a ženska 175-65kg :misli: bar mislim
Pa ak je to preveč onda nek sve ide k vragu,, :mrgreen:
 
n ije preveč al u duetu pretičeš ko s autom tj čekanje,nagledavanje,niža ful gas

pa ak te takav vid vožnje zanima ok-dugoročno rješenje za putovanje u dvoje sigurno nije-mnogi su promjenili klea nakon prve sezone vožnje
 
To je rešenje, zato jer je prihvatljiva rega, a i servisi nisu pretjerani.
Nismo mi za neka krstarenja, najdalje čakovec-more-čakovec.
Brzina i pretjecanja su tu najmanje bitni. Bitno je da je to pouzdana mašinka i da mi svako malo ne prdne. :wink:
Znaš koji uz čk, kaj se prodaje?
 
neznam al to se puno prodaje i ne nasjedaj na visoke cijene pojavil bu se motor za tebe-mislim na cijenu
 

Tifon mrzi bajkere, pogotovo Iwu....

Svaki posteni rvacki bajker ne bi tamo tankao, iz principa....

:mrgreen:
 
veliki said:
Što mi možete reči za taj motor?
Zanima me 2003 god.
Dali su izdržljivi na malo duže rute sa dvije osobe i prtljaga...

Da se Tomee ne naljuti, evo ti i mog odgovora...

Ja sam prodao prije cca mjesec dana KLE 2002. Presao je bio 18 000 km, par dana prije prodaje napravljen servis i registriran, od dodatne opreme imao Shacala, alarm, cestovne gume i kofer 50l. Prodan za 30 000 kuna.

Dakle, ako ti neko nudi KLE 2003 godina sa 20 000 km i trazi 30 000 kuna, to je jebeno previse. KLE-ovi se strahovito prodaju, imas i novih i polovnih i njih fakat ima na trzistu, a dobro razmisli i o potpuno novome...

Usput, zena i ja odvozili 2 sezone na njemu. Ona 175, 65 kg; ja 185, 90 kg... Znaci, otprilike isti gabariti kao i kod vas.

Mucio nas je sic i premala mogucnost ubrzanja na vecim brzinama (cca preko 100 km/h) ako smo oboje na motoru i sa prtljagom...

Ako imas jos pitanja, napisi ili posalji PP...

Tomee - jel sad dobro?

:mrgreen:
 
vlucic said:
Dakle, ako ti neko nudi KLE 2003 godina sa 20 000 km i trazi 30 000 kuna, to je jebeno previse.

Znači po tebi je bolji bio tvoj godinu dana stariji i s tim điđama za istu lovu??? Sori, ali ja (i masa drugih)recimo kad bi kupovao nešto takvo rabljeno bi prije svega gledao da je motor u originalnom stanju jer mi te spulje, gume i čuda niš ne predstavljaju, a u dosta slučajeva služe kao mamac za lošu kupnju. Nemoj me krivo shvatiti ali to je samo moje mišljenje :wink:
 
Ja mislin da za KLE-a 2003 g. , sa 20 000 km nije puno 30 000 kn.
Ja san za svog da 3000 eura , a 96 g. i ima je tad 43000 km.
Iako ga ne prodajem , stalno me ljudi pitaju bili ga proda.